Pragaras Airinui Lukiškių kalėjime (I) | Patrauklus vyras

Pragaras Airinui Lukiškių kalėjime (I)

Pirma dalis

Sveiki Vyrai, ir Moterys, kurios skaitote šį puslapį.

Šiame straipsnyje papasakosiu, kaip atrodo suimtojo diena Lukiškių Tardymo Izoliatoriuje-Kalėjime ir kokius daiktus prašyti artimųjų kuo skubiau perduoti, nes kitaip nusižudysi! Nes išbūti 23 valandas 2 m x 2 m patalpoje kur visur yra grotos – nežmoniškai sunku. Tik 1 valandą išveda pasivaikščioti į lauką į 16 kv m plytinį gardą.

Šis Lukiškių Tardymo Izoliatorius-Kalėjimas (toliau – LTI-K), kiek man yra žinoma, yra pačio griežčiausio režimo Lietuvoje.

Nuo pirmadienio iki penktadienio privalau keltis 6 val. ryto, nes atneša pusryčius. Įjungia kameroje dieninę lempą ir tu jau nepamiegosi, nes ji stipriai šviečia tau į akis. Taip esi iškankinamas ir po mėnesio laiko vaikštai kaip zombis. Pusryčiams duoda tokių rūšių košes: grikių, ryžių, perlinių kruopų, avižų. Arbatos, kartais dar pieno, retsykiais varškės, baltos duonos riekę, sviesto arbatinį šaukštelį, kartais dešros, fermentinio sūrio gabaliuką. Surašau normas. 1-a mėnesio diena, meniu: pusryčiai – perlinių kruopų košė, 200 g; duona (balta), 150 g; margarinas, 5 g; arbata su cukrumi, 200 ml; pienas, 200 ml. Nuteistasis, kuris likęs dirbti sunkius ūkio darbus – pilstyti maistą, įpila 100 ml pieno ir tada matai, kaip yra nesąžininga. Tada parašau skundą, nes šis maistas yra iš visų jūsų mokesčių mokėtojų pinigų.

Kai pavalgau pusryčius jau būna 6:20 val. Tada einu pagulėti, paskaityti kažką ar parašyti kol sulaukiu 8 val. ryto. Tada keičiasi prižiūrėtojų pamaina, jie eina per kameras ir tu turi išeiti iš kameros. Tai vadinama PRAVIERKA (patikrinimas). Kai tai daro antradienį aš jiems turiu paduoti prašymą kirptis. Kerpa 2 kartus per mėnesį ir tik trumpai. Dirba tas pats nuteistasis, pasilikęs dirbti ūkio darbus ir dirbantis kirpėju. Per dieną jis apkerpa 60 suimtųjų/nuteistųjų. Kerpa tik trumpai. Iki 4-o numerio gali apkirpti. Aš praradau visus savo viršuje augintus plaukus. Mėgdavau šonus apskusti trumpai, o viršuje palikti ilgus ir su jais formuoti šukuoseną. Deja, dabar atrodau kaip pažemintas kalinys.

Mano išėjimo į pragulą (pasivaikščiojimą 16 kv m plytiniame garde lauke) tvarkaraštis: I – 13:30; II – 7:00; III – 19:30; IV – 8:30; V – 13:30; VI – 9:00; VII – 14:40. Kaip matote, kartais iš karto po pusryčių turiu eiti pasivaikščioti ( į pragulą 1 val.), t. y.  7 val. ryto.

Antroje dalyje pratęsiu savo pasakojimą apie žiauriausią – baisiausią kalėjimą Europoje – Lukiškių TI-K, kuris pasiglemžė daug neatlaikiusių žmonių gyvybių.

Šokėjas (Kol kas dar nenusižudžiau. Laikausi iš paskutiniųjų)

 

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

Airinas Arutiunian, Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • Užkalbinimas 10 balų merginos gatvėje ŽIŪRĖK VIDEO

  • Naujas DVD 2019-01-12 Už Grotų

  • NAUJAS DVD!!! Kaip suvilioti merginas kai tau 40-60 metų

  • Kaip susipažinti su mergina centre ir įtraukti ją į santykius

    susitikimai gyvai kaune 2
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį

  • Sek mus Facebooke!