Skype
Kodėl pati mergina nepasiūlo susitikti? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kodėl pati mergina nepasiūlo susitikti?

kodel pati mergina nepasiulo susitiktiSveikas Patrauklus Vyras, taigi buvo tokia situacija, as priejau prie dvieju merginu, jos pacios kazkaip buvo ka tik susipazinusios, tuomet pradejau bendrauti, pasnekejau ivairiom temom kokias 10min. ir viena is ju man patinkanti 19 metu mergina isejo, nes skubejo i darbo pokalbi, as atsisveikindamas ja apkabinau ir paemiau kontaktus.Tuomet per fb susirasem susitikt, po kiek laiko ji man pati parase tokia zinute:

Mergina

vyriskas vaikinas – raumeningas, turintis placius pecius ir pan

;D

tiesiog eza skirtumai tarp musu

bent jau mane

*veza

 

01:22

astai tau tik isvaizda taip iseina terupi?

01:22

mergina

tikrai ne

;D

01:23

as

zodziu koki raumeninga buka, body builderi tau duos ir imsi

01:23

mergina

kdl taip sakai?

tikrai ne

na bet kokiu atveju tau del to nereiku parintis

esi grazus ir kvailas nepasirodei

01:27

as

As tai del saves tikrai nesiparinu  Zinau koks esu, tik idomiai pasakei, kad raumeningi patinka, galima suprasti, kad tik tokie ir patinka

Esme susitikom pirma karta as su ja juokavau, ji daug juokesi, zodziu ijungiau jai emcoijas manau, pasakojau istorijas, kaip ir ji, nors ji tylesne,ramesne tokia, per antra pasimatyma nieko nesakes pasibuciavau su ja, ji leidosi, lydedamas link stoteles su ja buvau apsikabines.Esme tame atrodo viskas perfect buvo, is jos teigiama nuomone apie mane ir pats matau, kad jai patinka buti su manim, kai pasiulau susitikt dazniausiai neatsisako, bet jei nesiulau, tai ji pati nepasiulys susitikt, va savaite praejo, dar jokios inciatyvos is jos puses..Kas cia galetu buti?

 Analizė

Sveikas, kaip visuomet kritikuosiu ne tave, tavo asmenybę, bet tavo bei tave supančių žmonių poelgius. Nieko nepriimkite asmeniškai. Kiekviena siela yra savitoje brandos stadijoje ir savitai klysta. Ir nieko smerkti negali. Pradėkime.

„. ir viena is ju man patinkanti 19 metu mergina isejo,“ – iš tokio jauno amžiaus merginų kažkokio pastovaus elgesio tikėtis nereikėtų. Aišku 19 metų mergina nelygi kitai 19 metų merginai. Tačiau 19 metų – tai jauna žmogaus dar stadija ir siela dar neturi daug patirčių ir brandos. Tokio žmogaus dar sprendimai yra praktiškai plinuomoje veikiami emocijų. O jos emocijos kinta kaip diena ir naktis. Aš tave suprantu, prie tokių merginų tu pats jautiesi vyriškiau ir labiau pasitikintis savimi. Tik turi suvokti vieną dalyką, tikėtis logiško, nuspėjamo, pastovaus elgesio iš 19 metų merginos tikrai nevertėtų.

„as atsisveikindamas ja apkabinau ir paemiau kontaktus“ – šaunu, parodei, kad ji tau svarbi ir pasiėmei kontaktus. Merginos labai lieka nusiminusios jei vyro ir jos pokalbis išeina be naudos jai. T.y nebūna jokio pratęsimo – neapsikeičiami kontaktai. Pamenu kai su vienu mokiniu žiūrėjom video, jo iš praktikos, ir kai jis merginai pasakė: „na aš jau eisiu“. Matėsi iš moters akių, jog ji nenorėjo, kad ji nueitų arba bent jau norėjo, kad paimtų numerį iš jos. Gaila net buvo žiūrėti į jos akis. Tačiau mokinys nepaėmė jos kontaktų, nes vis tiek butų nerašęs. Vyrai, kurie tikrai norite toliau bendrauti, ženkite žingsnį, kaip šios žinutės autorius padarė.

Pastebėjau tokį dalyką, kuo jaunesnis žmogus, tuo rašo netvarkingiau ir po vieną du žodžius į sakinį ir spaudžia enter. Tai užknisa kitą žmogų esantį kitam laido gale: „vyriskas vaikinas – raumeningas, turintis placius pecius ir pan

;D

tiesiog eza skirtumai tarp musu

bent jau mane

*veza

Normalu, žinutės autoriau, jog ta mergina dar būdama jauna ieško tų gražių, raumeningų princų. Ji jauna. Kiekvienas jaunas būdamas trokšta to labai gražaus šalia savęs partnerio, dėl kurio eitų iš proto. Kuo nebrandesnė siela – tuo ji dar labiau apsėsta grožybės – tuštybės. Tuo ta siela galvoja kad idealai yra, kad grožyje – tai viskas.

Autoriau, tavo žinutė nors ir buvo teisinga, tačiau, tu ją, taip sakykime šiek tiek grubokai puolei:

„tai tau tik isvaizda taip iseina terupi?“ – aš suprantu, tu čia jai galbūt testą davei, tačiau kitokio mąstymo iš tokios amžiaus merginos tikėtis neverta. Matai tavo žinutėje nebuvo jokios šypsenos, o jautresnė moteris tam sureaguoja. Ir kuo jaunesnė tuo stipriau raguos, nors ir tu teisus, autoriau. Ir svarbiausia, jog ta mergina niekuomet ir nepripažins, kad jai tik išvaizda rūpi dabar. Nes ji tiesiog bijo tavo reakcijos, jeigu pasakys teisybę. Bijo, jog tu tokios jos nepriimsi, kad ji tau nepatiks, bijo pasijausti, jog tu pamanysi jog ji kokia ir anokia yra dėl to jog jai svarbu išvaizda.

Kaip buvo galima tuomet jai atsakyti? „visiškai pilnumoje tave suprantu. Pasportavusių vyrų kūnai tvirtesni ir daug patrauklesni moterimis. Mano nuomone man labiausiai patinka, kai būna ne steroidinis, bet tvirtas ryškus vyro kūnas” – išreišk savo nuomonę. Nebijok pasijusti prastesniu už tuos pasportavusius. Pats supranti, jog psichologija yra n kartų stipriau, kad ir kiek tu būtum ten pasportavęs. Gali ateiti „spinta”, bet visiškai nesupras moterų psichologijos ir elgsis netinkamai.  Gali humoro pridėti: „ir pabaigoje dar norėčiau pridurti, jog pats svarbiausias vyro raumuo – užpakalis. Kai jis stangrus ir kietas, tai vyro gyvenime jokių kliučių nelieka” – įvesk į humorą, pasilinksmink žodžiais su ta jauna plaštake. Duok humoro kuo daugiau. Joms to reikia. Joms reikia iš tavęs FUN.

Dar vienas testas iš tavo pusės jai: „zodziu koki raumeninga buka, body builderi tau duos ir imsi“ – žmonėm kai juos puola, testuoja nepatinka. Ir todėl jos tokai reakcija su klausimu: kdl taip sakai?

tikrai ne

na bet kokiu atveju tau del to nereiku parintis

esi grazus ir kvailas nepasirodei „ – net žinutės gale ji pirmiau pamini grožį (esi grazus ir kvailas nepasirodei). Jai grožis pirmoje vietoje. Tai yra normalu. Kuo siela jaunesnė, nebrandesnė – tuo grožį stato aukščiau.

„As tai del saves tikrai nesiparinu  Zinau koks esu, tik idomiai pasakei, kad raumeningi patinka, galima suprasti, kad tik tokie ir patinka“ – autoriau, turi suprasti, jog jos požiūrį tu tik galėsi keisti ilgalaikiuose santykiuose – tuomet kai ji su tavimi ilgiau bendraus. Jei tu nori su ja ką nors daryti, turi ją priimti, tokią kokia ji yra. Moters požiūris keičiasi ilgalaikiuose santykiuose nuo vyro požiūrio, elgesio manierų, filosofijos. Kodėl? Todėl jog ji diena iš dienos gyvena. Mato, jog tavo požiūris tau duoda rezultatus, o jos požiūris turi spragų. Ji turi pati tai pamatyti ir pati norėti pasikeisti.  Jei prievarta bandysi pakeisti jos požiūrį, kad „body builderiai“ yra kiauragalviai, vargu ar pakeisi. Ji turi pati suprasti, jog svarbiausia yra, koks yra pas vyras požiūris. Nes vyras, turėdamas sėkmingo, stipraus vyro požiūrį, gyvenime spręs visas savo problemas, įveiks kliūtis ir pasieks iš ties daug. Tai bus garantas jai ir jūsų šeimai. Iš viso: kiauragalvių žmonių nėra –yra tik nebrandžios sielos.

„kai pasiulau susitikt dazniausiai neatsisako, bet jei nesiulau, tai ji pati nepasiulys susitikt, va savaite praejo, dar jokios inciatyvos is jos puses..Kas cia galetu buti?“ – tu dar nestovi jos gyvenime kaip aukščiausias prioritetas, su kuriuo jai būtų smagiausia ir naudingiausia leisti laiką. Vadinasi jos gyvenime yra kažkur kažkas svarbiau  nei tu. Todėl tu esi po kažko. Kai moteriai vyras iškyla prioritetuose aukščiausiai – tuomet ji pati siūlo susitikti, ji pati nori susitikti, ji pati pakviečia, ji pati inicijuoja. Kodėl? Nes su tavimi laikas jai yra svarbus. Su tavimi laikas jai naudingiausias. Daugelis sakys, kad „naudingiausias“ netinka žodis. Aš jį sakau dėl to, jog žmonės yra ekonomianiai gyviai. Jie eina ir daro tai, kas jiems tuo momentu yra naudingiausia. Kaip iškilti prioritetai aukščiausiai pas moterį, deja aš mokymuose tai mokinu.

Tau turėtų taisytis situacija priėmus ją tokią kokią ji yra, pradėjus leisti vis daugiau ir daugiau laiko su ja, pažinus ją labiau.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį