Skype
Ar britėms merginoms reikia taikyti skirtingus kabinimo būdus? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ar britėms merginoms reikia taikyti skirtingus kabinimo būdus?

ar birtėms merginoms taikyti kitokius kabinimo budusTai paimsiu tada abi :). Ziurek tu sakei, kad galesiu dar tavo patarimu gaut , tai va as cia turiu tokiu pora klausimu svarbiausiu. Pirmas tai butu , tu kazka minejai , kazkuriam straipsni , kad Lietuvos Ir vakaru Europietes yra gan skirtingos. Ir siuo atveju butent Brites , noreciau isgirst tavo nuomone , kuo jos skiriasi ar joms reikia taikyt , skirtingus kabinimo budus ir panasiai. As pats gyvenu Skotijoje jau keli metai , mazdaug pats jau matau kas ir kaip yra kitaip.

Noriu is taves isgirst sita tema , esminius tarkim tik skirtumus 🙂

Sveikas, „siuo atveju butent Brites , noreciau isgirst tavo nuomone , kuo jos skiriasi ar joms reikia taikyt , skirtingus kabinimo budus ir panasiai.“ – viskas priklauso nuo moters, kurią vilioji. Todėl geriausia yra viską taikyti pagal situaciją – kaip tu jauti. Žmogui duotas, kaip sakoma 6 pojūtis – pajausti, kaip tiktų elgtis toje situacijoje. Ir svarbiausia nebijoti bandyti, nebijoti klysti. Nes aš tau sakau, senatvėje, labiau gailėsiesi ko nepabandei, žiūrėdamas į jaunus žmonės, kurie tą daro, ką tu bijojai daryti būdamas jų metų.

Net pamenu vieną kartą, man mergina iš pykčio už mano įžūlumą kando man į lupą. Suleido dantis iki pat gilumų. Tuo momentu galvojau, jog nuplėš ji mano lūpą. Bet šaltakraujiškai elgdamasis susitvarkiau ir lūpa sugijo. Geriau stipriai bandyti kažką, eiti iki galo, nei dvejoti. Pavyzdys: buvom su mokiniu gatvėje praktikoje. Jis užkalbino ant suoliuko sėdinčią patrauklią merginą, kuri turėjo susitikti su drauge, tačiau ta draugė neatėjo. Ta mergina labai apsidžiaugė, jog ją jis užkalbino. Po gal 40 minučių jie buvo prie jo buto durų. Tačiau mergina pas jį nėjo. Kodėl? (čia viskas rišai su tavo klausimu apie brites)

Paprasčiausiai, nors ir tai buvo seksualiai  apsirengusi lietuvaitė, ir turėjo gal kokius 22 metus, tačiau visgi tai buvo, kaip mes įtariame su mokiniu emocinio tipo moteris. Reikia pažvelgti moters praeity. Kokia buvo jos patirtis. Jeigu ji pasimylėjo su 25 vyrais jau, tai kas jai yra padaryti tą dvidešimt šeštą kartą? Kuo vyresnė bus – tuo tikėtina bus didesnė seksualinė patirtis ir su tokiomis žaisti daug nereikia. Tokios moterys spinduliuoja didesniu pasitikėjimu savimi, laisviau tikėtina, bendraus su vyru. Ir su tokiom yra kur kas viskas greičiau. Tokios po 40 minučių bendravimo gali praverti tavo buto duris.

Tuo tarpu įsivaizduokime jaunesnę 19 metų merginą, kuri buvo pasimylėjusi vos su 2 vyrais, o su vienu buvo nudegusi. Vienas vaikinas pasimylėjo ir ją paliko. Nuo šiol ji nepasitiki vyrais. Ar tokia moteris eis iš karto po 40 minučių į vaikino namus? Logiškai ne.

Todėl bendraudamas su mergina turėtum užsiduoti sau klausimus: „kokia jos seksualinė patirtis?“, „ar ji pasitikinti savimi?“ „laisvai bendrauja su vyrais?“, „apsirengusi seksualius, aptemptus drabužius, paryškinančius jos linijas?“

Su britėm savo nuomonę aš stipriai negaliu išreikšti, nes pačioje Anglijoje buvau labai mažai kartų. Galiu čia klysti. Galbūt britės bendroje sumoje yra savimi labiau pasitikinčios merginos nei lietuvės ir norinčios labiau dominuoti situacijoje. Vienas mano mokinys buvęs Airijoje pasakojo, kad jos visos turi gan dideliu papus. Kažkur pas jas ten iš gamtos yra.

Tačiau kiekvienoje šalyje  yra ir emocinio tipo ir fizinio tipo moterų. Dauguma moterų būna per vidurį. Jos lyg ir fizinio (pasitikinčios savimi, turinčios patirties su vyrais, mėgstančios tik gerai praleistą laiką, seksą, alkoholį, svaigalus ir t.t.) ir emocinio (romantikės, orientuotos į ilgalaikių santykių kūrimą su vyru, vidinį ryšį). Tavo užduotis, jaučiant nuo situacijos, elgtis atitinkamai pagal moterį. Jei ji drąsesnė – elkis drąsiau ir grubiau. Jei tai jai nepatiks – atsitrauksi. Jei panelė mažesnės energijos, matosi seksualinė patirtis nėra didelė, akyse nesimato pas ją pasitikėjimo savimi – švelniau su ja, po truputį ženk žingsnis po žingsnio. Matai, autoriau, nėra tikslios formulės. Tavo galva pagal situaciją turi atrinkti kas tinka ir kas ne.

O tu : „As pats gyvenu Skotijoje jau keli metai , mazdaug pats jau matau kas ir kaip yra kitaip.“ – būtent, tu gyveni, tu matai jų elgesio modelius ir pagal juos priderini savo žinias. Bandykis viską. Su laiku, o gal jau ir dabar esi atradęs kas joms veikia. Aišku tu čia tik klausei mano nuomonės.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį