Skype
Kodėl tu nekabini merginų, nors to labai nori? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kodėl tu nekabini merginų, nors to labai nori?

Having A LaughEsmė tame, kad daugelis vyrų nori išmokti laisvai nedrauti su moterimis, būti pasitikinčiais savimi, daug ir karštai mylėtis su jomis. Jie turi norą, bet jie neturi vidinės energijos ir intelekto pritarimo ir nebuvimo vidinių prieštaravimų kaip tai padaryti.

Tam, kad tu bet kurioje srityje imtumeisi veiksmų ir šie veiksmai virstų rezultatu, tau reikės visų keturių  parametrų:

  1. Noro
  2. Vidinės energijos
  3. Intelekto pritarimo
  4. Nebuvimo vidinių prieštaravimų

Norą gausi peržiūrėjęs kokį video, pamatęs pavyzdį iš draugo ar autoriteto. Bet to neužtenka, kad tu pradėtum atlikti veiksmą. Reikia vidinės energijos. Vidinė energija yra tavo nuotaika, fizinė sveikata. Tam, kad išeitum susipažinti su moterimis turi būti fiziškai sveikas, gerai išsimiegojęs, puikiai nusiteikęs. Ką reiškia puikiai nusiteikęs? Galvoje turi tokias nuostatas, kaip: „aš šiandien išeisiu ir paimsiu ją, suviliosiu“. Blogas nusiteikimas bus: „iš baimės aš neišdrįsiu prieiti užkalbinti.. aš susimausiu“. – jei taip galvosi, taip ir atsitiks.

Vidinės energijos turi daugiausia tie – kas įžiūri merginų kabinime didžiausią vertę ir naudą

Tačiau neužtenka noro, vidinės energijos tam kad atliktum veiksmą. Dar reikia intelekto pritarimo. Intelekto pritarimas tai yra toks dalykas, kai tavo loginis mąstymas pritaria tam ką tu darai. Tau reikia žinių – „ką priėjus sakyti, kaip tęsti pokalbį, kaip merginą sudominti, kaip pakeisti jos emociją, kaip dominuoti, ką daryti jei netyčiom iš niekur išlys jos vaikinas, jei ateis jos kita draugė ir t.t. Tau reikia žinių. Kai turi stiprias žinias viliojimo srityje, tavo intelektams pradeda tau pritarti ir veda tave prie veiksmų darymo.

Ir paskutinis dalykas, kuris taip pat yra būtinas, kad tu pradėtum atlikti veiksmą – nebuvimas vidinių prieštaravimų. Ką tai reiškia? Žiūrėk, jeigu tavyje viduje yra toks vidinis sau prieštaravimas: „negaliu eiti kbinti kitų merginų, nes turių ją vieną. Negražu yra taip elgtis.“ – tai tu ir niekada nepradėsi kitų kalbinti, kol su savąja neišsiskirsi arba baigi pažintį. Realigija tau pasakė – poligamija (turėti daug partnerių) yra blogis. Bendrauti ir turėti keletą seksualinių partnerių yra blogai. Tavyje šis tupi vidinis prieštaravimas, kuris trukdo atlikti veiksmą, nors tu turi noro, vidinės energijos, intelekto pritarimą kabinti merginas, bet kažkas tau neleidžia vis tiek to daryti. Tai bus vidinis tavyje tūnantis prieštaravimas. Kokie dar gali būti prieštaravimai? Štai pateikiu:

–          O jeigu mieste mane pamatys draugai, grupiokai, ar kiti pažystami, kaip aš kabinu kitas merginas (vidinis prieštaravimas sau dėl grupiokų, klasiokų, pažystamų nuomonės. Beta vyro savybė – noras gauti kitų pripažinimą, įtikti kitiems.)

–          Nemanau, kad tai geras kelias tobulėti – kabinti kitas merginas (realigijos ir visuomenės suprogramuota tavyje nuostata, jog tu bendrautum tik su viena mergina, ją vestum ir susilauktum vaikų. Po teisybei, greičiausiai bendravimo srityje tobulėsi, bendraudamas su daug merginų, Kodėl? Todėl, kad tu pradėsi pažinti skirtingus tipus merginų. Pradėsi matysi, kaip tuos skirtingus tipus reikia atitinkamai vilioti. Po kiekvieno priėjimo gerės tavo bendravimo įgūdžiai, tu vis laisviau bendrausi, įgausi po gerą dozę pasitikėjimo savimi ir artėsi prie tiesės (tiesė – stabilus pasitikėjimas savimi, nesvyruojantis nuo sėkmingų ir nesėkmingų priėjimų). Po kiekvieno priėjimo tu įgausi vis daugiau praktikos, gerės tavo reakcijos reagavimo į tam tikras sudėtingas situacijas laikas. Pavyzdžiui – ateina netikėtinai tavo kabinamos meginos vyras ir pradeda agresyviai pulti tave. Ką darysi? Antrą kartą susidūręs su tokia situacija, tu n kartų greičiau reaguosi ir sutvarkysi šią nemalonią situaciją. Kuo daugiau praktikos – tuo didesnis vyro lankstumas situacijose.

–          Nemanau, kad tai yra gražu elgtis – gauti merginos telefono numerį ir eiti kitą kalbinti. Arba gauti merginos telefono numerį ir jos nepakviesti į pasimatymą, kai ji to tikisi, o eiti bendrauti su kita. (vidinė bloga nuostata, liepianti tau kreipti per didelį dėmesį į merginą ir per daug ja rūpintis. Gerojo berniuko savybės, kuris visiškai negauna sekso, o tik verkia ir stengiasi visuomenėje būti geras, išauklėtas, mandagus, nedarantis jokių blogų dalykų vyrukas. Klausimas tau? Ar čia yra nusikaltimas, jog tu gavęs merginos numerį, nepakvietęs jos į pasimatymą, eini su kita susitikti?

Geriausiu rezultatus pasiekia tie vyrai, kurie neturi savyje prieštaraujančių vidinių kvailų įsitikinimų. Stebėk save ir klauks savęs, kodėl tu to negali atlikti, daryti? Ko iš tų keturių mano paminėtų faktorių, tavyje trūksta, pradėti eiti kabinti merginas?

Šokėjas

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį