Skype
Ar galima nueiti į merginos patinkančią vietą per pasimatymą? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ar galima nueiti į merginos patinkančią vietą per pasimatymą?

ar galima nueiti i patinkancia merginos vieta per pasimatymaIr dar vienas klausimas , nzn sitas gal bus knygoj , bet noriu siek tiek uzbegt uz akiu 😀 Tarkim , ka tu rasei , su meterim butent vyras turi imtis iniciatyvos , bet tarkim tu kvieti merginai i pasimatyma ir jai pasiulai savo megstamiausia vieta nueiti , bet ji neatsisako , bet pasako , kad jai ten bus neidomu. Ar tai reiskia , kad ji nenori su tavim nkr eiti vis dar arba isvis. Ar tada bandyt , siulyt kazka kita. Ar galima nueit i jos patinkacia vieta ir tada kitas klausimas tada butu o kur tu noretum nueit , ar kazka siulyt kita. Tai tiek dk uz atsakymus pervesiu bapkes neuzilgo 🙂

„Ar tai reiskia , kad ji nenori su tavim nkr eiti vis dar arba isvis“ – teisingai mąstai, tai gali reikšti, jog tu prieš tai bendravime kažkur su ja buvai Beta – elgeisi nevyriškai.  Atsuk praeity ir pažiūrėk, kodėl ji galėjo dabar taip pasakyti? Moteris, kuri domisi vyru, yra juo susižavėjusi, spindi akutėmis, juokiasi, jau jei yra tas pats kur su juo eiti. Jai svarbu yra būti šalia jo.

„Ar tada bandyt , siulyt kazka kita“ – čia žinok yra avarinė situacija. Aišku, galime daryti prielaidą, jog ta mergina prieš tai praeity buvo toje vietoje, kur tu pasiūlei ir jai ten kažkas atsitiko, ko ji nenori prisiminti. Ir būtent ta vieta jai tą skaudų dalyką primena. Yra man buvę su mokiniais praktikoje, jog moteris nėjo į jo pasiūlytą vietą, kaip po to išsiaiškinome, dėl to, jog ji ten buvo užpulta. Ji buvo sumušta ir iš jos buvo atimta rankinė. Kaip mano mokinys sužinojo tokį dalyką? Jis sužinojo tik vėliau jau ilgiau pabendravęs su ja, santykiuose, kai jau atsirado vienas iš kito pasitikėjimas. Ji paatviravo. Jeigu moteris neina į tą vietą, kurią tu siūlai, gali užduoti klausimą: „ar tau kažkas skaudaus ten atsitiko?“ – jeigu moteris jautresnė, tai šie švelnesni žodžiai tiks, antras variantas, su humoru paklausti: „ar tave ten įdegę, seksualūs vyrai, nuogais užpakaliais užpuolė?“ – jei moteris iš drąsesnių, suprantančių humoro jausmą, neįsižeidžiančių dėl menkniekių, kažkoks kaip šis humoras gali tikti..

Dar aišku galime daryti prielaidą, jog tiesiog jai ta vieta ne asocijuojasi su įdomumu ir linksmumu. Tokioje situacijoje prieš siūlant kažką yra geriau žmogui duoti rinktis iš kažko ir kažko. Nei iš kažko ir nieko. Taip žmogui lengviau priimti sprendimą. Pavyzdys: „Labas Sandra, norėjau tavo balsą išgirsti. Kaip gyveni? Blabalabla. Kokiomis dienomis būsi šią savaitę laisvesnė? Tinklinis ar krepšinis tau labiau prie širdies? Okey, tada ketvirtadienį apsirenk sportinę aprangą ir susitinkame prie Austėjos g. 22“ – šio pokalbio mano esmė išsiaiškinti jos laisvas dienas ir tai kas jai labiau patinka – krepšinis ar tinklinis. Kadangi aš pasitikėjimą savimi turiu abejuose šiuose dalykuose, tai iš tų abejų dalykų ir duodu jai rinktis. Aš rekomenduoju geriau eiti žaisti tą žaidimą, kur tu bent esi geresnis iš paprastą vidutinioką. Kodėl? Tuomet tu jausiesi Alfa. Iš tavęs garuos pasitikėjimas savimi. Pokalbio pabaigoje, žinodamas jos laisvas valandas ir primesdamas kiek jai reikės laiko pasiruošti pasiūliau valandą.

„Ar galima nueit i jos patinkacia vieta?“ – nerekomenduoju šito. Kodėl? Todėl, jog tu eini į jos realybę. Tu eini į jai matytas vietas, patirtas būsenas. Koks jai įdomumas tuomet? Ir plius, jeigu tu turi stiprų planą pasimatymo, viliojimo strategiją, tai ji tikrai sunkiai gali veikti, jai eisi į jos vietas. Ir dar tikėtina, jog ten nuėjęs tu labiau būsi žiūrovas, nei spektaklis. Prisiminkime – Alfa yra spektaklis visiems žmonėms, beta –žiūrovas ir sekėjas. Sėkmingiausi mokiniai buvo tie, kurie griežtai laikydavosi savo plano, judėdavo pasimatyme link tikslo ir viską jie spręsdavo. Tačiau tu pats gali nueiti pabandyti. Galbūt tu iš jos tos vietos, sugebėsi ištraukti į savo vietą ir tuomet jau pasimatymo vairą perrimsi tu.

Moterys seka paskui lyderius. Moterims patinka kai kur vietomis griežtas ir aiškus vyro balso tonas. Patinka to pačio vyro užtikrintumas ir žinojimas ko jis nori. Patinka, kai tas vyras pasimatyme ją vilioja. Jos nori būti suviliotos. Jeigu jos jau atėjo su tavimi į pasimatymą – tai jau geras ženklas, tu jai patinki ir dabar teliko tik visko nesugadinti. O jei ir sugadinsi, tai kas čia tokio? Juk nė vienas bent skaitantis ir suprantantis mane ir mano mintis žino, jog visiškai nereikia bijoti nesėkmių. Nesėkmė skatina pačią sistemą keistis. Tik ypatingai blogomis sąlygomis sistema (tavo mąstymas) keičiasi.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį