Skype
Kas Įkišo Airiną į Kalėjimą? - Patrauklus vyrasPatrauklus vyras

Kas Įkišo Airiną į Kalėjimą?

Kviečiu Atsiliepti Nukentėjusius Nuo Pakišimo Dėl Išžaginimo Ir BPK Pažeidimų

Mano vardas Airinas Arutiunian, Lietuvoje esu žinomas marketingo vardu Alfa Vyras. 2018-07-10 dieną buvau sulaikytas, o 2018-07-12 suimtas pateikus man merginos įtariamai melagingus parodymus, kuriuos įtariamai jai pasiūlė ir įtikino duoti 15min žurnalistė ir merginos patėvis. Aš pats žinau, kad tai yra melagingi parodymai, nes viskas kas vyko tarp manęs ir merginos buvo nufilmuota apsauginėmis buto kameromis ir visi įrašai yra pas prokurorą. Mergina nebūtų rašiusi jokio pareiškimo, jeigu 15min žurnalistė nebūtų pavogusi iš puslapio www.sexymodels.eu ir be mano raštiško leidimo paviešinusi merginos nuotraukas, kurios priklauso man ir mano puslapiui www.sexymodels.eu. Merginos šeimoje kilo drama, kai 15min puslapyje jos draugas ir patėvis pamatė jos paviešintą nuotrauką. Tai pakirto merginos pasitikėjimą manimi, nes ji galvojo, kad aš galiu jos atvaizdą platinti kažkur kitur, pvz. www.patrauklusvyras.lt. Mergina ir jos patėvis, nuvykę pas advokatą ir sužinoję, jog nebus įmanoma įrodyti, kad Airinas Arutiunian paviešino jos nuotrauką, nes ne jis ją paviešino, o iš jo puslapio, kurį jis administruoja www.sexymodels.eu, buvo pavogta nuotrauka, be raštiško leidimo platinti ir išplatinta 15min portale. Taigi, kažkas įtariamai, iki šiol nenustatyta, kas pasiūlė ir įtikino merginą surašyti melagingus parodymus, kuriuos paneigia mano vaizdo įrašai ir išsamūs parodymai, ir paprašyti manęs net 50 000 eurų? Kas ją įtikino užvesti man baudžiamąjį persekiojimą?

2018 metų liepos mėnesį galimai šiurkščiai pažeidžiant BPK (baudžiamojo proceso kodeksą) man buvo pradėta ieškoti naujų nusikaltimų, už kuriuos aš nesu įtariamas. Visai Lietuvai, pasauliui ir žurnalistams Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas paskelbė, jog aš įtariamai girdau merginas vaistais ir jas prievartauju. Iki šiol prokuroras to neįrodė ir neįrodys, nes aš niekada nežaginau, nesvaiginau, nežaginu ir nesvaiginu, nežaginsiu ir nesvaiginsiu merginų.

Šių policijos viršininko ir žurnalistų veiksmų pasekoje, Lukiškių kalėjime buvau, galimai  bendradarbiaujant kalėjimo prižiūrėtojams ir kaliniui 190 kameroje, šių metų liepos mėnesį įmestas į PRES kamerą – tyčia tiesiogiai ir kryptingai darant spaudimą, neatidarant durų ir šaipantis kalėjimo prižiūrėtojams ir specialiai manęs neišleidžiant iš 190 kameros, leidžiant ir kurstant mane kaliniui užpulti, išsityčioti ir užmušti (t. y. pasikėsinti į mano gyvybę, kai gresia realus pavojus), buvau sumuštas ir galimai buvo išsityčiota iš manęs. Yra pradėtas ikiteisminis tyrimas.

2018 metų rugpjūčio mėnesį, sukėlus milžinišką neapykantą man ir stengiantis surasti naujų merginų, jų nebuvo rasta, buvo prijungtas šių metų gegužės mėnesio kažkoks tyrėjos įtarimas, kur ji neturėjo asmens. Tą nežinomą asmenį prikabino ant manęs. Aš buvau nukonvojuotas į atpažinimą. Buvo šiurkščiai pažeista BPK (baudžiamojo proceso kodeksas), kur įtariamojo atpažinime su manimi buvo du visiškai sudėjimu, ūgiu, akių spalva, plaukų spalva nepanašūs į mane asmenys. Vienas buvo apkūnus, šviesių plaukų ir vaipėsi dėl vaizdo atpažinimo metu, o kitas buvo žemesnis, gal net visa galva, daugiau strazdanotas ir visiškai nepanašus į mane. Nenuostabu, kad nepilnametė “auka” atpažinime pasirinko mane, nes matė mane per televiziją, internete – esu jau šiandien plačiai žinomas ir garsus. Aš tos “aukos” nemačiau, nes ji stovėjo už stiklo per kurį nematai kas kitoje pusėje. Man buvo pareikšti įtarimai, kad aš numoviau nepilnametei kelnaites prieš tai masturbuodamasis. Kodėl ši “auka” nesikreipė prieš tuos 3 mėnesius ar daugiau, kodėl tyrėja nerasdama įtariamojo prikabino ant manęs šį įtarimą? Gaunasi taip, kadangi esu žinomas ir garsus, tai turiu prisiimti kiekvieno kito vyro/vaikino padarytą įtariamai sunkų nusikaltimą?

Prokuroras nepaleidžia iš Lukiškių kalėjimo manęs dėl šios nepilnametės. Mano advokatas man pasakė, jog galiu ginčyti šį atpažinimą, o apskritai, kaip jie taiko man BPK (baudžiamojo proceso kodeksą)  – apsiverstų karste žmonės, kurie advokatą mokė baudžiamojo proceso. Ir dabar bus sunku nuginčyti/paneigti šį įtarimą, kadangi aš neturiu vaizdo įrašų, kurie paneigtų šį įtarimą.

Žinau, kad be manęs yra daug vaikinų/merginų, vyrų/moterų, kurie buvo pakišti dėl išžaginimo ar seksualinio priekabiavimo ir negalėjo apsiginti, paneigti įtarimų, nes neturėjo vaizdo įrašų įrodančių kas vyko tarp jų ir “neaiškios nukentėjusios (-o)”.

Kviečiu atsiliepti, parašant mums el. paštu nurodytu kontaktuose arba adresu: Airinui Arutiunian, Lukiškių skg. 6, 01108 Vilnius ir papasakojant savo istoriją. Kartu mūsų bylos ir tai, kaip jos buvo tiriamos ir kokią žalą mums padarė, bus labai įdomios EŽTT (Europos Žmogaus teisių teismas).

Airinas

DVD “Už Grotų” – https://www.patrauklusvyras.lt/product/uz-grotu

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

Airinas Arutiunian, Gyvenimo būdas

2 komentarai

  1. Renaldas:

    Sveikas Airinai, sužinojau jog buvai patekęs į Lukiškes, ar visdar ten ar jau paleido tave, norėčiau kaipnors padėti, susitikti, paklausinėti, kaip laikaisi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • Kaip susipažinti su mergina centre ir įtraukti ją į santykius MOKYMAI UŽSIENYJE

    susitikimai gyvai kaune 2
  • Sek mus Facebooke!