Skype
Kova dėl panelių dėmesio - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kova dėl panelių dėmesio

kova del merginu demesioSveiki, parašė vyras, kuris kažkada buvo įsigijęs mano knygą ir kaip matau puikiai supratęs ir suvokęs ką  aš ten parašiau. Laimono situacija:

Sveikas Airinai ,pagalvojau parašysiu tau toki kurijozą.Draugų kvietimu nusibaladojau į sventę prie Valsių ežero . Mastau reik eiti pavaikščiosiu pažiūrėsiu kokia paną pakalbisiu …Nieko nėra vien marozės ,net nesuprantu iškur priviso .

Sutikau pažystamus pakalbėjau….Sako štai viena normali pana ,kabyk .Ok priėimas, pašokdinimas ir numerio paėmimas .Grįžtu pas draugus ,pavaišina kepta duoną ir pakalbam blia, blia, blia.Žiu prie medžio stovi brunetė tai ir ją itraukiu i pokalbį vėlaiu jos draugė ,dar draugė ir draugas atėjo pažiurėti kur jos užtruko … Isikalbėjom ,trupuka man per jaunos ..,isiskiriam, bet užtat bendrauja fainai.

Po kurio laiko vėl jos prie manęs vėl lia lia lia ir bla bla bla .Ir prieina vienas bičas ,toks nemažai pasportaves .Lenda prie tų merginu ,bando atmušti ,pasakoja apie savo hormonu audras ir t.t. Galvoju velnias čia bus su juo reikia imtis kažko …..Pradėjau pamažu „stumti” ant jo .O ,kad nebutu muštyniu pasiūliau rankas palaužti .Bematant sutiko .

Jėgos pacanas turi lenkia man ranka ,o galvoju nenulenksi nepasiduosiu ir kažkaip užfiksavau ties viena vietą ir nė krust daugiau.Na vyrukas sako pabandom dar ,ok bandom .ir vėl taspats iki pusės ir nė krust.Laikau ir jaučiu ,pradeda silpti ,perimu inecetyvą ir nulenkiu jam ranką. O kaip pasikeitė jo statusas ,tapau lyg ir aukštesnis už jį ,jau draugas nebe kunkurentas ,ėmė domėtis ar sportuoju .Pasakius, kad ne, ėmė irodinėti ,kad meluoju ir t.t. . O išvados butu tokios puiki pamoka kaip suvaldyti situacija ,perimti inecetyvą o iš to vaikinuko ,kad pasitikėjimas savim daro viską .Ačiu už sugaištą laiką beskaitan.

Sitaucijos analizė:

Čia yra žiauriai sumanus ir protingas būdas situacijoje, kuomet yra kitas vyras, įtraukti tą vyrą į rungtynes, kuriose tu turi pasitikėjimą savimi. Jis gudriai padarė, įtraukė jį ir sunkiai laimėjo kovą. Tuomet tas pasikačialinęs bachuriukas krito merginų akyse. Prisimenu mokyklos laikus: pačios mergaitės visuomet stebėdavo berniukų kautynes ir žiūrėdavo, kuris stipriausias, kuris silpniausias ir kuris per vidurį. Mergaitės paprasčiausiai visuomet stebėdavo ir nesikišdavo. Stipriausiam berniukui būdavo visuomet pirmenybė į gražiausią mergaitę. Tačiau ką daryti kai nesi fiziškai stipresnis?

Kaip matote, šio žmogaus, kuris pateikė man šią istoriją, suvaldymo situacijos būdas turi ir minusą. Netrauk vyro į kovą, kurioje gali pralaimėti. Trauk į tas kovas, kuriose esi geresnis bent už vidutinioką. Pasirink mūšius.  Jo sėkmė taip pat dar yra dominavime ir greitesniam galvojime už jo „oponentą“. Jis save atpalaidavo toje situacijoje ir ėmėsi iniciatyvos: „O ,kad nebutu muštyniu pasiūliau rankas palaužti“. Būtent, kai jis save įtemptose situacijose geba atpalaiduoti, tuomet jo smegenys siunčia jam protingus ir sumanius sprendimus, kuriuos Laimonas priėmė. Būdamas įsitempęs, socialinėje situacijoje niekuomet nepriimsi protingų sprendimų. Jie bus tik emociniu pagrindu – iš baimės.

Oponentas pralaimėjo rankų laužimą, todėl jam jau būtų buvę negražu bandyti peštis su Laimonu. Kad jis ir būtų laimėjęs kovą, tačiau pirmąjį įspūdį jau būtų buvę sunku pakeisti merginų pasąmonėje. Rankų laužimo pergalė jau lėmė Laimonui tai kad ir ką tas užsikačelinęs  vyrukas būtų bepasakęs, Laimono žodžiai merginų akyse būtų turėję didesnį svorį.

Yra kitas būdas. Dėl merginų nesipešti ir į vyrus žiūrėti kaip į potencialias „biznio korteles“. Jis su juo nesipešė, o įtraukė jį sumaniai į kovą. Alfa vyro požiūris į kitus vyrus:  Iš tikrųjų, vyrai, mes vienas kitam turime padėti pasiekti savo tikslų. Kas mums labiau nepadės, jei ne kitas vyras. Mane visi supras tie, kas bandė su moterimis kada daryti verslą. Moterys nėra sukurtos biznio, vertės kūrimo mašinos. Tik labai mažas procentas. Dažnai didžiąja dalimi moterų negali pasitikėti versle. Aš pamenu, kai Kaune sutariau, jog moteris ateitų ir kartu vestų seminarą, ji telefonu sakė „taip, ateis“, tačiau mes su vyrais taip jos ir nesulaukėme. Dar keletas tokių panašių atsitikimų ir supratau, kad geriau yra su vyrais turėti verslo reikalų, o moteris reikia labai atsirinkti.

Aš kaip sakau: „padėk kitam pasiekti to ko jis trokšta, ir jis tau atsidėkos dvigubai“. Šis būdas yra remiamas tuo, jog į vyrus niekuomet nežiūri kaip į konkurentus, o žiūri kaip į potencialus vyrus, kurie tau gali padėti tavo versle ir gyvenime. Aš šią Laimono istoriją skaitydamas skaičiau garsiai ir girdėjo mano mergina gulėdama ant lovos. Ji pasakė, kad tu Airinai būtum kitaip elgęsis. Tu būtum pradėjęs to vyro klausinėti, kur jis sportuoja, iš kur tiek raumenų užsiaugino, tu būtum kažką pokštavęs, kokiu sportu užsiiminėja ir t.t. Tu ten būtum pasakojęs apie savo striptizų šokimus, apie tai kaip tas vyras irgi tiktų šokti striptizą pagal savo figūrą, būtum juokavęs ir tuo pačiu rimtai kalbėjęs.. Tu būtum pokalbį užmezgęs ir būtum atitraukęs jį nuo panelių. Kodėl aš taip būčiau elgęsis, čia jums vyrai spręsti. Mano panelė daro išvadas, jau iš patirčių su manimi.

Kiekvienam spręsti, kai geriau. Kiekviena dvasia turi praeiti pro patirtis. Pasibandyti vieną ir kitą. Neužtenka perskaityti. Ir:

„Mes vyrai šiame pasaulyje turime kiek įmanydami bendradarbiauti, padėti vienas kitam. Nes kitaip, pešdamiesi, susinaikinsime vienas kitą”.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį