Skype
Šokių Pamokos Londone - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Šokių Pamokos Londone

Klubinių šokių pamokos LondoneKAIP SUVILIOTI MERGINĄ KLUBEPatrauklusVyras.lt atsiveža geriausias šokių technikas į Londoną!!

Tu išmoksi šokti su mergina naktiniame klube, bendradarbių susitikime, bare, pasimatyme, gimtadienyje, vakarėlyje.

Specialios šokių technikos, kurios tau leis šokti pagal kokią tik nori muziką. Nereikės jokių valsų, salsų, rumbų, čiačių, bačiatų laukti. Imsi ir šokdinsi kokią tik nori moterį, o svarbiausia tu ją dar suviliosi.

Į Londoną atvyksta garsus Lietuvos šokių mokytojas – PatrauklusVyras.lt. Pelnęs keturis žuvėdra aukso medalius, baigęs šokių choreografo specialybę Klaipėdos universitete. 6 metus mokęs privačiai tiek vyrus tiek moteris šokti salsą, bačiatą ir klubinius šokius.

Geriausi šokių mokymai Londone, kurie puikiai išmokins vyrą vesti, valdyti moterį.

Moterys, ateikit su savo vyrais į šias šokių pamokas ir jūsų vyras mokės jus visur pašokdinti – tiek klubuose, tiek vakarėliuose, tiek gimtadieniuose.

Vyrai, užteks mėtyti pinigus remontuojant automobilius, rūkant cigaretes, valgant šūdmaistį. Metas investuoti ten pinigus, kur grąžą garantuota. Jūs net neįsivaizduojate, kokias Jums pažintis duos sugebėjimas taip šokti kaip mes rodome šiuose video.

Moterys, perskaitykite:
Šokių kursai Londone, kurie išmokins tavo vyrą, kaip reikia vesti, valdyti moterį šokyje. Šokis priklauso nuo vyro. Nupirk savo vyrui šias šokių pamokas. Spausk įdėti į krepšelį, apmokėk ir mes susisieksime.

Vyrai, perskaitykite:
Nėra geresnių šioje planetoje šokių mokymų skirtų vyrams, kaip šie. Šio video pradžioje tu matai, kaip mokytojas sukelia emocijas merginai naktiniame klube. Toks vyras įsirėžia merginai giliai į širdį.

Šokių pamokos Londone vyrams, kurie nori išmokti greitai ir efektingai suvilioti moterį, panaudodami šokių technikas. Vyrai, kurie turi savo antras puses taip pat galės sukelti savo moteriai naujų emocijų. Technikos yra įspūdingos.

  • Mokymų Vieta: Londonas (Tiksli vieta patikslinama likus dienai iki mokymų)

  • Partnerė: Atsivesk. Jei neturi, eik į gatvę užkalbink ir pasiūlyk pabūt partnerę, nes kitaip prarasi sumokėtus pinigus. Merginos tikrai tau padės.

  • Data: 2015m. lapkričio 3,4,5,6,7,8,9,10  dienomis pasirinktinai (užsakymo pastabose nurodykite Jums priimtiną dieną). Mes su Jumis po apmokėjimo susisieksime

  • Mokymų Laikas: 2 valandos (išmokinsime visus reikalingus pagrindus norint šokti ir suvilioti moterį)

  • Dalyvių amžius ir skaičius: neribojamas

  • Investicija į save: 200eur

Tu dar dvejoji?

Tau tereikia apmokėti ir ateiti su partnere. Jeigu visiškai nesugebi susirasti partnerės, tuomet susisiek su mumis, surasim sprendimą.

[email protected]
SKYPE

Į krepšelį Šokių Pamokas Londone!

Į krepšelį Šokių Mokymų DVD!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *