Pragaras Airinui Lukiškių kalėjime (IV) | Patrauklus vyras

Pragaras Airinui Lukiškių kalėjime (IV)

Ketvirta dalis

Mane atskyrė nuo kalinio, kuris man grasino, sakė persipjauti venas arba pats man perpjaus, kuris mane užpuolė, pažemino ir išsityčiojo.

Po mano skundų kalėjimo viršininkui aš buvau nuvestas pas odontologą, kuris man priežiūrai ir gydymui paskyrė elektrinį dantų šepetėlį, bet kalėjimo direktorius Viktoras Davidenko vistiek uždraudė ir neleido mano artimiesiems perduoti elektrinio dantų šepetėlio. Aš nenoriu išeiti su geltonais, sugedusiais dantimis iš Lukiškių kalėjimo, tačiau kol kas neleidžia. Noriu, jog žurnalistai paklaustų Viktoro Davidenko, kodėl negalima elektrinio gero dantų šepetėlio ir ar jis man apmokės už sugadintus dantis kalėjime, kai išeisiu į laisvę ir norėsiu juos susitaisyti pas kompetentingą odontologą.

Taip pat po skundų ir DELFI straipsnių mane nuvedė pas kirpėją, gydytoją, tačiau psichiatrė buvo šališka, feministė, neleido man išsipasakoti, nenorėjo manęs išklausyti, buvo kategoriškai nusistačiusi prieš mane. Aš prašiau kito (-s) psichiatro, tačiau kalėjimas ant visų kalinių turi tik vieną psichiatrą. Labai nusivyliau. Juk psichologų, psichiatrų labiausiai reikia reabilituojant suimtuosius/nuteistuosius.

Mane užpuolė vienas suimtasis toje 190-oje kameroje. Tačiau aš įtariu ir Raimondas, kad kalėjimo prižiūrėtojai, kurie specialiai, pasityčiodami iš manęs: “Nepilnametę merginą uždominuot mokėjai, o čia išbūti negali!” buvo bendrininkai su Valdu, kuris mane užpuolė. Įtariu, jog jų bendras tikslas buvo mane nužudyti.

Taigi, toks pragaras vyksta man Lukiškių kalėjime. Vienas gražiausių ir laimingiausių momentų yra gauti laišką nuo mane palaikančio žmogaus.

Prašau Jūsų, sekėjai, skaitytojai, palaikytojai, kas galite atsiųsti man laišką, nes laiškas įžiebia viltį, atgraso nuo savižudybės. Taip pat prašau Jūsų, kas galite, man atsiųsti truputį pinigų.

Laišką siųskite čia:

Airinas Arutiunian

Lukiškių skg. 6,

01108 Vilnius

Pinigams atsiųsti reikės mano gimimo metų: 1989-11-26,

o sąskaita yra Lukiškių kalėjimo puslapyje.

Parašykite man laišką, papasakokite su kokia nauja drauge susipažinote, gal vedėte kokią merginą, gal įvyko vestuvės, gal susilaukėte kartu vaikų, o gal įveikėte baimę prieiti pritaikę mano patarimus, o gal puikiai pritaikėte šokių technikas!

Airinas – Šokėjas  Taip pat merginos, moterys parašykite savo situaciją – klausimą – istoriją santykiuose su vyrais, aš galėsiu kažką atsakyti, patarti.

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

Airinas Arutiunian, Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • Užkalbinimas 10 balų merginos gatvėje ŽIŪRĖK VIDEO

  • Naujas DVD 2019-01-12 Už Grotų

  • NAUJAS DVD!!! Kaip suvilioti merginas kai tau 40-60 metų

  • Kaip susipažinti su mergina centre ir įtraukti ją į santykius

    susitikimai gyvai kaune 2
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį

  • Sek mus Facebooke!