Skype
Kaip flirtuoti su merginomis? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip flirtuoti su merginomis?

kaip flirtuoti su merginaVakar buvom su mokiniu praktikoje gatvėse ir uždavė jis mano tokį klausimą: „kaip flirtuoti su merginomis?“. Po kelių sekundžių jis pasitaisė ir užklausė: „kas yra flirtas?“. Šis straipsnis bus apie tai kas yra flirtas ir kaip flirtuoti su merginomis.

Flirtas – bendravimas su potekste apie santykius, apie seksą tarp jūsų. Pateikiu situacijas, kurios šauna į galvą. Beskaitant jos gali atrodyti kvailos, nes nėra esminio dalyko – kūno kalbos (akių žvilgnis, veido pasukimai, prisilietimai, balso tonas – užakcentavimas žodžių, kurie yra susiję su moterimi, kurią jūs viliojate). Situacijos: pamatai panelę sėdinčia parke. Nuskanuoji jos aprangą ir pamatai jog ji dėvi žalias kelnes. Tos kelnės puikiai aptempia jos kojas ir užpakalį bei spalvine gama puikiai įsilieja į parko pievas. Prieini, atsisėdi ir pasakai mesdamas seksualų, nužvelgiantį nuo apačios iki viršaus žvilgsnį: „labas :), pamačiau tavo šias gražias, seksualias, žaliai aptemptas kojas, kurios puikiai įsiliejo į šį žaliaparką ir sakau reikia pakalbinti tave, aš Airinas“. – pasakydamas gražias, seksualias aš duodu moteriai komplimentą, o flirtas pagrinde eina iš mano kūno kalbos, iš taip kaip aš atsisėdęs į ją žiūriu, kaip groju su savo balso tonu.

Kaip reaguoja mergina į tokį poelgį? – ji labai apsidžiaugia, kad ją užkalbino, jos standartus – fizinius parametrus ir apsirengimo stilių atitinkantis vyras ir domisi ja kaip potencialia partnere. Moterims be galo be krašto patinka flirtuoti su vyrais, kurie irgi tai moka. Tarp jų kyla vidinė energija, kuri priveda prie provokacijų ir veiksmų.

kaip flirtuoti su merginomis

Flirtas yra bendravimas per seksualią kūno kalbą. Kuo turi stipresnę – seksualesnę kūno kalbą, kuo sugebi geriau groti savo balso tonu, tai praktiškai bet ką sakydamas, jau gali vesti į flirtą.

Kita situacija jau ilgalaikiuose santykiuose: tavo mergina siurbia su siurbliu kambarius. Šį kartą siurbia jūsų lovą, kurią jūs pridulkinote ir ji pilna dulkių. Tu tarkime dirbi kompiuteriu, rašai kažką ir atsisuki į savo merginą, kuri stovi laikydama siurblio šlangą prasižergus, vieną koją užkėlus ant lovos, su stringais, be kelnių, tik su ryškia pusiau ružava/raudona palaidine. Tu atsisuki, netyčiom prisilieti prie jos ir sakai: „tu atrodai, kaip mergina viską griaunanti“ – iš kur mano galva sugalvojo šiuos žodžius? Mano galva sugalvojo šiuos žodžius pastebėjus tos moters stovinčios kūno kalbą – povyzą (taip, kaip ji stovi). Ir būtent, taip kaip ji stovi, ir kaip laiko siurblio šlangą ji man priminė merginas, kurios dirba statybų aikštelėse su viską griaunančiais prietaisais. Rodos prisiminiau šitą klipą ir šiuos momentus:

Esmė šio flirto – prisilietimas prie jos. Tas prisilietimas atsitiktinis turi kur kas didesnį poveikį nei žodžiai. Kodėl? Nes moterų kūnas yra daug jautresnis nei vyrų. Vyro, kuris nori flirtuoti su moterimis galva turėtų išsikelti šiuos sau klausimus: ką aš galėčiau pakomentuoti jos aprangoje? Ką primena man jos kūno kalba (jos sėdėjimas, jos tam tikras stovėjimas, jos būsena)? Su kokiu personažu galėčiau ją susieti ir įdėti jai pravardę? – tai yra esminiai klausimai, kuriuos sau vyras užsidavęs, gaus atsakymus ir gebės geriau flirtuoti.

Pagrinde flirtas ir vidinė energija tarp vyro ir moters kyla iš vyro nenuspėjamumo. Nenuspėjamumas – nr.1 savybė vyro flirtui. Kodėl? Todėl, jog jis neištikinčiai apkabins moterį, prisilies prie jos. Paims ją už rankos ir vesis. Nesitikinčiai jai – pasakys žodžius, tinkančius tai situacijai. Pavyzdys: susipažinai su mergina autobusų stotelėje, truputį pabendravęs, pasiimi ją ir vediesi link kitos stotelės. Vediesi ta kryptimi, kuria ir nori judėti panelė. Toks tavo nenuspėjamas poelgis – užkuria moters vidų.

kaip flirtuoti su panele

Vakar grįžę iš praktikos su mokiniu pažiūrėjom jo video. Kartu kambary sėdėjo mano panelė ir mes kalbėjom apie tai kas yra flirtas. Panelė, net flirto išraiška ir pasakė, kad toks vyro poelgis – kaip vedimas link sekančios stotelės, aiškus flirto ir intencijų ženklas.

Dar prisiminiau. Mokinys manęs buvo paklausęs: „tai kaip kelti tą vidinę energiją tarp tavęs ir tarp merginos?“ – esant žemai vidinei energijai, merginai pasidaro nuobodu ir ji pasako: „na buvo malonu pabendrauti, aš jau eisiu..“ – ji mandagiai apsako, tu mielas, bet neįdomus. Būtent flirtas ir kelia tarp jūsų tvyrančią vidinę energiją. Man kaip atsakymui, į galvą iš karto atėjo mintis parodyti su Giedrium praktikoje padarytą video, kaip aš susipažinau su trim merginom. Vėliau dar atėjo tos grupelės vyras.

Dviem iš tos grupelės  grupelėje sėdinčiom merginom sudėjau pravardes, trečiajai nesugalvojau. Viena iš jų buvo rožinė pantera, kita šakira. Tos pravardės buvo įdėtos pritaikius prie jų išvaizdos ir elgesio manierų. Vyrai, žinokit kokai reakcija ir kaip smagu bendrauti pravardžiuojant jas – nerealu.  Jautiesi vyras, kuris žaismingai žodžiais vilioja tas mergaites. Tos merginos manęs iš grupės neišstūmė ir vyras taip pat, o pabaigoje viena mergina laimėjus prizą į Ibizą prašė manęs, jog palikčiau kažkokius kontaktus. Iš tikrųjų ko ji prašė – tai buvo mano kontaktai. Kadangi aš vis tiek nebūčiau jai skambinęs, tų kontaktų ir nepalikau.

flirtas su grupele merginų

flirtas su panelemis patarimaiBūtent įdėtos pravardės, pritaikytos prie jų išvaizdos, elgesių manierų, vidinių savybių ir šmaikštus bendravimas palaikė grupelėje vidinę energiją ir manę jos norėjo laikyti grupelėje – kadangi joms buvo smagu bendrauti su manimi. Flirtas atvėrė kelius sėkmingam bendravimui grupelėje.

Sumuojant viską – pagrindinį dėmesį į taip kaip flirtuoti su merginomis reikia kreipti į savo balso toną – koks jis yra? Kaip jis skamba? Ar seksualiai? Ar žaismingai? Taip pat norint flirtuoti su merginomis reikia kreipti į savo kūno kalbą – kaip tu sėdi šalia jos, ar tu atsitiktinai prisilieti prie jos? Kokie tavo prisilietimai? Ar pasivedžioji ją? Ir  žodinė kalba – ką gali pakomentuoti jos parangoje, nuvedant tą pakomentavimą į flirtą? Ką primena jos kūno kalba, aktorę kokią? Moterų tipą? Su kokiu personažu ją galėtum susieti ir įdėti jai pravardę?

Patrauklus Vyras

Patrauklumas

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį