Skype
Kas yra naglas merginų kabinimas? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kas yra naglas merginų kabinimas?

kas yra naglas merginu kabinimas

Tęsiam toliau apie naglą merginų kabinimą. Štai vakar – šeštadienį, po striptizo šokių viename Antaklanio bute ir  nuvažiavimo pasukti merginas į klubus aš taip jaučiausi. Naglumas buvo viršūnėje. Bet naglumas toks, jog neužgauti kitų aplinkinių žmonių. Tiesa vienas vyrukas šokių aikštelėje ranką man įrėmė į krūtine, taip stengdamasis sustabdyti, tačiau aš jį nustūmiau. Tą momentą kai, jis pasakė: „tu mldc esi“, supratau, kad negerai padariau.

Naglumas yra nesicackinimas. Tu nežaidi. Tu imi ir darai ir padarai. Aš ateidamas į klubą visiškai neturiu jokios minties, jog aš priesiu, bandysiu ją ten gražiai prikalbinti šokiui, ne, kam man šita visa „chuijnia“ ? Aš ateinu, neklausiu jos, pasiimu jos ranką ir suku. Pasiimu ją ir šokdinu. Aš neklausiu jos leidimo, ar galiu aš su ja šokti ar ne.

Jeigu mane viena atstumia, aš einu prie kitos, jeigu kita atstumia, einu vėl prie kitos, pasiimu kitą merginą, susukioju. Jeigu man nepatinka su ja šokti, aš net jai pasakau: „aš myliu tave, palaikyk savo papus didelius ir toliau, iki“. Aš šokdamas plekšnoju per papus. Aš neklausiu, ar galiu paliesti jos krūtinę. Aš jai paimu į ausį ir pasakau: „tavo papai dideli, tempia tankai devyni“.

Kai aš ją veduosi į kitą šokių aikštelės vietą, tai taip stipriai laikau jos ranką suspaudęs. Man nesvarbu jai ten skauda truputį ar ne. Man nesvarbu ar aš priėjęs paimu ją per stipriai ar ne. Tik aš žinau vieną dalyką: „atėjo Alfa, vadinasi prasideda spektaklis“. Ir dar žinau vieną dalyką: „jau geriau imti grubiai, nei prašyti, kaip Beta, nes tuomet ji tikrai tave atstums“. Geriau jau bandyti rizikuoti grubiai, nei pralaimėti.

Aš  neklausiu ji eis ar neis su manimi iš klubo lauk. Aš paimu ir vedu ją. Aš jai pasakau: „man čia karšta, noriu gryno oro“. Viskas, ji neša savo užpakaliuką įsikipdama man į ranką. Naglumas yra tame, jog tu būni savo stiprioje realybėje ir neini į kitų žmonių realybes. Žmonės įsitraukia į tavo vidinį stiprų pasaulį.

Naglas merginų kabinimas atsispindi tuom, jog tu nežiūri į žmonių reakcijas, darydamas veiksmą, ir po veiksmo darymo. Tu padarei, jiems patiko ar nepatiko čia jų reikalas. Tačiau tu tų žmonių nelieti. Tu įsijauti į aplinką, muziką, ritmą, ir būni tik savo pasaulyje.

Man padeda būti naglu toks dalykas. Aš jaučiuosi ne kaip atskiras vienas „Aš“ šiame pasaulyje. Aš jaučiuosi kaip už visus šiame pasaulyje. Mano tikslai, mano norai visuomet yra susiję su kitais žmonėmis. Tos pačios merginos turi norus, kurie yra susiję su manimi. Jos trokšta jaustis moteriškomis šalia Alfa vyrų. Tie vyrai kurie yra klube, visi mano broliai, visų jų norai, gyvenimai yra susiję su visais kitais žmonėmis. Mes esame visi bendrai. Mes negalime savęs atskirti. Taip aš visiškai nesijaučiu klube svetimu kitiems žmonės. Taip pas mane nėra jokių vidinių konfliktų, tik švara.

Patrauklus Vyras

Pasitikėjimas savimi

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį