Skype
Mergina suvartojus kontraceptinę tabletę nualpo - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Mergina suvartojus kontraceptinę tabletę nualpo

mergina suvartojus kontraceptine tablete nualpoNegaliu nepapasakoti šios komiškos, baisios situacijos, kurią patyrė vienas iš mano mokinių. Šiandien ryte paskambinau jam susitarti dėl mūsų sekančio susitikimo Alfa vyras mokymų. Patogus dalykas yra tas, kad mokymai gali būti derinami prie mokiniams patogaus tvarkaraščio.

Kadangi šis mokinys užsiima šiuo metu nauju bizniu, perka sunkujį transportą, steigia firmą, todėl laiko pas jį nedaug. Galvojau, kad mūsų telefono pokalbis baigsis susitarimu dėl sekančio susitikimo, bet nieko panašaus. Jis apimtas emocionaliu balso tonu man papasakojo istoriją, kuri yra verta čia atsidurti. Pasakosiu jo asmeniu, kad būtų tiek man lengviau, tiek jums. Taigi mano mokinys pasakoja:

-„ Nuvariau praeitą savaitgalį į klubą. Paėmiau kontaktą (telefono numerį) vyresnės, gerai išsilaikusios moters. Ji kūda, sveria gal kokia 50 kilogramų, bet žiauriai gerai išsilaikiusi. Sekančią dieną ją pakviečiau susitikti. Ji pasakė kad sėdi centre, kavinėje ir jeigu aš noriu, galiu atvažiuoti ją paimti.

Nuvažiavau, paėmiau ją ir važiavome tiesiog į keletą mano vietų į kurias mėgstu nusivežti moteris ir jos buvo aptartos su Šokėju. Nežinau kas buvo jai tą vakarą, bet ji tiesiog lipo ant manęs ir norėjo. Aš jai pasakiaus savo vieną paslaptį, jog labai greitai baigiu. Ji atsakė: „eik tu rimtai?? Tai čia moterų, su kuriomis myliesi trūkumai…“. Mane jos tokie atsakymai lengvai šokiravo. Ėjom takeliu, o ji vis trynėsi ir trynėsi į mane. Metė tokius „namiokus“, – „na tai praleiždiam kartu vakarą“, o kai šovė šį: „aš pusmetį be sekso“ –  mane išvertė iš koto, jog paėmiau jos ranką, nupirkau vyno butelį ir važiavome į vieną viešbutį. Kadangi gyvenu su tėvais, namo ją parsivežti nėra galimybės.

Visą naktį ją audžiau, beldžiau, dulkinau – sunaudojau visus savo prezervatyvus. Ir kažkaip ryte kirbėjo tokia baimė manyje, kad gal galėjau baigti joje. Todėl nuvariau ir nupirkau kontraceptinę tabletę. Prie Vilniaus prekybos centro ji ją išgėrė ir po gal 5 minučių prie mano akių nualpo. Aš žiūrėjau ir negalėjau patikėti…Budinau aš ją, rėkaiu jai, nieko ji neregavo, visa pabalus tik buvo. Žmonės pradėjo spiestis aplink mane. Viena bobutė atbėgo su kibiru vandens ir tėškė jai į veidą, stengdamasi prabudinti. Du kartus kviečiau greitąją ir tik per trečią kartą atvažiavo.. Kiaušiai mano kelnėse virpėjo… Manęs visi klausia, kas jūs būsite ir visi laikė  mane kaip jos vaikiną. Aš visiškai nepanašus į jos vaikiną, ji vyresnė už mane. Tokioje kvailoje situacijoje dar nebuvau atsidūręs. Klūpojau su kažkokia bobute šalia jos padėjęs savo ranką jai už veido..

Atvažiavo greitoji. Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai  išsiaiškinus, jog ji buvo suvartojus kontraceptinę tabletę ant tuščio skrandžio, kuri visiškai sumaišė jos hormonus manęs klausia: „ar jūs būsite jos vaikinas?“, aš neturiu kur dingti ir sakau, taip aš jos vaikinas. Ji sako: „tuomet sėskite į mašiną ir važiuokime kartu“. Palikau savo mašiną prie prekybos centro ir įšokau į greitosios pagalbos automobilį.

Bevažiuojant ji atsigavo ir paimė man už rankos. Aš pasijutau lyg  jos koks mylimas vyras. Visi laikė mane sumautu „boyfrienderiu“. Nors aš toks visai nenorėjau būti, bet tiesiog neturėjau kur dingti. Vilniaus Antakalnio ligoninėje (faktas pakeistas) ji gulėjo, pramerktomis akimis žiūrėjo į mane. Ligoninėje manęs klausė, kokią aš kontraceptinę tabletę pirkau. Aš paiškinau ir mane perspėjo, kad niekuomet neduoti merginai jos nevartoti ant tuščio skrandžio.

Negana to ligoninėje sutikau savo pusbrolį, kuris paklausė: „ką tu čia veiki?“, atsakiau: „nieko.. biški reikalų atsitiko“, dar labiau pusbrolis susidomėjo: „o kas ji??“, aš: „ai šiaip.. laikina sužadėtinė…“

Kai pats mokinys man pasakojo, juokėmės iš nelabai juokingų dalykų. Aš vis vien jį pagyriau, jog jis padarė, kad moteris ant jo liptų. Čia ir yra galingiausia tvyranti jame savybė. Ir šaunuolis kad pasirūpino.

P.S  Mylėtis su vyresnėmis moterimis yra geras dalykas turintiems mažai praktikos ir norintiems įgauti didesnį pasitikėjimą savimi. Kodėl? Jos turi didelę seksualinę patirtį, o tu turi joms reikalingą laukinę ištvermę. Aš pats praradau nekaltybę su tuo metu 27 metų moterimi, kai man buvo 19 metų ir per pirmą pasimatymą. Ji buvo tokia pat alkana, kaip ši mano mokinio „sužadėtinė“.

Gyvenimo būdas

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį