Skype
Kaip nugalėti baime merginoms ir jaustis nesuvaržytam? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip nugalėti baime merginoms ir jaustis nesuvaržytam?

kaip nugaleti baime merginoms ir jaustis nesuvarzytuSveikas Patrauklus Vyras. Susipažinau su mergina atsitiktinai draugo gimtadienyje. Apsikeitėme tel. numeriais,na ir po keliu dienu pradėjome susirašinėti,poto kalbėdavome telefonu,ir sutarėm susitikti. Na dėl to as labiausiai ir jaudinuos,nes kaip būnu šalia man patinkančios merginos labai susijaudinu,ir bijau pasakyti ka nors ne taip, ne laiku ir ne vietoj. Tiesiog bijau,kad galiu jei nepatikti,ar panašiai. Todėl norėčiau sužinoti kaip nugalėti ta baime ir jaustis nesuvaržytam,būti savimi?Ir kaip pradėti visa pokalbį? Iš karto dėkoju už pagalba 🙂

Sveikas,

Žinai dėl ko tu taip jaudiniesi, jog gali tai merginai nepatikti ar panašiai? – todėl, kad tu savyje dar esi neiššėmęs baimės patirti pažeminimą. Didžiausia pasaulyje vyrų baimė – būti pažemintam. Kol vyras bijo suklupti, bijo jog jam nepasiseks, bijo būti pažemintu – tol iš jo rezultatų tiek su moterimis, tiek versle galite nesitikėti.

Mano mokinius, mane tu gali į cementą galvą ištrinti, iškraujuoti visų žmonių akivaizdoje, bet mes atsistosime ir judėsime toliau. Čia kalbu apie tuos mokinius, kurie baigė mokymus. Pas juos nėra jau jausmo – būti pažemintu. Juos gali atstumti 10 moterų iš eilės, ir kas? Nuo to niekas nepasikeis. Tai tik bus spyris – analizuoti kas ne taip.

Panagrinėkime, kaip aplamai pas tave atsirado didžiausia baime – būti pažemintu? Pažemintu – reiškia atstumtam, o ypač atstumtam gražios moters. Ji yra įrašyta tavo genuose, kaip ir kiekvieno žmogaus. Kai žmogus yra žeminamas, jo instinktai sako: – greičiau stokis, nes tau gresia išnykimas – pražūtis. Tu hierarchinėje sistemoje krenti į apačią, – o tai yra baisiausia tavo gyvuliniam pradui. Gyvuliniam pradui baisiausia užimti kuo žemesnę padėtį grandinėje. Bet panagrinėkime giliau, ar iš tikrųjų tau gresia išnykimas, jei mergina tave atstumia? Ne, nesąmonė. Niekas tau neatsitinka, tu tik gauni patirtį. O jeigu pasiseks? Tai tu galbūt ją turėsi. Taigi čia veikia tavo kvaili instinktai, kuriuos reikia išjungti.

Mes išsiaiškinome, kai nugalėti tą baimę. Metas judėti išsiaiškinti – kaip pradėti visą pokalbį. Deja pokalbio visus menus aš mokau mokymuose. Taupant tavo sąskaita, šią tavo problemą gali apdėti išspręsti mano knyga „kaip suvilioti moterį“ – Knygoje bus aprašyta, kaip padaryti, jog ne tau riektų stengtis patikti moteriai, bet jai reiktų stengtis tau patikti. Atvirkštinė Alfa Vyras psichologija. Taip pat bus pavyzdžių ir būdų ką kalbėti ir kaip tęsti pokalbį susitikus su mergina. Ir jeigu kils koks klausimas perskaičius knygą, galėsi man paskambinti ir mes išsiaiškinsime.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį