Skype
Kodėl mane merginos atstumia klube? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kodėl mane merginos atstumia klube?

kodel merginos atstumia mane klubeSveikas Patrauklus Vyras .Buvau klube savaitgali, kadangi dbr esu pakankamai drasus, kad galeciau prieiti prie merginu, jas pasnekinti, tai bandziau prie ju eiti, dbr galvoju kas galejo buti ne taip.Priejau  prie triju sokanciu merginu, apkabinau viena is ju, paklausiau jos vardo, kadangi buvo garsi muzika, tai buvo sunku kazkiek pasneket, as jai savo pasakiau, ji sako spek varda, as tuomet paprasiau pasakyti pirma raide, neatspejau, ji jau testa numete, sako jei neatspesi prarasi galimybe, sakau sakyk antra, vistiek neatspejau, galiausiai jos drauges paieme ir su ja nuejo.

Tuomet priejau prie kitu, is kazko girdejau, kad jos 16, sokdamas ir viena is ju ejau tiesiai, apsikabinau ja, sakau girdejau tau 16 metu, ka cia klube veiki?Ji man paeme I ausi pasake, tikrai ne, tuomet sakau meluoji, tai kiek tau, ji sako as treciakurse, bet buvo taip, kad emiau ir nuejau nuo ju, atsisakau ziuriu zvengia jos, na ir priejau dar prie triju merginu berots, viena is ju man patiko savo isvaizda, tokia blondine,  pradejau kalbeti, taip pat apsikabinau drasiai,  pasakiau kazka apie jos veida, kad turi dailiu bruozu, ar nepavargus paklausiau, tiksliai neatsimenu apie ka snekejaus, bet paskiau neujau ir gryzaupo kiek laiko, jos vis dar buvo ten, vel priejau pradejau sokti kartu su jom, o ta blondine grazuole, pradejo begti nuo manes, kai atsiduriau arciau, galiausiai pradejo rodyti, kad eiciau is ten.Zodziu apibudinciau sia situacija vienu zodziu-nepasiseke, bet kazkaip islikau pozityvus, nors nuotaika veliau nebuvo is geriausiu, kas cia galejo buti ne taip Airinai, jei elgeisi drasiai, zodziai mazai reiksmes turi, o kuno kalba kaip ir svarbiausia, tuo labiau klube?Dekui uz analize is anksto :

Sveikas, visuomet kritikuosiu tavo veiksmus, mąstymą, bet ne tavo asmenybę. Nieko nepriimk asmeniškai.

paklausiau jos vardo“ – šis dalykas netinka dėl to, jog neturi galios. Visuomet savęs klausk: „ar tai ką užduodi moteriai, turi galią, turi tai, kad tu būtum aukščiau už ją, tai kad tu stipresnis, tai, kad tu alfa vyras“. Aš suprantu, tu natūraliai čia bandai taip vardo paklausti, bet pats supranti prie tokių klubo sąlygų, toks dalykas netinka ir neveikia. Ir žinai dėl ko jis neveikė – nes jos šoko. Tavo visuomet energija turi viršyti bent 10-15 procentų grupės energijos. Kodėl? Jeigu neviršija, kam joms tave laikyti? Joms ir tai linksma savo grupelėje, o čia pristoja kažkoks žemos energijos ir bando vardo klausti.  Tavo energija neviršijo jų energijos ir todėl jos tave atstūmė.

Moterų medžioklė yra sunkus dalykas. Kol turi energijos, kol tavo energija viršija merginų, tol sekasi. Kai joms nebelieka nieko iš tavęs siurbti – tu joms nereikalingas. Čia yra kaip gyvenimo taisyklė. Eik išsimiegojęs, pailsėjęs, pasiruošęs duoti energijos moterims. Kitaip esi nereikalingas.

Pas tave buvo tai, kad tavo kabinimo stiliuje, jeigu tau šokiai ne prie širdies, geriau eiti kalbinti stovinčias prie baro. Ten yra grynas liežuvio fitnesas. Ten žodžiai gali padaryti daug. Teisybė, jog moterys myli ausimis, vyrai akimis.

, sokdamas ir viena is ju ejau tiesiai, apsikabinau ja, sakau girdejau tau 16 metu, ka cia klube veiki?“ – čia yra ne šokis. Tu maždaug šoki ir lauki kol gausi akių kontaktą ir pradėsi kalbėti. Čia reikėtų tokį elgesį keisti į stiprų, efektingą alfa vyro stiliaus šokį. Kodėl? praktikoje jau patvirtinta, kad kiti neduoda tokių rezultatų ir taip netinka pačiame klube, prie tokiso esančios muzikos ir aplinkos, šokių stiliai. Kažkada tave esu truputį mokinęs salėje, kaip šokti. Prisimink ką išmokinau. Jei trūksta šokių žingsnelių, neturi pinigų mokymams, susitaupyk dviem DVD discams, kuriuose bus grynai įrašyti šokių žingsneliai, lietimai, įėjimai į bučinius, vedimas ir t.t. –  kas  tau  yra reikalinga klube. kiekvieną kartą ą prieš eidamas į klubą galėsi persižiūrėti. Tau rezultatai iš karto pakiltų. Neturėtum su šokiais problemų. Aišku niekas nesako, kad peržiūrėjus DVD kažkas pasikeis. Pasikeis tuomet, kai eisi, taikysi, dėsi sunkaus darbo ir išmoksi pats. Ar visą gyvenimą taip ir maitinsiesi lukštais, kai kiti vyrai gliaudės cielas semkas?

pradejau kalbeti, taip pat apsikabinau drasiai,  pasakiau kazka apie jos veida, kad turi dailiu bruozu, ar nepavargus paklausiau,“ – čia jau geriau. Geriau dėl to, jog apsikabinai drąsiai, šnekėjai daug rimčiau, orientuotai į ją, nuoširdžiai, atvirai, be jokių šūdų.

nors nuotaika veliau nebuvo is geriausiu, kas cia galejo buti ne taip Airinai“ – tave galutinai išsiurbė ir nuotaika pasikeitė. Suprantama, visi vyrai, kas bent keletą kartų esą buvę klube, žino šį jausmą. Norint pakeisti šį jausmą, galima keisti per išorines priemones – alkoholį. Šį jausmą taip pat keičia taip pat – draugai, kurie palaiko. Arba gali keisti per vidinį mąstymą. Interpretuoti taip:

„aš padarysiu šiandien kiek galėsiu ir eisiu iki galo“ – šis dalykas padeda, kai jauti jaudulį. Dažnai mes jaudinamės dėl būsimojo rezultato. Ar ką nors pavyks pasiekti? Ar šiandien įgyvendinsime savo tikslą? Toks pasakymas leidžia sumažinti mąstelį ir nesijaudinti kad nepavyks. Tiesiog tu padarysi ką galėsi geriausiai. Būsi geriausia savo kopija.

, „kiekvienas priėjimas kurį padarysiu, man duos patirtį ir jeigu aš suprasiu kas tai per patirtis – aš patobulėsiu“ – tu esi šaunuolis. Eini bandaisi, augi. Eik ir dar vieną kartą, Justinai (čia šios žinutės autoriaus vardas)

„niekaip kitaip neišmoksiu, nei kad eidamas ir bandydamas“,  – teisybė. Jeigu eisi namo, tikrai neaugsi. Jeigu eisi dar prie vieno priėjimo – tai tau galimybė. Galbūt joms ar bent vienai iš jų patiksi?

„aš visiškai nebijau pažeminimo. Visi aplinkiniai esantys yra mano broliai ir seserys. Mes esame kolektyviniai. Aš nei vienu klube nelaikau savo priešu“ –  labai svarbus šis alykas. Kol save laikai atskiru „aš“, tol tau visi žmonės atrodo svetimi. Vyrai atrodo konkurentai, moterys atrodo mistiškos. Deja taip nėra. visi tavo norai, kaip ir tų moterų yra susiję. Moters noras pajausti šalia savęs vyrą, pasimėgauti su juo bendravimu, yra susijęs su tavimi. Pasakyk kad jos noras yra nesusijęs su tavimi ir atskiras nuo tavęs? Nesąmonė. Visi tavo norai ir visi tų merginų norai yra kolektyviniai, bendri. Jūs vienas kitam galite padėti juos pasiekti. Tos merginos nori jausti ir pamatyti vyrišką vyrą, tu nori moteriškos moters. Eik, daryk ką nori, negožink savęs, elkis drąsiai ir daryk ką nori daryti su merginomis. Ir visiškai nebijok pažeminimo ar nepasisekimo. Jeigu kažko bijai, jau esi bailys. Nieko gyvenimo nebijok. Tu ateisi į šį pasaulį, prisirinksi patirčių ir išeisi. Sužydėsi kaip lapas ant medžio ir nukrisi.

kas cia galejo buti ne taip Airinai, jei elgeisi drasiai, zodziai mazai reiksmes turi, o kuno kalba kaip ir svarbiausia, tuo labiau klube? –  šaunuolis, jog esi supratęs, jog kūno kalba sudaro didžiausią įtaką tavo bendravime su moterimis. Tačiau tu pats matai, nors ir tu sakai apsikabini stipriai, bet tu tai darai su šokančiomis moterimis. Tai yra klaida. Jeigu nemoki šokti – neik į šokių aikštelę. Šokių aikštelėje reikai su moterimis šokti, o ne bandyti gaudyti akių kontaktą, bandyti apsikabinti ir kalbėtis. Vietoje to, išmok šokti kaip taip, kad moterims su tavimi šokis jaudintų, kad tame pačiame šokyje tu jaustumeisi vyriškas, geidžiamas, norimas. Dažnai po gero, jaudinančio šokio moteris nori su tavimi pratęsti pažintį. Jei yra motyvacija. Nes tu joje sukėlei jausmus. O prisimename seną viliojimo tiesą. Moteris priima sprendimą nuo to kaip ji jaučiasi.

Sumuojant tavo klaidos yra – neteisingas pasirinkimas moterų pagal savo kabinimo stilių. Neteisingas kabinimas šokančių merginų. Neviršijimas grupės energijos bent 10-15 procentų, tam kad okupuoti visų dėmesį. Nėra šokių praktikos, mokėjimo šokti, todėl šokančios merginos tave atstumia. Tu ateini su požiūriu imti iš jų, o ne duoti. Kai moki šokti, ateidamas prie šokančių moterų, tu duodi joms šokį. Tu duodi joms gerą laiką, tu duodi naujus pojūčius – būsenas, dėl ko jos ir neatstumia. Visuomet, žinutės autoriau, klausk savęs, ką tu gali duoti merginoms esančioms prie baro, šokančioms klube? Kuo geriau pažįsti tų merginų poreikius, moki iš klube esančių žmonių konstruoti grupes, jas ardyti, suprasti tų žmonių poreikius, juos mokėti patenkinti, tai jie negali tavęs nemėgsti, nenorėti su tavimi turėti reikalų. Taigi tu jų poreikius pildai! Vienas iš moterų poreikių klube yra pašokti su stipriu, dominuojančiu vyru ir kad tuo metu būtų užimtos kitos draugės. Kad jai nereikėtų apie jas galvoti ir sukti galvos. Vėliau yra kiti vyrų poreikiai. Vyrų, esančių klube poreikisu reikia žinoti tam, kad mokėti juos prijugti prie grupės, konsturoti grupes. Apie kitus poreikius aš dėstau tik mokymuose.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį