Skype
Kaip pakeisti savo merginos požiūrį į tavo mokymus? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip pakeisti savo merginos požiūrį į tavo mokymus?

kaip pakeisti savo merginos poziuriSveikas, Patrauklus Vyras, mano mergina yra ne kokios nuomonės apie tavo mokymus. Ir ji žino, jog aš juose buvau. Kaip man pakeisti jos požiūrį?

Klausimas iš kur jos tokia nuomonė kyla? Jeigu ta nuomonė kyla iš to, kad buvo užkalbinę mano kiti mokiniai, tai turi suprasti, jog ją kalbino, kalbina ir kalbins nebūtinai mano mokiniai, bet ir kiti vyrai. Tai normalu. Ir tavo moteris nuomonę darysis apie tuos vyrus tik iš jų pirmųjų ištartų žodžių ir kūno kalbos.  Kodėl? kaip ji gali daryti nuomonę, kai nebuvo mokymuose. Žmogus nuomonę gali susidaryti išėjęs kursus. ji nepažysta tų vyrų kurie išėjo mokymus, dabar yra susiradę antras puses, susiradę butus, užmoka sąskaitas už juos, pasiėmę moteris į juos gyvena, turi savo kryptį, misiją gyvenime ir yra laimingi. Aš nesakau, kad visi, čia reikia pačiam žmogui suvokti, jog mokytojas jį tik užves ant kelio, o visą kitką jam reikės pačiam pasiimti. Tavo mergina nesuvokia ir nesupranta ilgametės naudos šių mokymų, todėl nuomonę darosi tik iš kelių ištartų žodžių, kuriuos pasako priėjęs prie jos vyras.

Moteriška moteris visų pirma koncentruojasi į tobulinimą santykių su vyru, jo palaikymą, skaito apie vaikus auklėjimo knygas, o ne žiūri patrauklusvyras.lt puslapio ir ieško, ar mano vyras buvo Alfa mokymuose ar ne. Žiūri tos, kurioms reikia dramos. Ir jeigu moteriai labai reikia daug dramos, tikėtina – arba ji jauna, arba jos gyvenime kažko trūksta. O tai nekvepia pastovumu ir tinkamumu ilgalaikiams santykiams.

Be to, problema yra ne pas mane, ne pas ją, o pas tave, jog tu nesugebi jai paaiškinti savo intencijų – kodėl tu buvai mano mokymuose. Nejaugi tik dėl to, kad išmoktum moteris vilioti? Buvai kur kas dėl gilesnių priežasčių. Kai tu jai aiškiai paaiškintum intencijas, jog buvai mokymuose dėl žinių, dėl psichologijos, kaip efektingiau bendrauti tiek su moterimis tiek su vyrais, kaip labiau pasitikėti savimi , kaip išmokti kovoti su savo baimėmis. Paaiškintum kad ėjai į mokymus dėl to kad mokymai yra n kartų efektyviau nei bet koks knygos perskaitymas ir t.t.  Tokiu būdu pasikeistų moters nuomonė apie tavo mokymus. Atmink: “kiekvienas tavo žodis, kiekviena tavo emocija, tavo moteriai siunčia signalą”.

Ir aplamai, vyrai, mokykitės nepatikti savo antrom pusėm. Jos mėgsta, kai jūs nesate idealūs. Idealus tai toks, kuris tikriausiai bus per daug geras. Kaip jūs galvojate ar mano merginai labai patinka mano veikla? O mano mamai? patėviui? Svarbiausia – JI MAN PATINKA.Koks man skirtumas ar kokiems žmonėms ji patinka ar ne, net mano artimiausiams. Aš nuo jų esu visiškai nepriklausomas.

O kai tu laimingas esi tai ką tu darai, į kokius tu mokymus vaikštai ir kaip tu keitiesi, tai ir tavo mergina tampa laiminga. Moteris yra vyro veidrodis. Jei vyras laimingas tai ką daro – moteris laiminga jį tokį matydama. Tie, kurie bando moteriai įtikti, anksčiau ar vėliau, pradeda jaustis prastai, nevyriškai, kas išplaukia – jog jie nelaimingi tampa ir moteris pamato, jog tas vyras yra nuo jos priklausomas ir iš čia atsiranda manipuliacijos. Moteris pamato, kad dėl jos ir keičiasi vyro nuomonė, tikslai, net gyvenimo kryptis. Spėkite: kiek ilgai moteris bus su tokiu vyru santykiuose?

Kiekvienam vyrui aš pasakysiu: judėk savo tikslais į priekį, nemesk nei vieno tikslo dėl savo moters, jog jei jis nepatinka, siek, niekas tavęs negali stabdyti. Susitaikyk su tuo, jog rytoj jau gali nebeturėti savo draugės. IR kokia čia problema? Ateis kita moteris į tavo gyvenimą. Nebijok jos prarasti. Nieko visiškai gyvenime nebijok. Nes jei bijai, jau esi bailys.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį