Skype
Darbas Archives - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Darbas

Darbas – patrauklusvyras.lt ieško žmonių, kurie domisi psichologija, bendravimu su žmonėmis, geba perduoti savo žinias ir net išmokinti kitą.

Reikalingas Operatorius Londone

reikalingas operatoriusLabas vakaras, vyrai, ar uždegėte žvakutę? Patinka jums tas lietuvių neturėjimas kur kišti pinigų ir pirkimas antkapių, gėlių, ištisus metus važinėjimas ant kapų ir laistymas gėlių ir pinigų nešimas kapų bizniui (prisidaro sau problemų – rūpesčių), kai ten sielos seniai nebėra, o protingi žmonės seniai degina kūnus ir taip siela daug lengviau inkarnuojasi į kitą kūną. Bet dabar ne apie tai..MES LAISVI ŽMONĖS, MES NE VERGAI. MES JUK PROBLEMŲ GYVENIME NETURIME. STOP. MES GYVENAME ĮDOMIAI. Ir mes tau turime įdomų pasiūlymą, jeigu tu esi Londone ir turi laisvo laiko. O tu jo tikrai atrasi. Nes MANIPULIAVIMO TECHNIKŲ IR KAIP YRA VALDOMA MOTERIS VISI VYRAI NORI ŽINOTI. Read

Vokiečių kalbos vertėjo/-os darbas

vokiečių kalbos vertėjo darbasPatrauklusVyras.lt ieško vokiečių kalbos vertėjo ar vertėjos. Reikia išversti PatrauklusVyras.lt produktus į vokiečių kalbą. Susidomėjusius parašyti el. laišką su atsakymais į šiuos klausimus:
Read

Anglų kalbos vertėjo/-os

anglu kalbos vertejo darbasReikia išversti Patrauklus Vyras lietuviškai parašytas knygas į anglų kalbą. Svarbu, jog būtų aiškiai išversta ir skaitytojui būtų lengva suprasti. Kuo paprastesne kalba išversite, tuo daugiau pasaulio skaitytojų bus aiškiau suprasti knygą. Ta knyga bus pardavinėjama visame pasaulyje per internetą. Read

Programuotojams

PatrauklusVyras.lt ieško programuotojų, kurie atliks šiuos darbus: Video talpinimo sistema. Kad taptume nepriklausomi nuo Youtube ir galėtume dėti kokius norime vaizdo įrašus. Mūsų pačių televizijos sukūrimas. Puslapiai, kuriuose turime savo televizijos kanalus. Prašome su mumis susisiekti. Mainais – Mūsų Produktai/Mokymai Jums.

Read

Moterims

moterimsMums reikalingi straipsniai iš moterų lūpų apie:1. kokias daro vyrai klaidas bendraudami su tavimi, pirmajame susipažinimo etape, pasimatymuose, ilgalaikiuose santykiuose, netgi santuokiniame gyvenime?

Read

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį