Skype
O kokia tavo nuomonė apie neištikimybę? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

O kokia tavo nuomonė apie neištikimybę?

apie neistikimybeB. klausia manęs: „O kokia tavo nuomonė apie neištikimybę? Knygoj rašei, kad turėdamas draugę ėjai į klubą, bučiavaisi su kita. Manai, kad tai normalu?”

Tai daug kam tikrai gali pasirodyti nenormalu. Vienintelis dalykas, kuris moterį priverčia tave medžioti visą santykių laiką – tai jautimas kad ji gali bet kada tave prarasti. Dalykas, kuris priverčia moterį jaustis ypatinga, tai tas, jog ji žino ir mato, kad gali turėti bet kurią, bet tu esi pasirinkęs su ja būti. Moterims nėra seksualūs ir patrauklūs tie vyrai, kuriems tinka visos, kurie nemoka kabinti moterų, kurie neturi humoro jausmo, kurie neturi visiškai blogo berniuko, kuris rizikuotų sukeltų joje įtampą.

Nebūtina i reikia varyti pas kitas moteris ir bučiuotis su jomis, kaip mano nebrandi siela tai darė. Galima su moterimi santykiuose tiesiog leisti 5-10 procentų kitokio laiko. Laiko, kuris atgaivintų jūsų visą draugystę, kuris neleistų jums įklimpti į rutiną. Svarbiausia yra vyrui tai, jog jis nuo tų santykių nepriklausytų. Kiek aš girdžiu pasakojimų iš vyrų, kurie meta savo verslą arba jį apleidžia ištikus nesėkmėms ilgalaikiuose santykiuose, žuvus žmonai. Kas kad ji žuvo. Ji ne žuvo, ji tik iš kūno iššėjo ir greitai inkarnuosis į kitą kūną.

Alfa vyro verslas nepriklauso nuo santykių su antrąją puse. Juo gali pasitikėti jo draugai, juo gali pasitikėti bet kuris kitas žmogus, kuris turi bendrų reikalų. Netinkamos moterys išeis, tinkamos liks.

Baisu būna taip pat kai vyrai tampa apsėsti moterų, tampa apsėsti savo vienintelės.  Jų gyvenimas stoja po moters. Jie moterį iškelia aukščiausiai. Tokie vyrai tampa nestabilūs ir su tokiais vyrais aš norėčiau turėti kuo mažiau reikalų. Kai vienas mano draugas pasakojo. Įkūrė firmą su draugu. Pirmus pusę metų viskas buvo čiki. Buvo atsidavę, dirbo, kūrė. Po pusės metų to draugo gyvenime atsirado moteris, kuri jam taip galvą susuko, kad po dviejų mėnesių jis neatėjo į darbą, metė tą verslą, ne va moteris jį įtikino jog tai netinkamas darbas. Tas vyras tuomet buvo tokios brandos stadijoje. Duok laimei kad jis pasimokintų. Kažkada praeis pro patirtis ir subręs.

Aš pats savo ilgalaikiuose santykiuose varau, šoku striptizus.  Man skambina moterys, užsisako šokių pamoką ir dar striptizą. Aš ką noriu tą darau. Aš esu visiškai nuo jų nepriklausomas. Aišku mano panelė mano kalbų, kad aš žadu su policininko kostiumu šokti striptizą nelabai nori klausytis, bet tai nieko nekeičia. Ji yra tinkama moteris santykiuose su kuria gali kurti ilgalaikius santykius. Ir  aš tik pats spręsiu, kur tie santykiai vairuos, kokią rolę aš juose užimsiu ir kokią mano moteris. Laive negali būti du kapitonai.  Ir moteris nereiškia sėkmės vyro gyvenime. Sėkmę vyro gyvenime reiškia tinkamas jo požiūris. Nes turėdamas tinkamą požiūrį, susidūręs su problemomis, jis gebės jas protingai išspręsti.

Visuomenė programuoja, kad tavo paskutinis tikslas yra antroji pusė. Daugelis vyrų skubėdami išsirenka netinkamas moteris santykiams. Po to vargsta, nesupranta kodėl tokie konfliktai ir barniai kyla. Jie kaltina save, jie kaltina moterį, jie kaltina aplinkybes, bet jie vieno dalyko nesuvokia, jog praktiškai visos ilgalaikių santykių problemos kyla iš to, jog tu pasirinkai netinkamą moterį santykiams. Ir dar yra vienas aspektas, jog tu nemoki savo moters stiprinti psichologiškai  santykiuose. Kai ši prevencija yra nedaroma, silpnesnė moteris nueina į kairę, ar pameluoja vyrui ir santykiai pradeda griūti.

Vienas vyras į mane kreipės ir sako: „mane santykiuose ji tempė į apačią. Aš visur noriu varyti, bendrauti, o ji sėdi namuose ir jai gerai“. Rinksi moterį atidžiai, bet ir nebūk per daug atidus. Susidaryk prioritetų sąrašą, pagal kurį tu rinksiesi moterį. Aš kai paklausiu vyrų prioriteto sąrašą, jis būna absurdiškas: „nerūkanti, komunikabili, graži, nepasikėlus..“ – čia rodo, jog pas jį apie moterų psichologija brandos stadija yra labai maža. Tokiam vyrui reikia kuo daugiau literatūros skaityti apie ilgalaikių santykių kūrimą su moterimi, jų pasirinkimą, būti ir semti išminties iš turinčių sėkmingus santykius tam kad jo branda kaip dvasios augtų.

Jeigu pasirenki tinkamą moterį į ilgalaikius santykius, ir pačiuose santykiuose tu kaip Vyras ją testuoji ir tuo pačiu stiprini jos psichologiją, tikimybė, kad ji taps tau neištikima yra labai labai maža. Pačio neištikimybė? Turėk ribas ir niekuomet savo moteriai nemeluok. Aš visuomet jai pasakau, kad buvau klube su Karoliu, pašokom su panom. Mano veikla specifinė ir mano santykiuose negali būti moteris, kuri mane stabdytų. Tu pats sprendi ar tai ką pasakysi padės jūsų santykiams? Ar ne? Jeigu ne, tai kam sakyti? Kam kalbėti to, kas visiškai nejudina jūsų santykių į priekį?

B. toliau klausia: Dėkui už labai išsamų atsakymą, tačiau visgi to atsakymo, kurio norėjau ir neišgirdau. Turėjau omeny, ar tu toleruoji bučinius, seksą su kitomis merginomis, kai būni ilgalaikiuose santykiuose? Ar tavęs negraužia sąžinė išdavus savo merginą? Su mergina draugavau 1,5 metų ir tuomet neatsilaikiau kitos vilionėms ir nusilaižiau. Nieko daugiau neįvyko, tačiau sąžinė graužė ir aš pasakiau tai savo merginai. Ji paliko mane. Ar manai, kad gerai pasielgiau?

Patrauklus Vyras atsako:

matai, tu tai pasakei stengdamasis atsikratyti slegiamos sąžinės, bet prieš sakydamas sau neužsidavei klausimo: „ar tai ką pasakysiu pastūmės mūsų santykius?” ir todėl priėmei netinkamą sprendimą. Seni neiko tu čia blogo nepadarei. Prisipažinai, kad bučiavaisi ir laižeisi su kita mergina, nors ir nieko daugiau neįvyko. tačiau tavo mergina suprato štai taip: jeigu jis pasielgė vieną kartą, pasielgs ir kitą kartą. Taigi tavo pasisakymas santykius pastūmėjo ne į priekė, o atgal. P.S. klausei: „ar tu toleruoji bučinius, seksą su kitomis merginomis, kai būni ilgalaikiuose santykiuose?” – ilgalaikiai sveiki santykiai negali egzistuoti normaliai jeigu taip darai. anksčiau ar vėliau vistiek ji sužinos.

Lietuva maža, Vilnius mažas, o jau kai sužinos, tai viso gero bus :). Geriau nieko nemeluoti. Jeigu jau nori kitų, tai aš turiu sprendimą. Arba pakylėk savo guvulišką pradą, kuris nori tik tavo gyvulinius inkstiktus tenkinti iki dvasinio, bet čia labai sunku ir daryk pastovei savęs stebėjimą ar nenusivažiuoji ant gyvuliškų tenkinimosi.

Matyt tavo dvasiai reikia praeiti pro tas patirtis – pasiragauti panelių. Reikia išbandyti ir nieko čia tavęs negali kaltinti. Arba jeigu nori kitų, paatvirauk sąvajai, nebijok pasakyti. Yra pas mane ir buvusių mokinių ir draugų, kuriems gimtadienio progra jų panelė atvedė kitą draugei pasimylėti. Tačiau tokie dalykai santykių nejudina į priekį, tikriausiai – tavo dvasia dar nepasiruošusi ilgalaikiams buvo ir ji norėjo patirčių.

Jau geriau eiti per patirtis, nei būti ilgalaikiuose ir apgaudinėti savo merginą. Ji tai nori ištikimybės, o tu pavyzdžiui ne. Jei nori eiti per kitas – išsiskirk ir eik. Ir nieko čia tokio. Tavo dvasia to nori. Jei nori ilgalaikių – tai turėk juos. Jei nori ilgalaikių ir su kitomis mylėtis, susirask panelę, kuri tai pateisintų. Nekaltink savęs ir nežemink savęs. Tiesiog tavo dvasia eina per patirtis, jai reikia patirti, paragauti, bręsti.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį