Skype
Kaip galima būtų panaudoti šokių sugebėjimus kabinant merginą? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip galima būtų panaudoti šokių sugebėjimus kabinant merginą?

Kaip galima butu panaudoti sokiu sugebejimus kabinant merginaSveikas, norejau paklausti
kaip galima butu panaudoti sokiu sugebejimus kabinant mergina? , as pats esu sokes pramoginius sokius 2metus, tiek sokau bachata,kizomba, ir kitus afrolatin sokius. Kai bendrauju su mergina daznai pastebiu kad kalbedamas apie sokius, nevisai jai buna idomu klausytis tai..,stengios ir pamokinti, ir panasiai bet daznai girdziu „ne, nereikia”, „nenoriu”, „tu beprotis” .

Sveikas, norint panaudoti šokių sugebėjimus, reikia mokėti prieiti prie moterų. T.y mokėti jas įvesti į savo mokymą.  Didžiausia merginų baimė – atsistojus apsikvailinti. Daugelis jų neturi pasitikėjimo savimi šokiuose, todėl prieš prašant merginos rankos eiti pašokti, derėtų pasakyti tokius žodžius: „tau tik reikės klausyti mano vedimo. Yra dar geriau kad tu būtum visiškai nešokus. Čia trumpai, vos keletą minučių užtruksime“ – toks pasakymas yra naudingas pačiai merginai. Kadangi ji jį supranta, „aha, nereikia mokėti šokti, tai kaip tik aš nemoku šokti, įdomu, ką jis čia parodys, be to sako, jog užtruksime vos dvi minutes, tai kodėl nepabandyti?“ – tai yra žodžiai, kurie ateina į merginos galvą.

Antras dalykas, neužtenka tik pasakyti, reikia žengti pirmam žingsnį. Paduoti jei ranką. O kartais priklausomai, nuo situacijos, net paimti išsikelti ją. Tiesiog išnešti iš tos vietos. Kokį būdą pasirinkti? Čia sau turi užsiduoti klausimą: „ar ta mergina eis šokti tik pasakius žodžius ir ištiesus ranką, ar teks išnešti ją?“

„Ne, nereikia“ – jos gali pasakyti dėl kelių priežasčių. Pirma – nepasakei jai, kad čia nereikia mokėti šokti, o svarbiausia tik klausyti vyriškojo vedimo. Vyras yra dominuojanti – aktyvi rolė šokiuose, moteris pasyvi. Ir galbūt nežengei už ją pirmojo žingsnio, palengvinant jai procesą.

Antras dalykas gali būti, jog paprasčiausiai tai yra mergina, kuri nemėgsta šokių. Per savo gyvenimą esu sutikęs tokių moterų, kurios daug mieliau žaistų tinklinį, plaukiotų, ar net šachmatais žaistų, bet tik ne šokiai. Yra tokių moterų. Tavo užduotis, pokalbyje išsiaiškinti, kokie yra jos pomėgiai ir nesiūlyti žmogui tai ko jis nenori. Juk kai tau pačiam pardavėjas siūlo tai ko tu visai nenori, tu ssakai „Ne“, jei jis dar labiau ir įkyriau siūlo, tave tai sunervina. Atmink, bendravimas su moterimis, kaip pardavimai. Rask tai, kam jos negalėtų atsispirti.

„Tu beprotis“ – tai gali būti ir komplimentas iš merginos tau. Dažnai ir aš šį sau pasakymą girdžiu. Toks pasakymas ateina iš moters lūpų, kai ši būna nustebinta tavo drąsa ir iniciatyva. Tokį pasakymą, kaip „debilas“ jau traktuočiau, kaip antikomplimentą tau ir gryną moters susierzinimą ir supykimą ant tavęs. Tačiu „Tu beprotis“ – darau prielaidą, jog tai komplimentas tau.

„Joms nevisai būna įdomu klausytis“ – ar tau įdomu būtų klausytis apie šachmatų žaidimą, kai tu visiškai jo nemoki žaisti ir tau tai atrodo nuobodus žaidimas? Taip, tau būtų neįdomu. Ne visom merginom patinka šokiai. Nors tai atrodo nenormalu. Bet tikrai kartoju, yra tokių moterų, kurios mieliau renkasi ekstremalų važiavimą motociklu ar dar ką, bet ne šokius.  Raktas čia yra jausti kiekvienu momentu kai kalbi su merginomis – ar joms tai įdomu klausytis ar ne. Tai apsako jų kūno kalba. Jeigu merginos klausosi į tave atsisukusios, yra palinkusios, uždavinėja klausimus, joms įdomu, tačiau jeigu jos yra korpusu nusisukusios nuo tavęs, dirsčioja į telefoną ar laikrodį, klausosi tik iš mandagumo – blogi ženklai. Tai ženklai, rodantys kreipti pokalbio temą.

Pabaigai, noriu pagirti jog šokai pramoginius šokius 2 metus, bachata, kizomba ir kitus afrolatin šokius. Moterys nori, jog vyrai bent truputį mokėtų šokti.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį