Skype
Kaip užsikrėst tokiu pochuizmu mergas kabinant nuo tavęs, Patrauklus Vyras? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip užsikrėst tokiu pochuizmu mergas kabinant nuo tavęs, Patrauklus Vyras?

kaip uzsikresti pochuizmo nuo tavesKaip užsikrėst tokiu pochuizmu mergas kabinant nuo tavęs, Patrauklus Vyras?

Sveikas, labai geras klausimas. Pochuizmas – pati svarbiausia savybė šiame visame merginų kalbinime. Ir dar savęs analizavimas. Kodėl? Nors tu ir įjungsi pochuizmą, varysi, tačiau jeigu nemokėsi savęs analizuoti, nesuprasi, nesuvoksi ką darai, tuomet į priekį vargu ar judėsi. Kai iš klubo paryčiais grįždavo visi vyrai, aš dar gerdamas vandenį virtuvėje analizuodavau savo visą vakarą. Atsukdavau visus įvykisu atgal ir klausdavau savęs, kur aš gerai ką padariau ir kur reikės kitą kartą pataisyti.

Pochuizmas atsiranda, kai tavyje visiškai būna išjuntga sociomo baimė. Kas yras sociumas – tai socialinė baimė, kurią turi visi. Visi nori būti pripažinti visuomenėje. Visi nori, jog apie juos būtų gera nuomonė. Ką kiti pagalvos kai jis ims ir  kalbins taip merginas gatvėje? Gal pamatys jo „draugai“ ?P.S – tikras draugas, kad ir ką tu užsiimtum gyvenime daryti, jis tave supras, nes tu sugebėsi jam paaiškinti savo intencijas ir jis matys, kad tai yra gražus, kilnus, taurus tikslas.

Kol tu sieki pripažinimo iš kitų, kol  tau riekia pritarimo iš tavo draugų, tavo šeimos – tol sociumas nėra iš tavęs išimtas. Sociumą yra be galo sunku išimti. Tai reikalauja daug darbo, charakterio tvirtumo ir stiprybės. Tai reikalauja taip pat kuo mažesnio priklausomumo nuo žmonių. Pavyzdžiui atsimenu, kai mokindavau vieną mokinį Kaune, eidavome į gatvę ir aš pralaužinėdavau jį, jis nenorėdavo eiti pro savo universitetą arba darbovietę. Nes žmogus nenorėdavo, jog pamatytų kiti jo aplinkoje ir jį supantys žmonės. Nes jis žinodavo, jog jei to nesupras. Todėl aš visiems išrašau vaistą: mokykitės nepatikti žmonėms. Mokykitės, užmetus ant jūsų replikas išlikti ramiam ir nepasiduoti emocijoms, o nuleisti visą tai humoro jausmu. Mokykitės niekuomet nebijoti būti pažemintu. Jeigu kolega sako: „mačiau ten gatvėje kabinai panas..“, galima atsakyti: „jo kolega, ir man kai kas atsitiko. Tos merginos iš pykčio mane pargriovė gatvėje, mėtė šiukšlėmis į mane, visi žmonės sustojo, žiūrėjo į mane, ir skandavo: kodėl tu taip darai? Kas tau leidžia kalbinti merginas gatvėje? Aaa? Begėdi tu, negražu taip.

Aš susiriečiau į kamuolį, bijojau pažiūrėti ir verkiau matydamas pensininkes mėtant į mane banano žieves. Nuo šiol, kolega, aš nebekalbinu moterų, nes nebeatsigaunu o smūgio“ – ar kolega tikės tavo žodžiais, kai tu pasakosi su humoru jausmu, alfa vyro kūno kalba, kuris visiškai saugiai jaučiasi savo kailyje? Netikės, jis juoksis arba verks. Šio pasakymo esmė, jog tu nupiešei vieną iš baisiausių vaizdų, kuomet atseit tave žemina. Bet tokio dalyko niekuomet ir nebus. O kolega, išgirdęs tokius net tavo žodžius, kad netgi tu ir tokiam incidentui esi pasiruošęs ir į tokį incidentą žiūri su humoru. Vadinasi tu nieko nebijai. Tu nebijai būti pažemintas. Tu nebijai ką apie tave kolegos sako. Juk tie patys kolegos norėtų taip išeiti ir užkalbinti, bet deja juos tai stabdo žinių trūkumas ir baimės.

Aišku visuomet nereikia pamiršti, jog mes esame visuomenės dalimi ir kartais reikai humoru jausmu pasirodyti kukliam ir taip toliau. Viskas nuo situacijos. Tačiau, jeigu sociumo baimė tau trukdo pasiimti gyvenime tai ko tu nori – tai jau yra negerai.

Dėl sociumo baimės, žmogus negali tapti pochuistu. Dažnai vyrai, dėl šios baimės nesiima norimos verslo idėjos, nedaro gyvenime tai ką jie norėtų daryti. Nes tai ką pradėjus jiems daryti, jiems yra labai svarbu ar patiks kitiems žmonėms, kurie juos supa? O gal jiems nepatiks? Kaip jei į mane žiūrės. Dėl šios sociumo baimės, dalis vyrų neįgyvendina savo svajonių.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį