Pragaras Airinui Lukiškių kalėjime (II) | Patrauklus vyras

Pragaras Airinui Lukiškių kalėjime (II)

Antra dalis

Kai 2018-07-12 teismui paskyrus man suėmimą ir mane kaip gyvulį atkonvojavus gyvuliams vežti policijos konvojuje (kitaip nepavadinčiau), jaučiausi žeminamas trypiant mano garbę ir orumą. Konvojuje reikėdavo kaip gyvuliui trankyti į stiklą, kad vairuotojas įjungtų ventiliatorių, nes galėdavai uždusti nuo oro trūkumo. Konvojuodavo mane į teismą ir Lukiškių kalėjimą pusės kvadratinio metro garde. Policija čia taip “pataiso” žmones ir tikisi, kad jie bus mėgstami visuomenės! Šeimų nukentėjusių nuo kalinimo areštinėse, kalėjimuose, konvojavimo į teismus sąlygų! Žmogus yra išgydomas dirbant kompetentingiems psichologams, kurie sugeba įlįsti į žmogų ir išsiaiškinti kas lėmė, kad jis padarė nusikaltimą ir gydant jį – reabilituojant kalėjimuose kur jie gali sodinti gėles, kurti, melstis, mokytis, šviestis, rodyti vienas kitam pagarbą, atsiprašyti nukentėjusiųjų, o ne stumdant, mušant juos pareigūnams. Toks kalėjimas Naujo Tipo yra Naujojoje Zelandijoje. Ten nuteistieji sodina augalus, juos laisto, meldžiasi, reabilituojasi pas psichologus-mokytojus. O aš, dar turėdamas suimtojo statusą, turiu būti mušamas, konvojuojamas, laikomas kaip gyvulys, daroma egzekucija man, laikomas kameroje kur lange yra trigubos grotos.

Po pusryčių ir pasivaikščiojimo garde (jeigu tą dieną pagal grafiką priklauso), apie 9-11 val. ateina auklėtojas (-a) – būrio viršininkas kitaip. Jam aš paduodu prašymus, skundus, laiškus, užduodu klausimus. Jis (ji) juos registruoja knygoje.

Aš prašausi skambinti 9:30 laiku. Kiekvieną dieną galiu kalbėti tik 15 min. Kol surenku kodus iš kortelės, lieka 13 min. Praktiškai šiknomis remiamės su kitais suimtaisiais/nuteistaisiais skambinimo kambarėlyje, kurio plotas – ne didesnis nei 4 kvadratiniai metrai. Jaučiuosi nesaugiai ten skambindamas, nes Lukiškių kalėjime yra daug psichinių ligonių, kurie gali išsitraukti smailų daiktą ir tau į kaklą sukišti kai tu kalbiesi telefonu su artimaisiais. Baigus skambinti ir padavus popierius (skundai, prašymai, laiškai), auklėtojai 12:15 val. atneša pietus. 1-os mėnesio dienos pietūs, meniu: žirnių sriuba, 400 ml, kurioje vos rasi vieną žirnį, o visa kita vanduo; kiauliena troškinta su kopūstais, 100 g; makaronų košė, 200 g – pervirę būna; duona (juoda), nuo kurios visą naktį raižo ir pučia pilvą; kompotas. Kiauliena troškinta tai būna kiaulienos lašinių atliekos ir du gabaliukai mažučiai normalios kiaulienos. Geriau yra šeriamas naminis šuo, nei aš suimtasis.

Trečioje dalyje toliau tęsiu apie košmarą Lukiškių kalėjime.

Šokėjas

 

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

 

Airinas Arutiunian, Gyvenimo būdas

1 komentaras

 1. Sekejas:

  Tai vis del to nekalta ir tave laike tokiomis salygomis? Cia tai visiska nesamone. Ar negali juos paduot i koki europos teisma?

  As niekuo pries jei tokiomis salygomis laiko tikrus zudikus, taip jiem ir reikia, dar galetu ir kameras sustatyt, ir rodyt interenete kad visi matytu ir nenoretu ten patekt, kaip realybes show kad butu.

  Bet jei nekalta zmogu taip laiko tai cia nx. Net jei butu buities salygos geros, vistiek kol neirodyta kalte zmogus turetu but atskirtas nuo tu pishiniu ligoniu, zudiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • Užkalbinimas 10 balų merginos gatvėje ŽIŪRĖK VIDEO

 • Naujas DVD 2019-01-12 Už Grotų

 • NAUJAS DVD!!! Kaip suvilioti merginas kai tau 40-60 metų

 • Kaip susipažinti su mergina centre ir įtraukti ją į santykius

  susitikimai gyvai kaune 2
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį

 • Sek mus Facebooke!