Pragaras Airinui Lukiškių kalėjime (II)

Antra dalis

Kai 2018-07-12 teismui paskyrus man suėmimą ir mane kaip gyvulį atkonvojavus gyvuliams vežti policijos konvojuje (kitaip nepavadinčiau), jaučiausi žeminamas trypiant mano garbę ir orumą. Konvojuje reikėdavo kaip gyvuliui trankyti į stiklą, kad vairuotojas įjungtų ventiliatorių, nes galėdavai uždusti nuo oro trūkumo. Konvojuodavo mane į teismą ir Lukiškių kalėjimą pusės kvadratinio metro garde. Policija čia taip “pataiso” žmones ir tikisi, kad jie bus mėgstami visuomenės! Šeimų nukentėjusių nuo kalinimo areštinėse, kalėjimuose, konvojavimo į teismus sąlygų! Žmogus yra išgydomas dirbant kompetentingiems psichologams, kurie sugeba įlįsti į žmogų ir išsiaiškinti kas lėmė, kad jis padarė nusikaltimą ir gydant jį – reabilituojant kalėjimuose kur jie gali sodinti gėles, kurti, melstis, mokytis, šviestis, rodyti vienas kitam pagarbą, atsiprašyti nukentėjusiųjų, o ne stumdant, mušant juos pareigūnams. Toks kalėjimas Naujo Tipo yra Naujojoje Zelandijoje. Ten nuteistieji sodina augalus, juos laisto, meldžiasi, reabilituojasi pas psichologus-mokytojus. O aš, dar turėdamas suimtojo statusą, turiu būti mušamas, konvojuojamas, laikomas kaip gyvulys, daroma egzekucija man, laikomas kameroje kur lange yra trigubos grotos.

Po pusryčių ir pasivaikščiojimo garde (jeigu tą dieną pagal grafiką priklauso), apie 9-11 val. ateina auklėtojas (-a) – būrio viršininkas kitaip. Jam aš paduodu prašymus, skundus, laiškus, užduodu klausimus. Jis (ji) juos registruoja knygoje.

Aš prašausi skambinti 9:30 laiku. Kiekvieną dieną galiu kalbėti tik 15 min. Kol surenku kodus iš kortelės, lieka 13 min. Praktiškai šiknomis remiamės su kitais suimtaisiais/nuteistaisiais skambinimo kambarėlyje, kurio plotas – ne didesnis nei 4 kvadratiniai metrai. Jaučiuosi nesaugiai ten skambindamas, nes Lukiškių kalėjime yra daug psichinių ligonių, kurie gali išsitraukti smailų daiktą ir tau į kaklą sukišti kai tu kalbiesi telefonu su artimaisiais. Baigus skambinti ir padavus popierius (skundai, prašymai, laiškai), auklėtojai 12:15 val. atneša pietus. 1-os mėnesio dienos pietūs, meniu: žirnių sriuba, 400 ml, kurioje vos rasi vieną žirnį, o visa kita vanduo; kiauliena troškinta su kopūstais, 100 g; makaronų košė, 200 g – pervirę būna; duona (juoda), nuo kurios visą naktį raižo ir pučia pilvą; kompotas. Kiauliena troškinta tai būna kiaulienos lašinių atliekos ir du gabaliukai mažučiai normalios kiaulienos. Geriau yra šeriamas naminis šuo, nei aš suimtasis.

Trečioje dalyje toliau tęsiu apie košmarą Lukiškių kalėjime.

Šokėjas

 

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

 

Airinas Arutiunian, Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *