Skype
Kodėl mane atstumia merginos? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kodėl mane atstumia merginos?

Kodėl nesu patrauklus merginoms?Čia yra pamąstymai Giedriaus, kuris mokosi Alfa Vyras mokymų programą…

Jei tektų lyginti savo gyvenimą prieš keletą metų ir dabar, jis skirtųsi kaip diena nuo nakties. Laikiau save nevykėliu kone visose srityse. Dažnai savęs klausdavau: “Kodėl nesu toks gražus, protingas ir patrauklus kaip mano grupiokai? Kodėl mane atstumia merginos? Kodėl dažniausiai dirbu juodą darbą?” Atvirai sakant, nekenčiau savęs ir viso pasaulio. Norėdamas užsimiršti, su draugais vartodavau alkoholį ir laikiau tai normaliu laisvalaikio praleidimo būdu. Į klubą eidavom tik išgėrę, merginas išdrįsdavom kalbinti taip pat tik apsvaigę. Nei viena protingesnė mergina neidavo su mumis šokti, tuo labiau tikėtis kažko daugiau buvo kvaila. Visa tai tęsėsi metai iš metų, kol sutikau žmogų, kuris pastūmėjo mane į įvairiausius savišvietos, tobulėjimo seminarus ir kursus.

Kada pradėjau domėtis saviugda ir taikyti tai praktikoje, mano gyvenimas pasikeitė. Nustojau savęs nekęsti, išgaravo nemažai baimių, pasaulis persidažė naujomis spalvomis. Atsivėrė naujos galimybės, iš kažkur atsirado bendraminčiai, gyventi tapo įdomu. Pradėjau daug kuo domėtis, pasikeitė požiūris į viską. Suvokiau, kad aš niekada nebuvau ir nebūsiu auka, aš esu savo gyvenimo vairuotojas, prisiimantis pilną atsakomybę už kelionę. Kiekvienas sutiktas žmogus mums yra mokytojas, parodantis mums mūsų trūkumus. Mane merginos atstumdavo, nes aš nemylėjau savęs, nepasitikėjau savimi. Turėjau pamilti save, kad mylėtų kiti. Taikiau daugybę savęs ugdymo metodikų, pradedant kalbėjimu prieš veidrodį, baigiant meditacijomis.

Vieni iš kursų buvo “alfa vyras” mokymai, kuriuos suradau atsitiktinai naršydamas internete. Galiu pasakyti, kad sunkiausias žingsnis buvo pripažinti sau, kad man reikalinga būtent tokia pagalba, ilgą laiką ignoravau savo problemą. Kada tvirtai nuspręndi tobulėti, galima sakyti pusė darbo jau padaryta, belieka veikti. Pirma mokymų užsiėmimas nebuvo lengvas, situacija priminė kada pirmą kartą, instruktoriaus pagalba mokiausi vairuoti automobilį judrioje gatvėje. Su praktika atėjo patirtis, su patirtimi – drąsa, pasitikėjimas savimi. Po ilgesnio laiko pastebėjau, kad pradėjau keistis į gerąją pusę. Suvokiau, kad patrauklumas ne tiek priklauso nuo išvaizdos, kiek nuo savo vidinio nusiteikimo, nuotaikos, drąsos, tinkamų manierų, elgesio.

Ne viena mano kalbinta moteris pabrėžė, kad žiūri kiek būtent šių savybių turi vyras. Jis gali būti raumeningas, aukštas, gražus, bet jei nėra vyriškas, tokie santykiai su moterimi ilgai netruks. Sužinojau, kad atsitiktinių pažinčių užmezgimo tobulėjimas yra kompleksinis. Vyrui neužtenka tik skaniai kvepėti ir nepriekaištingai atrodyti, jis turėti spinduliuoti vyriškumu, pasižymėti humoro jausmu, komunikabilumu, jo veiksmai turi būti taktiški ir užtikrinti. Visi žmonės myli tuos, kurie yra  paprasti, draugiški, paslaugūs, atsipalaidavę. Liūdna matyti tuos, kurie bando kompensuoti savo nepilnavertiškumo kompleksą per prabangius automobilius, auksinius papuošalus, hyper seksualius drabužius, storą makiažo sluoksnį, dovanodami brangius daiktus ir pan. Materialūs daiktai niekada neatpirks tikrų jausmų, laikui bėgant tik apgaus ir įskaudins.

Kiti svaiginasi alumi, rūko žolę “ant drąsos” ir tik tada bando užmegzti pažintis. Tai bailumo ženklas, o baimė nėra vyriškumas, visa kas nevyriška, atstumia moteris. Tokiu atveju reiktų ugdyti valią, pradėti sportuoti, kasdien keltis anksčiau, arba išsikelti sau nors mažą tikslą ir judėti link jo.

Mano vienas iš pagrindinių tikslų gyvenime yra absoliutus pasitikėjimas savimi. Turiu keletą pažystamų, kurie būtent tokie ir yra. Aš juos vadinu savo gyvenimo šeimininkais, nes iš tiesų tokie jie ir yra. Užsiimti mylima veikla, susirasti puikių draugų, taip pat norimą gyvenimo partnerę, patirti finansinę nepriklausomybę, keliauti po pasaulį, daryti tai, ką nori daryti – štai kas yra tikėjimas savimi. Nesureikšminu laisvalaikio leidimo su moterimi, bet juk jos mums leidžia pasijausti mylimais, reikalingais vyrais, o mes leidžiame joms jaustis moterimis.

Suteikiame vieni kitiems pilnatvę, palaikome, mylime ir rūpinamės, – dėlto mes gimėm ir gyvenam. Anksčiau niekad taip nemąsčiau ir neskyriau tiek dėmesio moterims ir santykių tobulinimui. Darydamas tai, kas kitiems atrodo kvaila, šiandien galiu pasakyti, kad su merginomis mano reikalai taisosi. Gatvėje, iš merginų, matau daug susidomėjimo manimi ženklų, klube pradėjau šokti su man patinkančiomis merginomis, pasimatymai praeina labai turiningai ir linksmai, netgi komplimentų susilaukiu. Keista, net bendraujant internetu kai kurios pačios pirmos atsiunčia savo tel. numerius, ko anksčiau nebūdavo. Santykių plėtojime dar turiu ką šlifuoti. Ateity ugdysiu spontaniškumą, kūrybiškumą, kalbėjimo intonaciją, atsipalaidavimą, nuotaikos keitimą.

Manau, kad tikrai verta mažus malonumus aukoti dėl didelių. Neskirk dėmesio nereikšmingai veiklai, tokiai kaip tušti plepalai su draugais, geriau paskaityk protingą knygą, nueik į seminarą, paklausyk. Jei kas nors paklaustų mano patarimo, trumpai atsakyčiau – tapk pačia geriausia savo paties versija. Tu atsakingas už savo gyvenimą, Tu renkiesi – miegoti ar veikti.

Giedrius

Patrauklumas

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį