Skype
Mergvakario pravedimas ir kelionė į Naktinį Žaidimą - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Mergvakario pravedimas ir kelionė į Naktinį Žaidimą

Mergvakario pravedimas ir kelionė į Naktinį ŽaidimąGavau iškvietimą per SalsosRitmu.lt iš merginos, jog jos draugė išteka už poros savaičių ir ateinantį šeštadienį vyks mergvakaris. Sutarėme, jog šeštadienį jos atvyks į šokių salę, esančią Fabijoniškėse. Aš joms nepasakiau tik vieno dalyko, kad paimsiu daugiau vyrų. Ir tai buvo savotiška mano klaida.

Merginos atvykusios tikėjosi manęs vieno, tai kad pravesiu šokių pamoką, o pačioje pabaigoje sušoksiu viliotinį. Tačiau jų nuostabai atsitiko taip: jas pasitiko 6 vyrai, vienas buvo su fotoaparatu, kitas su video kamerą. Merginos labai nustebo ir net į salę pabūgo žengti žingsnį.

Mergvakario pravedimas ir kelionė į Naktinį Žaidimą 2

Šiltais žvilgsniais pasitikdami merginas pasikvietėme į šokių salę, pasodinome ant paruoštų dešimties kėdžių ir pradėjome mergvakario parsirodymą. Merginoms buvo labai įdomu sėdėti ir žiūrėti kas čia bus. Nes visa tai joms buvo staigmena. Vienas po kito vyrai pradėjo sukti merginas šokių rimtu. Judesys buvo kaip reikiant.

Keletas panelių išsigando dėl filmavimo ir prašė nutraukti filmavimą. Mes taip ir padarėme, tačiau keletą kadrų turiu išsisaugojęs, tačiau jų negaliu viešinti. Merginoms visas mūsų pasirodymas patiko super, tačiau mes gavome vieną pamoką – visuomet dėl fotografavimo ir filmavimo reikia pranešti. Ideliausia yra taip: „Merginos, mes norime pasidaryti bendrų/nevulgarių nuotraukų kartu, nieko prieš jūs?“ – toks pasiūlymas yra nepuolantis ir žinoma jog gausime atsakymą „taip“. Aišku gali būti atsakymas: „ne“, tačiau jau geriau anksčiau susitarti, nei po to gadinti vakarą.

Taigi po mergvakario ir viliotinio jaunajai išvykome į naktinius klubus. Naktinis žaidimas yra pats įdomiausias. Sėdome keturiese į automobilį ir išvažiavome. Kiek pamenu juokingiausia buvo tai, kai Vytautas, kuris vairavau automobiliu juokingai važiavo pro senamiestį. Taip išgąsdino net keletą merginų grupelių.


Prisistatėme prie Berlin klubo. Kadangi čia įėjimas nemokamas, nuėjome ir pradėjome šokdinti paneles. Elmirui žiauriai patiko, kaip mes keičiamės, kaip šokame ir linksminamės su  merginomis. Jis buvo pirmą kartą su mumis. Elmirą pakviečiau į mergvakarį, o po to judėjome į naktinį žaidimą. Berlin klube mano akis užkliuvo už tokios merginos, kuri bučiavosi su kitu vaikinu ir matėsi, jog ji šiandien yra atėjusi kai ko. Paėmiau tą merginą šokti. Šokam šokam, bučiuojamės, jaučiu kaip kūnu teka karštis ir aistra. Pietietiški jausmai. Neužilgo prisistatė tas vaikinas, su kuriuo ji šoko. Jis labai gudriai iš manęs ją paėmė: „labas, čia mano panelė, ačiū“ – jis atėjo ir pasiėmė ją nuo manęs, pasakęs kad tai jo mergina. Puikiai suveikė tas dalykas, nuginklavo mane. Tačiau aš žinojau ir tikėjau, jog jis neišlaikys jos susidomėjimo ir ji nuo jo pasišalins. Taip ir atsitiko.

Pasiėmiau aš ją ir nusivedžiau prie automobilio. Įsėdome į automobilio galą ir čia jai jau skambina draugės. Sako: „ką tu ten darai??“, mergina sako: „nieko, aš tuoj ateisiu pas jus“, draugės rėkia: „taigi mes tave matėme su vaikinu prie automobilio!”. Aš pradėjau juoktis, paėmiau jos numerį ir pasakiau: „na užteks jau čia mums apie mediciną kalbėtis, keliaukime“.

Vėliau tą panelę perleidau Vytautui. Kaip jam sekėsi su ja žiūrėkite Video. Šokis ir aistra, degantis kraujas, aistringi pietietiški žvilgsniai ir meilė pynėsi tarp jos ir Vytauto :D. Jie šoko jau kitame klube, į kurį mes jas buvome nusivedę.

Gyvenimo būdas

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį