Trumpiausias kelias kaip pakabinti merginą

Merginos kabinimas – aktuali tema kiekvienam vyrui. Vyro pasitikėjimas savimi priklauso nuo santykių su antrąja puse. Turbūt pastebėjai, kad labiausiai nepasitiki tie vyrai, kuriems blogai sekasi su merginomis. Nežinau, kaip yra su tavimi..

Nepasitikintys vyrai kompleksuoja dėl žemo ūgio, „alaus pilvo“, baimės prieiti prie merginos  ir nežinojimo ką pasakyti priėjus.

Tam, kad pakabinti merginą, nereikia būti gražuoliuku, turėti 8 kaladžių akmens kietumo presą ir 2 metrų ūgį. Tam, kad pakabinti merginą reikia turėti teisingą mąstymą ir suvokimą kas iš tikrųjų traukia moteris. Girdėjai tokį posakį „merginoms patinka drąsūs vaikinai“ ?

Taip, merginoms už nieką labiau patinka drąsūs ir ryžtingi. Kai paklausiau savo vienos draugės, kurį vaikiną ji rinktųsi, ši atsakė – drąsų, nors nesvarbu, kad jis storas ir žemas. Vyro drąsa kuria milžinišką potraukį.

Taigi, ko aš čia taip tą drąsą sieju su merginos kabinimu? Ogi merginų kabinime reikia turėti drąsos. Trumpiausias kelias pakabinti merginą – drąsiai prieiti gatvėje prie patinkančios merginos ir susipažinti.

Prieš keturis metus aš, kaip 95 procentai Lietuvos vaikinų buvau užsiregistravęs pažinčių portaluose ir siuntinėdavau žinutes „labas“.  Gaišdavau savo brangų laiką, o nuėjęs į pasimatymą nusivildavau pamatęs ją kitokią, nei ji buvo nuotraukose..

Ar tau neteko atsidurti tokioje situacijoje, kaip man: susipažinau su mergina internete. Nuotraukose mano kvapą gniauždavo jos ilgi juodi plaukai, dalios putlios lūpos ir tos akys, nuo kurių man viduje šiurpuliukai nubėgdavo. Atrodė, jei žiūrėdamas nuotraukas taip jaučiuosi, tai kas bus kai gyvai ją pamatysiu?

Situacija apsivertė aukštyn kojomis, kai priešais mane atėjo mergina, kuri iš tolo nebuvo panaši į tą merginą nuotraukose. Pirmoji mintis – „ar čia tikrai ji?“, antroji – „o dieve, į ką ji panaši..“

Dviem, trimis dydžiais didesni drabužiai, pro kuriuos matosi, kad mergina mėgsta „pavalgyti“ ir eisena – kuri visiškai nepanaši į moters. Trauka akimirksniu dingo. Norėjau pabėgti iš šio „pasimatymo“.

Na keletas daugiau tokių susitikimų ir supratau, kad reikia kažkaip įveikti baimę prieiti gatvėje prie tos patinkančios merginos. Achh! kaip užsikirsdavo liežuvis pradžiai, kai prieidavau. Baimės būdavo pilnos kelnės. Jokio šilto pasitikimo iš merginos nesulaukdavau. Dauguma jų mane atstumdavo, pagalvojusios kas čia per asilas priėjo.

Pradėjau gilinti žinias, iš kur tie atstūmimai atsiranda. O tada ir atradau – aukso gabalėlį ir reaktyvinį kurą, kaip pagreitinti kabinimą. Tai kūno kalba. Alfa vyro kūno kalba. Tam tikri vyriški kūno judesiai – elgsena, dėl ko moterys eina iš proto.

Po truputį, pradėjau tvarkyti savo laikyseną, eiseną, gestikuliaciją, veido mimiką. Visą tai sudėjau į flirtą, į sprogstamą užtaisą. Tai nebuvo lengva, nes reikėjo senus įpročius keisti naujais. Darbas milžiniškas – rezultatai stulbinantys. Tikrai nuoširdžiai sakau.

Na ir tada, kai prieidavau gatvėje su Alfa vyro kūno kalba, tai nesvarbu ką pasakydavau, merginoms vistiek būdavo smalsu sužinoti ar turiu draugę. Netgi pabandžiau tokį bandymą. Atsistojau Vilniuje prie katedros apsivilkęs juodą paltą. Atsirėmiau prie bortelio, rankas atrėmęs į žolę, galvą pakėlęs žvelgiau pro savo juodus akinius, kaip kiekviena einanti mergina atkreipia bent 3 sekundžių dėmesį į mane.

Dauguma jų net žvilgsniu pakviesdavo prieiti ir susipažinti. Buvau apstulbęs, kaip veikia alfa vyro kūno kalba. Buvau apstulbęs, kaip man nereikia šių internetinių pažinčių portalų, kaip gatvėje galima susipažinti su mergina.

Norint rasti greičiausią kelią, kaip pakabinti merginą – reikia savyje įdiegti alfa vyro kūno kalbą ir elgesį. Alfa vyras yra drąsus ir ryžtingas. Alfas vyras nekausto savo judesių, niekada nebūna susikūprinęs.

Kaip supratau, svarbiausia reikia  drąsiai prieiti prie merginos ir pamiršti egzistuojančią baimę. Todėl, kad merginas labiausiai atbaido tie vyrai, kuriems priėjus, jaučiasi, kad jie jaučia baimę. Merginoms nepatinka tie vyrai, kurie yra neryžtingi pirmi imtis veiksmų.

Kai prieisi prie 100 – 200 merginų, situacija pasitaisys. Čia reikia praktikos. Taip pat svarbu yra turėti bent mini kabinimo planą (ką priėjęs sakysi, kaip vystysi pokalbį). Tau galiu padėti šiuo klausimu. Ateik pas mane į konsultaciją arba mokymus.

Kai šį dalyką įvaldysi, stenkis savyje kuo greičiau diegti Alfa vyro kūno kalbą. Taip rezultatai pasieks viršūnę.

Jeigu labai nori šio dalyko išmokti, aš tau galiu padėti, ateik pas mane į „Alfa Vyras“ mokymus ir įdiegsime visą tai į tave.

Šokėjas

Kūno kalba, Straipsniai

9 komentarai

 1. sokeja:

  kas čia per asilas priėjo?
  niekas ir dabar nepasikeite :D nusmurges kostiumas, nutrinta skrybele, kvailiu kvailiausias Jurbarko akcentas, visiskas susikaustymas judant (vaikstai kaip robokopas, o ne kaip alfa vyras), tie slykstus ozio seriai ant veido… zinai, kad ir kaip gerai apie save galvotum – Frankensteinu gimes – Frankensteinu ir liksi :D ir jokie mokymai, ar simta kartu kartoti priejimai nepavers taves geidziamu vaikinu ;) ir moterys myli akimis :) zinai, gal akla ir pamintum, bet… :D lieka tas klaikus akcentas :D tad… pirma pats susirask ilgalaike bet kokia pana (nesikabinejes prie panu svoriu, ar kitokiu ivaizdzio aspektu), o tik tada mokyk kitus tokius durnelius kaip tu :D Alfa patinu gimstama, o ne tampama!!!

 2. Sveiki,
  vertinu Airino iniciatyvą gilinantis į vyrų ir moterų santykius. Padeda vyrams nebijoti prieiti prie patikusios moters, ir tai jis parodo savo pavyzdžiu. Žinoma, visada yra kur tobulėti, nesikarščiuoti į labai kritiškus komentarus, bet jaunas kraujas ir charakteris tad suprantama.
  Šokėja, matyt pati nesijauti labai gerai, kad pastebi tik trūkumus ir juos taip užaštrini…daugiau pozityvumo, pyktis kenkia grožiui.

  Mylėkime ir mylėkimės:)
  Andrius Mulevičius

 3. sokeja:

  VIena, yra iniciatyva, kita – sveikas protas :) vyrai, nusileiskit ant zemes, ivertinkit savo galimybes ir tik tada imkites veiksmu :) ir nereikia jokio netikusio mokytojo, kad susirastumet saves verta moteri ir sukurtumet kazka grazaus :) padeda vyrams? issirinkit savo lygio moteri (o ne olialia pupyte) ir nereiks bijoti prie jos prieiti :)
  o as jauciuosi labai gerai :) pilna pasitikejimo savimi :))))) o pastebiu ne tik trukumus, tik akcentuoju jo, nes kaip matau, tai savuju jis nepastebi, tad primenu, kad nera tobulas ir nera, ko kabinetis prie merginu :) argi alfa vyras panai numeta i akis, kad si stora? jis moka bet kuria moteri pastatyti i savo vieta ir islaikyti ja patenkinta… tad kaip gali mokyti vaikinus toks zmogus, kuris pats nieko apie tai nenusimano? pasikartosiu, alfa vyru gimstama, o ne dirbtinai tampama :)
  P.S. mes mylim beta vyrus, nes sie geros sirdies ir mus dievina… :))))

 4. Tai nepraustaburnis aš :DD.. Tu labai graži, nuostabi, aš norėčiau tave vesti, dovanodamas žiedą ant skrandžio… :D :D :D

 5. sokeja:

  bet tai bajeris… :D nuzude :D tikras alfa vyras tikrai jauciasi „kietas“ zemindamas merginas :D taip ir toliau, gal net mirsi skaistus :D

 6. Sokejas:

  Kviečiu tave į pasimatymą, galime susitikti prie Dručkiai parduotuvės Vilniuje :DD

 7. Čia tai joo…, tokie epitetai ir palyginimai Airinui garbės neprideda. Tikras Alfa vyras elgiasi solidžiai, nežemina aplinkinių, juolab merginų, kokios jos bebūtų, nes tai nevyriška. Truputį pažinodamas Airiną, manau, jog iš principo tai neblogas vaikinas, tačiau, matyt, susirgęs „žvaigždžių liga“, sėkmė su šiais mokymais taip apsvaigino, jog įsijaučia į visažinio Mokytojo vaidmenį, kiekvieną savo ištartą žodį įvardina tam tikra pinigine suma. Dėl skonio kokios merginos patinka nesiginčysim, tačiau, manęs, anoreksikės, chirurginiu būdu pasidailinusios atskiras savo kūno dalis, soliariuminės gražuolės, visai nežavi. Galiausiai, ar išorė svarbiausia, vidus nebesvarbu? Manau, tikras grožis yra ten, kur yra balansas. O Mokytojo uždavinys ( tarp kitko tapimas Mokytoju yra nelengvas ir nemažai pastangų reikalaujantis kelias) sugebėti parodyti tą grožį, paskatinti jį įvertinti.
  Žinau, jog jokie patarimai čia mažai ką padės, kiekvienas renkasi savo kelią, tačiau svarbiausia nustatyti ar nenukrypstama iš savo pasirinkto gražaus kelio…

  Meilės ir pagarbos visiems!

  Andrius Mulevičius

 8. Jo- Toks mokytojas tai turbūt skaistus ir nugyvens… Man tik 13, bet nemanau jog keli judėsiukai tau padės. Žinoma svarbu jog nebūtum kuprius ir t.t. ir pnš.. Bet moteris bendrauja akimis, netik lūpomis. Nors paneles suprasti sunku viskas įmanoma. Kai minėjo šokėja nereikia rinktis olelia panelių. Jeijgu esi ne modelis. Bet pabendravęs suprasi kuriai tinki o kuriai ne. O šokėjas pats spėju 129 kg. sveriantis pica kemšantis pūstažandis, su alsus pilvu. O ant moteru stumti nevalia. Jos juk dailioji lytis ;-). Juk panelė verčiau draugaus su maloniu komplimentus laidaneiu džentelmenu kuris ją laiko savo deive nei su gezu kuris į ją žiuri kaip i mėsos ir kaulų maišą. Tad šokėjau rik išsimaudyk po dušu, nusiskusk barzdą, priderančiai apsirenk ir eik pakabink pirmą mielai atrodančia panelę, pasikeiskit numeriukais ir jei ji tau patiks ir kasnors išeis gyvenkit laimėje, o jeijgu ne pasaulį pilna merginų. Nu patarimų užteks… O idialų reikia siekti ilgai ;-). Panelėms patinka vyriški, protingi džentelmenai. Tad sėkmės.
  Pagarbiai Teodoras Dumšas. 13metų džentelmenas.

 9. yea..:

  Patys durniausi komentarai ir man bent jokios naudos nedave
  Patiko tik sokejos senas pasakymas alfa gimstama…
  laiminga man pasidare kad turiu daugiau sansu nei kiti vyrai(alfa gimiau alfa ir liksiu) i paneles nes ir elgesys geras + kai dar esi meniskas ir gali nupiesta kazka grazaus ar pagrot ar pasakyt koki nuostabu komplimenta;)
  Sekmes visiem juk vis vien rasit ta meile
  BQ – M@nt@z

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

 • Krepšelis

 • Artėjantys Renginiai 2015m. rugpjūčio 2d.

  Kaip Tapti Alfa Vyru pasitiketi savimi
 • Naujovė! Video sveikinimas Gimtadienio Proga

  video sveikinimas
 • Naujausias DVD!! Užsisakyk!!

  kaip greitai suvilioti moterį šokyje
 • Alfa Vyras mokymai

 • Už Narystę – Protingos Mintys Tau

 • PARDUOTUVĖ

  moteru viliojimo kursai internetu su logo

X
Prenumeruok niekur nerodytus, slaptus video iš moterų kalbinimo
Hello. Add your message here.