Skype
Airinas: Aš Ne "Alfa Vyras", Aš - Treneris Mokymų "Alfa Vyras" - Patrauklus vyrasPatrauklus vyras

Airinas: Aš Ne “Alfa Vyras”, Aš – Treneris Mokymų “Alfa Vyras”

Aš esu Airinas arba Šokėjas, aš nesu Alfa Patinas, Alfa Vyras, aš esu treneris mokymų “Alfa Vyras”. Praeityje neįsigilinę žurnalistai suklydo ir tai man kainavo privataus laimingo gyvenimo praradimą. Iš manęs gatvėje tyčiojosi žmonės, vadindavo ir rėkdavo ant manęs “Aaaalfa”, bandė kitaip pažeminti. Jaučiausi įskaudintas, nelaimingas, pažemintas, teko išvykti į užsienį. Kalėjime bachuriukai mato, kad aš ne alfa, tai pasijuokia lengvai, jiems juokinga iš to, kad klaidą padarę neetiški žurnalistai (ne visi) mane pavadino Alfa Patinu ir Alfa Vyru, nors aš net nepanašus į tikrą Alfa Patiną, nes šis yra maksimaliai išreikštas patino bruožais, mėgstantis pasistumdyti, pakonkuruoti. O aš panašesnis esu į Šokėją, mano elgsena, veiksmai natūralūs. Aš tik sugalvojau mokymus pavadinimu “Alfa Vyras”, nes tai yra skaudi tema vaikinams, kurie augo be tėvo, ar turėjo silpną ryšį su tėvu, arba jų šeimoje vadas-lyderis buvo motina ir jie visuomet viduje jautė, kad kažkas yra ne taip. Todėl, per 10 metų studijuodamas išgryninau, aprašiau ir pats išbandžiau Alfa Vyro elgseną, bruožus, kuriems, nėra pasaulyje moters, kuri galėtų atsispirti. Bet tai nereiškia, kad aš esu Alfa Vyras. Aš galiu naudoti Alfa Vyro elgseną. Labai skaudu, kai būnant savimi, mergina ar moteris nesusitinka su tavimi antrajam pasimatymui ir jautiesi pasimetęs, nežinantis dėl ko iš tikrųjų ji nenori su tavimi bendrauti. Ši tema yra skaudi daugybei vyrų/vaikinų, tačiau privati.

Iš manęs tyčiojosi (ne visi) tie, kurie “neskiria spalvų” dėl mano frazių pasakytų PatrauklusVyras.lt puslapyje, pvz.: “kaip įsitempti merginą į lovą”, “kaip tapti pasitikinčiu savimi vyru” ir t. t., visos šios frazės yra ieškomos vaikinų, vyrų internete. Todėl, aš norėdamas jiems padėti, parašiau straipsnių, sukūriau DVD programas pagal tai ko jie nori, o ne aš. Tačiau yra žmonių, kurie mane smerkia už šias frazes. Čia ne frazės, čia – skaudžios ir gilios vaikinų ir vyrų problemos.

Airinas (Šokėjas)

 

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonės

 

Airinas Arutiunian, Gyvenimo būdas

2 komentarai

  1. Evaldas Lindautas:

    Pasidavei Airinai. ;/

  2. taip tu tu alfa vyras Airinai o jie apsisike gaidziai alfpa patynai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • Kaip susipažinti su mergina centre ir įtraukti ją į santykius MOKYMAI UŽSIENYJE

    susitikimai gyvai kaune 2
  • Sek mus Facebooke!