Skype
Ar vyras turi slėpti emocijas? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ar vyras turi slėpti emocijas?

Ar vyras turi slėpti emocijasMūsų visuomenėje vyrauja tokia nerašyta tiesa – vyriškas vyras yra tas, kuris nerodo emocijų. T.y daug nesijuokia, neverkšlena, neverkia, yra šaltas ir bejausmis. O ar tai su moterimis padeda?  Ar jausmų nerodymas padeda vilioti moteris? Tai nepadeda, o tik tave dar labiau stabdo tobulėti ir gauti dar geresnius rezultatus su moterimis.

Vyriškas vyras yra emocionalus ir  dominuojantis

Nevyriški vyrai yra tie, kurie prašo merginos, sielojasi dėl jos, bet nepaima už rankos, nenuveda ir nepadaro jos. Taip, jie visiškai nedominuoja. Jie verkia bet nieko nedaro. Sutinku – tokie vyrai tikrai yra nevyriški. Jie yra verkšlenantys berniukai.

Štai kodėl tiesioginis merginų kabinimas – rodymas savo emocijų yra bomba lyginant su netiesioginiu kabinimu. Tiesa ta, kad reikia lipti per save, norint pradėti vėl reikšti emocijas prie moters, bei tuo pačiu dominuoti. Kartais jautiesi visiškai sukaustytas ir negalintis išreikšti emocijų tik dėl vienos priežasties – TU BIJAI JOS REAKCIJOS. Arba antroji priežastis – tu toje situacijoje visiškai nesijauti savimi tai darydamas – koks skirtumas, mes visi norėdami pasikeisti iš pradžių kažką naujo darydami, jautėmės nenatūralūs.

Alfa vyrui yra visiškai nesvarbu jos reakciją. Jei ji jam patiko, jei ji jį seksualiai traukia – jis tai pasakys ir parodys, jis žengs žingsnį į priekį, bandys ją bučiuoti, ims už rankos, vesis. Jis jai pasakys:

–          „aš žinok negaliu atitraukti akių nuo tavo užpakalio, jis toks seksualus, dievinu jį, einam (šauktukas)“

Štai šiame pavyzdyje yra išreikšta emocija, tačiau pabaigoje pasakytas žodis – „einam“ ir paėmimas už rankos rodo tavo dominavimą. Rodo, kad tu visiškai nelauki jos pritarimo ir pasakymo – „ačiū tau, brangusis, koks tu mielas ir bla bla bla“.

Geriausius rezultatus gausi tada – kai išėjęs galvosi kad ir ji tavęs labai nori

Taip, kada tu jausiesi seksualus ir patrauklus, jausi ir galvosi, kad ji tavęs nori, ji nori karšto aistringo vyro, tuomet tu taip pradėsi elgtis. Ir bent tik dalelė minties įplauks į tavo galvą, tokia kaip: „o gal aš jai nepatiksiu?“ – tavo patrauklusmas, pasitikėjimas savimi blės. Tu pradėsi vėl užsidaryti, nerodyti savo emocijų ir vėl viską darysi netiesiogiai, slėpsi save, savo emocijas.

Ši tema labai įdomi. Pagalvokite, kodėl moterys taip giria italus? Man užteko vienos pažinties su tikru italu Vilniaus naktiniame klube. Mačiau viską, – kaip jis kabina moteris, kaip jis su jomis bendrauja ir elgiasi.

Taip jie turi išraiškingą ir moteris patraukiančią kūno kalbą. Bet šis dalykas tik patraukia akį, o trauką moters organizme sukuria pačio vyro atvirumas ir dominavimas. Italai daug reiškia emocijų ir yra atviri moterims. Jie žeria daug komplimentų ir jiems visiškai tas pats. Tuomet moters loginė smegenų dalis nors ir nenori tikėti tais komplimentais, bet emocinė jos dalis jais patiki.

Emocijos yra stipriau už logiką

Kas kad ta moteris gal ir galvoja, kad jis čia bando tik apipudrinti jai akis? Bet žiūrėkime kaip ji jaučiasi. Ji nuo jo komplimentų ir dominavimo spindinčiom į jį akutėm žiūri ir viską daro, tai ką jis nori. Jos kūnas yra visas atviras italui. Esmė tame, kad italas kalbas jos kalba – emocine. Jis sutrikdo pačius giliausius jos prigimties daviklius – kurie sukuria traukos jausmą jos organizme ir pati moteris nesupranta kas jai darosi. Ji logiškai paaiškina, kad tas italas pasimylės ir tikriausiai paliks ją, bet ji ant jo užlipa.

Moteris gali italui sakyti: „ei kur tu čia mane vediesi.. aš su tavimi ten neisiu“, bet ji eina… o kodėl?

Patrauklumas

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį