Skype
Pragaras Airinui Lukiškių kalėjime (IX) - Patrauklus vyrasPatrauklus vyras

Pragaras Airinui Lukiškių kalėjime (IX)

Įvykių detalės

Į Lukiškių tardymo izoliatorių-kalėjimą buvau atvežtas 2018-07-12. Viso parašiau apie 5 prašymus, kad mane apkirptų ir nuvestų pas odontologą. Iki šiol, 2018-08-03, manęs nenuvedė nei kirpti, nei pas odontologą. Paklausus prižiūrėtojų, kada mane apkirps?, – jie atsako – penktadienį arba antradienį. Neatėjus tam laikui, mane perkelia į KPZ (išankstinio kalinimo kamera) arba kitą korpusą ir aš vėl lieku neapkirptas ir nenuvestas pas odontologą.

Klausimas – ar mano teisės nėra pažeistos, jog aš nesu apkirptas nors jau praėjo 3 savaitės, o suimtųjų teisėse parašyta, kad priklauso 2 kirpimai į mėnesį?

Civilinio ir Baudžiamojo kodeksų knygų iš bibliotekos prašau jau nuo liepos 15-s dienos. Praėjo 18-a dienų ir vis dar negaunu. Auklėtojai pasiima mano prašymus, bet taip knygų ir neatneša. Kodėl?

Penkta diena nesu pakviečiamas pas psichiatrą, kuris man duotų išrašytus vaistus, nors medicininė pagalba man turėtų būti taikoma tokia pati kaip ir laisvėje. Klausimas – ar nėra pažeidžiamos mano teisės, jeigu man 5-a diena neatneša psichiatro vaistų?

14-a dienų, kaip nesu nuvedamas pas dvasininką atlikti religinių apeigų. Esu krikščionis, tikintis. Prašau išsiaiškinti šią situaciją.

Airinas

 

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

 

Airinas Arutiunian, Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • Kaip susipažinti su mergina centre ir įtraukti ją į santykius MOKYMAI UŽSIENYJE

    susitikimai gyvai kaune 2
  • Sek mus Facebooke!