Skype
Man visą dėmesį skirti tau ar ir galiu bendrauti su kitais? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Man visą dėmesį skirti tau ar ir galiu bendrauti su kitais?

ar galiu su kitais bendrautiSveikas, Patrauklus Vyras. Su mergina draugauju kelis mėnesius. Jos elgesys toks pat, kaip ir daugumos kitų jos amžiaus mergų, kita vertus ji išsiskyria gebėjimu motyvuoti ir palaikyti, ko aš ir ieškojau.

Tačiau pastaruoju metu nesuprantu, kelių jai nebūdingų dalykų. Ji kartą manęs paklausė (dar iki mums tampant pora) : kadangi mes abu suprantam kur link juda santykiai, todėl man visą dėmesį skirti tau ar ir galiu bendraut su kitais? Tuomet aš jai paaiškinau, kad tiek ji, tiek aš, galime turėti priešingos lyties draugų, ir tikrai nedrausiu tau su jais bendraut. Ji šiek tiek pasimetė, tikriausiai ne tokio atsakymo tikėjosi. Prieš kelias savaites, važiuodamas dviračiu pro parkelį, užtikau keturių žmonių grupelę, kurioje buvo dvi merginos (tarp jų ir maniškė) ir du vaikinai. Ji pastebėjo mane ir kurį laiką buvo atsukus nugarą, vėliau atsisuko. Iš kūno kalbos matėsi, kad ji labai pasimetė. Man nuvažiavus kelis šimtus metrų pasipylė žinutės: kodėl manęs nepakvietei kartu dviračiais važynėt? Ar pyksti? ir t.t.

Net iš kito numerio pradėjo skambinėt. Atsiliepiau, girdėjosi virpantis balsas. Man ištikrųjų buvo neįdomu su kuo ji ten bendravo, todėl lyg niekur nieko suskėliau bairį ir maniškė apsiramino. Tuo labiau, kai buvom aptarę šią temą. Vakar, važiuodamas mašina pro tą patį parkelį, vėl ją užtikau grupelei žmonių: dvi merginos ir bernas. Toji pamačius mane, vėl apipylė mane žinutėm: kodėl manęs nepaimi važynėti kartu su savim? Nesuprantu šitokių jos žinučių, bet turiu kelis variantus: 1. Ji nesaugi savo kailyje ir bijo mane prarast. 2. Ji jaučiasi pagauta, todėl bando išvengti atsakomybės. 3. Ji testuoja mano elgesį, kaip reaguosiu į susiklosčiusią situaciją.

Analizė

Sveikas, kaip visuomet kritikuosiu ne tave, tavo asmenybę, bet tavo bei tave supančių žmonių poelgius. Nieko nepriimkite asmeniškai. Kiekviena siela yra savitoje brandos stadijoje ir savitai klysta. Ir nieko smerkti negali. Pradėkime.

„Ji kartą manęs paklausė (dar iki mums tampant pora) : kadangi mes abu suprantam kur link juda santykiai, todėl man visą dėmesį skirti tau ar ir galiu bendraut su kitais?“ –  moteris, kuri nori rimtų ilgalaikių santykių, niekuomet tokio klausimo neužduos. Čia yra raudona vėliava, sakanti, jog moteris dar yra jauna ir nepasirengusi draugystei. Ji pati sako, jog norėtų tos ilgalaikės draugystės, tačiau tas noras joje yra įdėtas visuomenės. Visuomenė moterims deda nuo pat mažens norą – susirasti antrąją pusę. Ir dažnai jos geriau bus su bet kokiu, nei išsirinks normalų. Iš kitos pusės ir tau, šios žinutės autoriau, irgi visuomenė deda šį norą. Tas noras galbūt nėra tavo. Ir turi savęs paklausti, ar tikrai nori ilgalaikių santykių. Jeigu taip – gerai, jei ne – eik per moteris ir nejausk kaltės jausmo tai darydamas. Tu bandai ir renkiesi. Tavo dvasiai reikia patirčių ir suprasti ką ji patyrė. Ji, t.y visuomenė nori ilgalaikių santykių, tačiau pati ji giliai viduje dar nori būti laisva ir nėra pasirengusi. Tą pasakė jos klausimas – „ar ir galiu bendraut su kitais?“.

Turi suvokti vieną dalyką, jog moters geriausia draugė bus ne kitas vyras, bet kita moteris. Visuomet. Kodėl? Todėl, jog niekas jos taip gerai nesupras, kaip kita moteris, kuri irgi gyvena moters gyvenimą ir gerai supranta niuansus ir aspektus. Ir jeigu ji jau parke su dviem merginom ir dviem vaikinais – tai čia raudona vėliava, kadangi jai yra įdomiau būti su nepažystamais dviem vyrais – galbūt tai jūsų draugai – nesvarbu, bet jei ji jau norėtų tik su draugėmis pabūti, tai ir eitų susitikti su draugėmis.  Vadinasi, laikas jos leistas su kompanija yra smagesnis nei su tavimi. Tu nestovi prioritetas nr. 1 jos gyvenime. Jos gyvenime pirmu prioritetu stovi būvimas su draugais, intringa, drama, gerai praleistas laikas, bet ne rimti ilgalaikiai santykiai. Jeigu tu nesi jos dėmesio centre – tai antroji raudona vėliava.

„. Ji pastebėjo mane ir kurį laiką buvo atsukus nugarą, vėliau atsisuko“ – tokia jos kūno kalba išduoda, kad ji pati jaučiasi kalta tai darydama. Ji lenda į narvelį (į ilgalaikius santykius),  po to iš jo išlenda (jau susitinka su draugais), ir tik partneriui pamačius ji pasijunta ne kaip ir vėl pradeda atseit rodyti, jog yra narvelyje („Man nuvažiavus kelis šimtus metrų pasipylė žinutės: kodėl manęs nepakvietei kartu dviračiais važynėt? Ar pyksti? ir t.t.“). Tinkama moteris ilgalaikiams santykiams tokių žinučių nerašytų. Tos žinutės remiamos tuo: ji kaltės jausmą nori nusiimti nuo savęs ir permesti ant tavęs –  tu esi kaltas, net nepasiūlęs jei važiuoti pasivažinėti dviračiais. Tu nesi kaltas. Ilgalaikiai geri santykiai gali egzistuoti – kai abi pusės stengiasi ir duoda. Abi pusės pasiūlo. Paprasčiausiai ji gali tau pasiūlyti susitikti. Kam tų dviračių. Klausimas kodėl ji tau nesiūlo susitikti, o laiką leidžia parke?

Tinkama moteris santykiuose yra davėja. Tu tik gerus ilgalaikius santykius gali sukurti su moterimi, kurios požiūris yra duoti, o ne imti. Ką ji tau duoda? Kodėl tu jai turi rašyti ir kviesti? Kodėl ji tau neparašo? NES JI NENORI. Jei ji norėtų – parašytų. Bet už tave yra įdomesnių dalykų jos gyvenime, kaip kad drama ir intriga keturių žmonių kompanijoje su dviem nepažystamais vaikinais.

„Tuomet aš jai paaiškinau, kad tiek ji, tiek aš, galime turėti priešingos lyties draugų, ir tikrai nedrausiu tau su jais bendraut“ – geras atsakymas, nes nėra jokių jai draudžiančių žodžių. Jeigu kartais tinkamai nesuprasi jos klausimo, gali užduoti pasitikslinamą klausimą: „ar teisingai supratau, jog tu nori susitikti ir pabūti su draugais? Nori ne tik su manimi leisti laiką, bet ir pabūti vakarais su draugais?“  – toks klausimas leis tau sužinoti tikruosius tos merginos poreikius. Kas yra santykiai? Santykiai tai poreikių tenkinimas. Neišsiaiškinęs, nesupratęs tikruosius merginos poreikius vargu ar sukursi santykius. Tinkamų ilgalaikių santykių nesukursi su netinkama arba tam nepasiruošusia moterimi.

„Net iš kito numerio pradėjo skambinėt“ – toks moters elgesys rodo, jog ji bijo tave prarasti. Tai buvo tavo pirmasis variantas žinutės man gale – : 1. Ji nesaugi savo kailyje ir bijo mane prarast. Teisingai, moteris turėdama pasirinkimą kitų vyrų taip nedarytų. Vadinasi tie parke su kuriais bendrauja, vargu ten yra geresni pasirinkimai nei tu. Ji renkasi iš to, kas ją renkasi ir kas jai dėmesį rodo ir kabina. Tu renkiesi iš viso miesto moterų, tu renkiesi iš tų moterų, kurioms parodžius dėmesį, jos tave pasirenka. Tik tokias moteris gali turėti ilgalaikiams santykiams.

„Man ištikrųjų buvo neįdomu su kuo ji ten bendravo, todėl lyg niekur nieko suskėliau bairį ir maniškė apsiramino“ – matosi, kad tu nori ir duoti laisvę savo būsimajai merginai, nekontroliuoti jos. Čia gerai. Yra vienas niuansas. Kai duodi moteriai laisvę, turi ja pasitikėti. Kuomet galima moterimi pasitikėti? Tuomet, kai tavo mergina, moka bet kurį vyrą, kuris ją kalbina kabina, nukreipti nuo jo tikslo. Kuomet tavo mergina yra psichologiškai stipri, suprantanti vyrų psichologija, tu niekuomet neturėsi baimės, kad ji gali reikalų prisidaryti. Jų niekur tokių dalykų nemoko. Tokius dalykus ją gali išmokinti vyras, suprantantis vyrų psichologiją.

Na štai, o vėliau, jau matosi tikrai raudona stipri vėliava, signalizuojanti, jog tai yra netinkama moteris ilgalaikiams santykiams: „Vakar, važiuodamas mašina pro tą patį parkelį, vėl ją užtikau grupelei žmonių: dvi merginos ir bernas“ – taigi jau buvo atsitikę vieną kartą. Ir ji vis tiek mieliau renkasi pabūti su draugais, po to bando išsivartyti tau, jog tu esi kaltas, kad vėl nepakvietei. Tai kur yra jos iniciatyva? Kur yra jos elgesys – duoti, pasiūlyti. Su ėmėjomis ilgalaikių gerų santykių nesukursi. Ir tu jos nepakeisi. Jai riekia pagilinti psichologines žinias, eiti per patirtis ir suprasti. Kuomet ji bus pasiruošusi ilgalaikiams santykiams, tokių dalykų nebedarys, o siūlys, rodys dėmesį savo vyrui ir eis būti su juo.

Viską apibendrinant, galiu apsakyti teigiamų dalykų apie tave. Tu neparodai pykčio į išorę. Nieko tokio yra jausti pyktį ar baimę viduje, bet tai parodant išorėje gali pridaryti dalykų su liūdnom pasekmėm. Tu suskėlei bairį, kai ji paskambino tau. Gerai, čia buvo humoro jausmas, kaip lubrikantas tai socialinei situacijai.

Kaip aš būčiau elgęsis tavo situacijoje, kuomet tu važiavai dviračiu ir pametei ją pirmą kartą su draugų grupele. Yra keli variantai: 1) Aš būčiau nuvažiavęs prie jų, parodęs dėmesį pirma vyrams, pasisveikinęs  ir uždavęs jiems tokius klausimus: „kaip susipažinote su Rūta (nežinau tavo draugės vardo)“ – vyrai, sako tiesą ir nemeluoja. Kodėl? Dažnas jų nesupranta kas dedasi socialinėje situacijoje ir socialines situacijas laimi tie kurie greičiausiai galvoja ir yra psichologiškai tvirčiausi.  Tas atsakymas, kurį man jie duotų, leistų nustatyti, ką išdarinėja mano panelė. Vėliau dar pabendraučiau su tais vyrais, apsikeisčiau kontaktais – galbūt tai vyrai, kurie man padėtų gyvenime ir aš jiems galėčiau kažkuo padėti. Tavo ši situacija yra grynai mano III Alfa Vyrams mokymų etapas, kur mokinu, kaip elgtis grupelėje žmonių.

Kodėl aš rodyčiau visų pirma vyrams dėmesį, o ne savo panelei?  Jeigu aš parodysiu savo panelei dėmesį, pabučiuosiu ją, tai tiems vyrams bus aišku kame čia reikalas. O dar pažaisčiau. Visiems čia būtų siurprizas ir moterys žiūrėtų išsprogusiom akim, kaip bendrauju su vyrais ir kaip juos paimu į savo pusę. Po to pabendravęs ir apsikeitęs kontaktais su vyrais, pasiimčiau savo panelę. Ir ji eitų su manimi. Žinai dėl ko? Nes aš atėjęs į grupę elgiausi ir rodžiau Alfa vyro elgesį. Tai yra afrodiziakas moterims. Toks vyras kvepia pasitikėjimu savimi, ne bet kokiu, o didžiuliu, kuris yra labai stiprus socialinėse situacijose, puikiai bendrauja su nepažystamais žmonėmis. Tai yra Alfa vyro galia. Moterys apie tavo pasitikėjimą savimi sprendžia taip, kaip tu su kitais vyrais bendrauji. Jeigu tu įėjęs į grupę esi nepasitikintis savimi, bijai pradėti pokalbį, tu esi kuklus beta vyras, kuriuos susiurbia kiti toje socialinėje situacijoje stipresni vyrai. Čia yra tik vienas iš dviejų. Arba tu paimi tą situaciją – tuos vyrus. Arba jie tave paims. Ir jeigu tie vyrai tave paims toje situacijoje, tikėtina jog moteris tikriausiai liks toje grupelėje. Niekas nenori glaustis prie silpnų.

Antras būdas yra toks kaip tavo. Važiuoti toliau su dviračiu. Nes jeigu jau moteris eina ten į parką ir būna su grupele, velnias žino kuo, tai kažin ar verta varyti ten ir aiškintis, su kuo ten yra, kas ten tokie vyrai ir t.t. ar taip ar anaip čia yra raudona vėliava ir tik tau spręsti ar toliau gyvensi su raudona vėliava. Aišku galima bandyti su ja namuose šnekėti, išklausant ją  ir išsiaiškinant tikruosius giliuosius jos poreikius – kodėl ji eina į parką? Kai žinai žmogaus poreikius, lengva priimti sprendimą.  

Kaip aš elgčiausi tavo dabartinėje situacijoje? Gerai išsiaiškinčiau ir suvokčiau ar ji yra tinkama ar netinkama moteris ilgalaikiuose santykiuose. Nes kiekviena minutė, kurią tu gaiši su ja, tau atima kitą minutę, kurią tu galėtum leisti su kita moterimi. Tavyje matau, jog tau trūksta žinių apie ilgalaikiuose santykiuose sutinkamą moterų elgesį ir jo supratimą. Tam tau gali padėti visus taškus ir viską paaiškinti mano knyga „Alfa Vyro požiūris į santykius“. Ji yra 90 puslapių A4 formato knyga, su esminėm žiniom apie tai, kokios yra tinkamos ir netinkamos moterys ilgalaikiams santykiams. Visos problemos ateina iš to, kai pasirenki netinkamą moterį santykiams. Ten pasiskaitytum apie moterų tipus ir praplėstum žinias kaip palaikyti ir kaip išlaikyti moterį ilgalaikiuose santykiuose. Kodėl jos pradeda apgaudinėti? Ta knyga tau būtų kaip vadovas gyvenime, jog nenutiktų skaudžių, tokių kaip moters išdavystė dalykų. Jeigu ten kur trūktų tau informacijos, dar galėtum paskambinti man vieną kartą nemokamai ir pasikalbėti – pasikonsultuoti telefonu. Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį