Skype
Ar kiekvieno sekso metu reikia moteriai kalbėti emociškai ir nešvankiai? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ar kiekvieno sekso metu reikia moteriai kalbėti emociškai ir nešvankiai?

ar kiekvieno sekso metu reikia kalbeti emociskai ir nesvankiaiSveiki, originalus klausimas skambėjo štai taip: „La, per telika kur rode tavo pamokas, davei interviu televizijai, pasakojai, kad reikia kalbeti nesvankiai+emociskai, bet tai cia kiekvieno sekso metu vis ta pati tipo? Gal atsibos moteriai, tai reikia sakau but nenuspejamam?“

Sveikas, aš nenoriu iš jūsų daryti mašinas – jog elgtumeisi taip ir anaip. Sakyti ir versti, jog kiekvieno sekso metu reikia kalbėti moteriai nešvankiai ir emociškai. Aš niekada nesistegsiu paduoti jums žuvį. Aš jus išmokinsiu ją susižvejoti, kad jūs visą gyvenimą galėtumėte pasigauti kiek tik norėtume.

Jeigu kalbėsi vis tą patį, tu teisus, moteriai atsibos. O kodėl, ? Todėl, jog moters prigimtis, kaip ir kiekvieno kito vyro nori patirti kuo naujesnių būsenų, pojūčių. Ir ta pati frazė kartojama daug kartų moteriai nesuteikia naujų būsenų. Tie patys žodžiai, tie patys veiksmai, ta pati sekso mylėjimosi vieta – nebeduoda moteriai naujų emocijų.

Aš pats gerai pamenu, ant kiek buvau susijaudinęs, kai su moterimi pasimylėjau aplink ežerą juosiančiame miške. Nauja vieta, nauja pieva, netoliese esantys žmonės labai jaudino. Tačiau vieta buvo tokia išrinkta, jog moteris galėtų puikiai atsipalaiduoti.

Per Tą mylėjimąsi visiškai aš berods nieko nešvankiai nekalbėjau, bet abu buvom labai stipriai susijaudinę ir baigėm tiek aš, tiek ji. Kodėl? Mūsų seksas tarp mūsų prasidėjo jau daug anksčiau. Jis prasidėjo, kai mes atsikėlėme tą dieną, kai ruošėmės prie ežero, kai aš jai virtuvėje liečiau užpakalį, erzinau. Seksas, vyrai, tarp jūsų ir moters prasideda jau daug anksčiau. Jūs tarpusavyje su ja pradedate dalintis nematomomis dalelėmis. Kiekvienas žodis, kiekvienas poelgis arba tarp jūsų kelia tą vidinę dalelių energiją arba leidžia į apačią. Sėkmingiausi per mano matytą visą gyvenimą buvo tie vyrai, kurie mokėjo puikiai flirtuoti su moterimi, taip vis keldami tą vidinę nematomą tarp jūsų seksualinę energiją.  Pats aktas tai yra tik kulminacija viso tarp jūsų vykusio bendravimo.

Taigi aš rekomenduoju koncertuotis ir klausti savęs: „kaip tu prieš tai leidai su ja laiką? Ar tavo bendravimo būdas kelia vidinę tarp jūsų tvyrančią seksualinę energiją? Ar kaip tik ją slopina?“. Visi barniai, priekaištai savo moteriai – šią energiją slopina. Prisipažinsiu – aš pats esu priekaištingas savo moteriai, ir tai yra negerai. Tačiau svarbiausia pastebėti savo šiuos elgesio bruožus ir keisti juos po truputį.

Seksualinę vidinę energiją tarp jūsų kelia stiprus vyriškas vyro dominavimas. Dominavimas yra vyro iniciatyvos pradas. Jei vyras vyriškas – jis bus kiek įmanoma stipriau iniciatyvus, priimantis sprendimus, nebijantis klysti ir visiškai nekreipiantis kokia bus moters reakcija. Vyras priklausomas nuo moters reakcijos, niekuomet nebus vyriškas ir jam bus sunku kelti tarp jų tvyrančią seksualinę energiją.

Nešvankus ir emocinis pokalbis sustiprina tik pačiame akte jūsų emocijas. Tai yra būdas ne tik jungtis per gyvulinį pradą – fizinius pojūčius, bet kalbant – susijungti per dvasinius. Būtent  emocinis pokalbis, jus abu pakylėja aukščiau. Moteriai tu aiškiai duodi suprasti: „kodėl ji tau yra tokia svarbi?“; „kodėl tu būtent su ja myliesi, o ne su kita?“. Vyras, kuris nekalba, automatiškai neduoda suprasti moteriai, jog ji yra jo vienintelė. Tai čia išlenda toks dalykas: tai tuomet aš nedaviau savo moteriai suprasti prie ežero, jog ji vienintelė? Nes nekalbėjau sekso metu. Taip, aš jai nedaviau suprasti, tačiau praeituose kartuose ir aplamai pačiuose ilgalaikiuose santykiuose aš esu išryškinęs jos savybes, kodėl ji yra brangi man ir kodėl būtent aš ją pasirinkau, o ne kitą moterį. Taigi, negarantuoju, bet tikėtina, jog sekso metu ji tai jaučia.

Apibendrinant, galime teigti, jog reikia dėmesį labiau koncertuoti į tai, kas prieš seksą tarp jūsų vyksta. Norint duoti naujų tiek sau tiek moteriai patirčių, reikia keisti vietas, mylėjimosi laiką, pozas, daryti tai nenuspėjamai (nenuspėjamumas stipriausiai kelia jūsų vidinę seksualinę energiją) ir žinoma sekso metu rasti žodžių, kurie tiktų pasakyti savo moteriai: „kodėl ji taip jus veža?“; „kuom ji yra seksuali, kad jus taip traukia lytiškai?“, „kodėl būtent tu su ja myliesi, o ne su kitomis?“; „kokios jos savybės, poelgiai tave labiausiai traukia?“. Atsakykite į šiuos klausimus ir sekso metu turėsite apie ką kalbėti.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį