Airinas Arutiunian | Patrauklus vyras

Airinas Arutiunian

Airinas Arutiunian 2015 m.
Gimė: 1989 m. lapkričio 26 d. (28 metai)
Jerevanas, Armėnija
Veikla: rašytojas, visuomenės veikėjas

Airinas Arutiunian (gimė 1989m. lapkričio 26 dieną Jerevane Armėnijoje) – Lietuvos visuomenės veikėjas, šokių mokytojas, seminarų, knygų, DVD kūrinių, mokymų autorius.
Biografija

1989 metais gimė Jerevane, Armėnijoje.

nuo 1993m. užaugo Jurbarko mieste, kur gyvena Airino tėvai.

2008 metais baigė Jurbarko Vytauto Didžiojo Vidurinę Mokyklą. Įstojo į Vilniaus Gedimino Technikos Universitetą Statybos Inžineriją Dieninių Studijų programą.

2008 metais atvažiavęs studijuoti statybos inžineriją į Vilniaus VGTU universitetą kartu su 3 draugais įkūrė projektą Laimingas Vyras, kurį po pusmečio paliko.

2010 metais įkūrė Patrauklus Vyras veiklą, kuri veikia iki šiol. Nuo 2010 metų pradėjo vykdyti Alfa Vyras mokymus, kuriuose vyrams patardavo dėl aprangos, padėdavo pasidaryti gerą šukuoseną, aprangos stilių, mokindavo kaip užkalbinti nepažįstamas merginas bet kur ir bet kada ir pats kartu išeidavo padrąsinti, pastumti, nufilmuoti mokinių klaidas, vėliau jiems parodyti kur kaip ką neteisingai daro.

2011 metais pradėjo Salsos Ritmu veiklą, kurią tęsia iki šiol. Parašė pirmąją knygą “Kaip Suvilioti Moterį. Teisingas Vyro Mąstymas” 2011 metais, kuri tapo labiausiai perkama jo asmeniniame tinklalapyje.

2012 metais parašė, antrąją labiausiai perkamą ir skaitomą knygą vyrams “Moters Svajonė – Alfa Vyras”. 2012 metais per neatidų filmavimą ir talpinimą Airinas Arutiunian neuždengė merginos atvaizdo ir vaizdo įrašą patalpino savo Youtube kanale. Mergina padavė į teismą.

2013 metais parašė trečiąją knygą “Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos” sukrėtusią daugybę vyrų apie Airino patirtis moterų viliojime. 2014 metais parašė savo ketvirtąją knygą “Alfa Vyro Požiūris į Santykius”, kuri tapo perkamiausia knyga vyrų, norinčių sužinoti kaip išlaikyti moterį ilgalaikiuose santykiuose.

2014 metais taip pat įkūrė super sėkmingą projektą Alpha Man Training, kurio dėka Airinas Arutiunian išėjo į tarptautinę mokytojų rinką. 2014 metais su Airinu kartu pradėjo dirbti kiti mokytojai Patrauklus Vyras veikloje, kuriuos Airinas priėmė į komandą

2015 metais pradėjo Royal Striptease veiklą, kurią tęsia iki šiol. Airinas Arutiunian sukūrė savo šokėjų komandą.

2016 metais Airinas Arutiunian išskrido pirmą kartą į Ameriką į Šiaurės Karolinos miestą vesti Alfa Vyras mokymų amerikiečių multi-milijardieriui.Mokymai truko 2 mėnesius 15 dienų. Per tą laiką Airinas Arutiunian štažavosi Salsa Bačiata seminaruose, privačiuose stiliaus, darbo etikos mokymuose. 2016 metų antrojoje pusėje stažavosi Jungtinėje Karalystėje. Vedė mokymus Londono mieste. Trims mokiniams buvo vesti Alfa Vyras mokymai. 2016 metų gale dviem savaitėms stažavosi Odesoje Ukrainoje šokių seminaruose.

2017 metais Airinas Arutiunian antrą kartą skrido stažuotis į Vašingtono DC (Amerikos sostinę). Šį kartą vedė mokymus Amerikiečių-Korėjiečių tautybės verslininkui. Mokymų trukmė trys mėnesiai. Taip pat stažavosi šokių, stiliaus, darbo etikos, pardavimų seminaruose. Čia susipažino su savo drauge amerikiete su kuria tebendrauja iki šiol.

Sukurti lietuviški produktai (bibliografija)

Knygos:

1 Knyga – Knyga „Kaip suvilioti moterį“ (moters suviliojimas)
2 knyga – Audio knyga „Moters Svajonė Alfa Vyras“ (audio knyga, klausykite bet kur kur važiuojate, įdiegsite į save Alfa mąstymą)
3 Knyga – Knyga „Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos“(spec technikos pažengusiems kaip prieiti iki sekso ir padaryti įžangą gražiems ilgalaikiems santykiams
4 Knyga – Knyga „Alfa Vyro požiūris į santykius“ (Ilgalaikiai santykiai)

DVD:

1. Alfa Vyras mokymų DVD (tam kad įdiegti Alfa vyro Mąstymą, pickup įgūdžius, bus priėjimų pavyzdžių)
2. PickUp mokymų programos DVD (tam, kad gautumėte daug priėjimų pavyzdžių ir savo pickup iškeltumėte į visai kitą lygį) –
3.Trys seminarai, per kuriuos gausite bazinę teoriją ką mokinu per Alfa vyras mokymus – Vienos Moters Viliojimas + Kaip Suvilioti Moterį Per 1-ąjį pasimatymą + Kaip Suvilioti Moterį Esančią Grupėje
4.Šokių mokymų programa ir kaip suvilioti vienos nakties nuotykiui merginą klube (privalote išmokti šokti, nes visi mano viliojimo metodai remiami šokių technikomis) –
5.Ilgalaikių santykių DVD (nuo knygos skiriasi tuo, jog čia daug daugiau žinių. Knygoje tik bazė) –
6. PARDAVIMŲ AUDIO PROGRAMA
7. KAIP MANIPULIUOTI, VALDYTI MOTERIS DVD –

8.IR NAUJAUSI SEMINARAI IŠ AMERIKOS, LONDONO IR UKRAINOS IR LIETUVOS:

Seminaras KAIP GAUTI DAUG SEKSO;
Seminaras „Sėkmingas Visuomenėje ir Žiaurus Lovoje“
Seminaro DVD Nuo gatvės iki lovos per 2h
Kaip aš tapau vyru, gebančiu pavergti kiekvienos moters širdį (Pirmoji Patirtis Iš Amerikos)
Kaip Susirasti Merginą ir Užmegzti pažintis Londonas (Mokymai vykę Londone, Anglijoje)
$5000 Patirtis Odesoje, Ukraina (Stažuotė Odesoje Ukrainoje, kur buvo susipažįstama su nepažįstamomis merginomis Odesos gatvėse)
Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį (Antroji stažuotė iš Amerikos)

Kaip susipažinti su mergina centre ir įtraukti ją į santykius (Mokymai Londone)

Kaip Tapti Alfa Vyru Turėti Svajonių Gyvenimą ir Suvilioti Moterį (Mokymai Finikse, Arizonoje, JAV)

Kaip suvilioti merginas kai tau 40-60 metų

DVD Kaip pakabinti merginą internetu 

MOKINIŲ TRANSFORMACIJOS:

ALGIRDO
EDGARO
PAULIAUS
KĘSTUČIO

Alfa Vyras Mokymai

ALFA VYRAS MOKYMAI

Striptizo mokymo programa vyrams

Striptizo mokymų programa Vyrams

Airinas Arutiunian

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • Užkalbinimas 10 balų merginos gatvėje ŽIŪRĖK VIDEO

  • Naujas DVD 2019-01-12 Už Grotų

  • NAUJAS DVD!!! Kaip suvilioti merginas kai tau 40-60 metų

  • Kaip susipažinti su mergina centre ir įtraukti ją į santykius

    susitikimai gyvai kaune 2
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį

  • Sek mus Facebooke!