Skype
Džinsai suplyšo per klyną ir merginos pradėjo juoktis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Džinsai suplyšo per klyną ir merginos pradėjo juoktis

dzinsai suplyso per klyna ir merginos pradejo juoktisSveikas Patrauklus Vyras. Vienas nutikimas įvyko mokykloje. Tai buvo tikras išbandymas mano pasitikėjimui ir savikontrolei. Buvo pertrauka, aš su draugu sutarėm nesedėt prie klasės kaip dauguma, todėl bastemės po mokyklą. Įpusėjus pertraukai nutarėm prisėsti, mat užvedėm įdomią temą apie mergas. Mums besėdint, pastoviai pro mus praeidavo tos pačios dvi merginos. Kokiais 2metais jaunesnės. Vienai duočiau kokius 7, kitai – 6 balus. Viena iš tų dviejų mergų pažinojo mano draugelį, todėl drąsiau flirtavo su manim. Toji mergina neatitiko mano estetinių reikalavimų, tačiau dėl patirties flirtavime, daviau atsaką. Trečią kart, praeidamos merginos, prie mūsų stabtelėjo. Keistas jausmas kada merga prieina prie tavęs.

Truputį pasimečiau, mat tai pirmas kart buvo, tačiau nieko nelaukęs, perėmiau pokalbio dominavimą. Mes maloniai bendravome iki tol, kol mergina atkreipė dėmesį į mano batus. Ji man sako: „Tavo batas atsirišęs”. Nuo čia ir prasideda visas smagumas. Pažvelgiau į batus, o gi tikrai! Iš inercijos pakėliau koją ant palangės, batui užsirišt, tik pist girdžiu, džinsai plyšta. Staigiai koją nuleidau žemyn, tačiau buvo per vėlu. Džinsai plyšo per visą klyną ir dar visų akivaizdoj.

Visi žmonės, esantys aplink mane: tos dvi merginos, mano draugas ir tolėliau esanti grupelė merginų pradėjo žvengt. Keisčiausia, kad visai nepasimečiau, man pačiam tai pasirodė juokinga. Pro džinsus matėsi plafkės, kuriose buvo aiškiai matomi bybio kontūrai. Merginos negalėjo nutraukti akių. Užmečiau koją atgal ant palangės ir sakau: norit paliest? Merginos per porą sekundžių pakeitė veido odos spalvą, išraudonyjo ir jau nebe taip juokėsi. Sakau vienai iš tų: duok savo švarkelį. Toji ilgai nesilaužius atidavė. Apsirišau šikną ir nuėjau namo. Vėliau dar teko gryžt daiktų susirinkt.

Šitoj situacijoj nė trupučio nesusvyravo mano pasitikėjimas savimi. Visiškai nepraradau savikontrolės ir viską nuleidau humoru. Tai buvo praktinis išbandymas mano teorinėm žiniom. 😀

Alfa vyro mastysena ir savi tobulėjimu domiuosi jau kokius 3 metus. Tačiau didžiausią atspirtį gavau perskaitęs tavo knygas. Štai kaip pasikeičiau per paskutinius kelis metus:

1. Susitvarkiau stilių. [Šukuosena, drabužiai]

2. Pradėjau naudoti kūno kalbą. [Eisena, sedėsena, laikysena]

3. Susikūriau tvirtą, tikro vyro pasaulėžiūrą.

4. Pradėjau laikyti akių kontaktą, dominuoti, pradėjau imtis lyderio vaidmens.

5. Atsakęs į daugybę klausimų apie save, suformavau savo tikslus ir taisykles.

6. Stipriai pasikeitė mano pasitikėjimas savimi. Mane įžeisti ar mušti mano vertę pasidarė daug sunkiau.

7. Pradėjau nepaisyti kitų nuomonės.

8. Įsidiegiau vidinį mastymą: į viską žiūriu pozityviai.

9. Atsirado merginų dėmėsys. Įgavau daug patirties santykiuose.

10. Susipažinau su merginų psichologija, kieno pasekoje daug lengviau kurti ir išlakyti  ilgalaikius santykius

11. Atsirado gebėjimas pastebėti kitų vyrų trūkumus ir privalumus.

12. Sukūriau savo socialinį ratą.

13. Atradau aistrą gyvenime.

14. Sukaupiau nemažai seksualinės patirties.

15. Susikūriau aišku, man patinkanti stilių, kabinant mergas.

16. Visiškai susitvarkiau su pavydo problema. Niekada daugiau nestatau mergos į pirmą vietą savo gyvenime.

17. Stipriai ištobulinau savikontrolę bei kantrybę.

18. Pradėjau duoti kitiems vyrams patarimus.

19. Pradėjau flirtuoti.

20. Per tuos metus, užsiimdamas kultūrizmu atsikračiau kompleksų savo išvaizda.

21. Tapau iššūkiu merginom. Nebijau jos prarast.

22. Išmokau daug naudingų technikų bendravime: frustracijos atlikimas, dėmėsio žaidimai.

23. Pasidariau nenuspėjamas su mergom.

24. Pradėjau labiau vertint laiką.

25. Atsikračiau kelių priklausomybių.

26. Pradėjau laikytis žodžio.

27. Atsirado kitų vyrų pagarba.

Tikrai džiaugiuosi nusipirkęs tavo knygas. Tai buvo viena geriausių investicijų į save. Per tą laiką neatpažįstamai pasikeičiau, visom prasmės. Dėkui.

Situacijos analizė:

Nu žiauriai juokinga situacija. Labai stipriai juokiausi skaitydamas. Čia geras. Matot, jis rašo: „truputį pasimečiau, bet greitai nelaukęs..“ – iš tikrųjų jis pasimetė tik savo viduje, bet to neparodė į iššorę ir niekam neatrodė, jog jis pasimetė. Nieko tokio yra jaudintis, bet svarbiausia to neparodyti kūno kalba. Jūs visuomet vyrai sau turite užsiduoti klausimus: „ar mano kalba neišduoda, jog aš jaudinuosi? Ar mano kalba nerodo kitam žmogui, jog man nemalonu, nepatogu šalia jo būti ir aš norėčiau pasaulyje būti bet kur, tik ne prie šito žmogaus“

Jūsų kūno kalba kur kas daugiau apie jus pasako, nei jūsų žodžiai. Tas jo kojos stiprus užkėlimas ir stiprūs judesiai toje atsitikusioje situacijoje parodė, jog jis nepasimetęs ir užtikrintas. Be to panaudotas humoras toje situacijoje pridėjo visiems smagią juoko dozę ir kaip lubrikantas sutepė visą socialinę situaciją.

Nežinau kodėl aš taip būčiau elgesys, gal dėl to, kad paskutiniu metu sušokau keletą striptizų moterims, bet su tais praplyšusiais džinsais būčiau pradėjęs šokti, dar labiau juos suplėšęs, prie moterų priartėjęs šokių žingsneliais, paraitęs savo pasididžiavimą ir klubus prie pat jų akių, užtraukęs maikutę į viršų, užkišęs jų rankas ant mano pilvo. Jos būtų cypusios ir juokusios, o situacija būtų žiauriai komiška iš šono. Vienos iš cypiančių merginų būčiau paėmęs ranką ir užkišęs pro tuos suplėšytus džinsus, o draugui liepčiau, jog atneštų „purškiamos grietinėlės“. Po to viena išsirinkęs bučiau pakėlęs ir nusinešęs nubausti. Taip būčiau pradėjęs elgtis, kad dar labiau atpalaiduoti tas pasileidusias klasiokes, suteikti daug linksmumo. O kai moterims to suteiki, jose sukyla seksualinė energija, kuri, jūs patys vyrai žinote ką reiškia. Ar toks mano elgesys yra priimtinas žmonėms, čia jau jums klausti. Čia naglas, grubus elgesys, bet jis patinka moterims.

Pažiūrėkite, kaip jis perrėmė situacijos kontrolę klausimu: „Merginos negalėjo nutraukti akių. Užmečiau koją atgal ant palangės ir sakau: norit paliest?“. Toks poelgis rodo, kad žmogus visiškai neturi kuklumo ir kaip tik pozityviai žiūri į situaciją. Svarbiausia kad iš poelgio nesijaustų, jog tu puoli moterų, pyksti jog jos juokiasi iš tavęs. Čia yra liuks dalykas. Jų tą juoką nukreipk ta linkme, jog sukelti jose per juoką jų seksualinę energiją. Tegul jos pažiūri kaip juda tavo Maiklas Džeksonas per suplyšusius džinsus, tegul jos pažiūri kaip juda tavo klubai.

Geras būdas taip pat būtų buvęs bešokant įtraukti savo draugus. Vyrai: „nagi darom Chipendale vakarėlį“. Ir nesvarbu, kad jie būtų neįsitraukę, tai tik būtų įrodymas, jog tu esi drąsiausias, alfa vyras iš savo klasiokų. Būtų kartu su tavimi šokę tik kiti drąsūs Alfa vyrai. Būtumėte iššokdinę tas mergas, dar jas nurengę, žodžiu čia jau nuo situacijos. „Daryk kaip išprotėjęs, būk išprotėjęs, ir niekas tavęs neužmirš..“

Gera istorija ir aprašymas kaip tu pasikeitei. Sveikinu tave.

Patrauklus Vyras

Pasitikėjimas savimi

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį