Skype
Panelių viliojimas baruose gatvėse pub`uose - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Panelių viliojimas baruose gatvėse pub`uose

paneliu viliojimas gatvese baruoseAtėjo penktadienis. Paskambinau Elmui ir jis pasakė, jog prie mūsų prisijungs Tomas. Jis yra iš Kidulių. Jurbarko miestelį ir Kidulių miestelį skiria tik pats ilgiausias Lietuvoje per Nemuną tiltas. Dažnai šio tilto istoriją būnu linkęs papasakoti moterims.

Iš pradžių truputį dvejojau dėl Tomo, nes aš jo nepažinojau. Tačiau Elmas mane įtikinėjo, jog Tomas ir šoka, ir šneka, ir dirba liežuviu, ir daro su kortomis triukus, ir stovi 45 laipsnių kampu pasviręs, jog moterims atrodo, kad jis tuoj pakils. Kai atėjo Tomas, aš iš karto pamačiau, kad jis yra tinkamas. Kodėl? Tiesiog jauti žmogų, jauti jo kūno kalbą, jo manieras, jo vidinę būseną.

Pasėdėjome Charlie picerijoje ir keliavome į naktinį žaidimą. Su manimi buvo Dainius – mano mokinys iš Panevėžio, Elmas  ir Tomas. Charlie picerijoje aptarėme, kokie yra kiekvieno poreikiai ir kaip žadame vienas kitam padėti.


Dar keliavus link naktinio žaidimo, mano mokinys Dainius gavo du telefono numerius. Vienas iš jų – tikras. Toks telefono numeris, jog moteris užrašė dėl Dainius vidinių savybių. Kitas telefono numeris – netikras. Toks telefono numeris, jog ta panelė Dainių darė kaip savo klientą. Davė telefono numerį su pasiūlymu eiti į Cocaiin klubą. Tai kliento – paslaugų tiekėjos kontaktas. Vietoje to reikia daryti  simpatijos – simpatijos kontaktai.

Buvau apstulbęs dėl Tomo sugebėjimo valdyti balso toną. Jis su juo groja, kaip su gitara. Iš ties yra įspūdinga. Jo puikus sugebėjimas pamėgdžioti personažus – kaip Eisą Ventūrą, jo eiseną, tiesiog kausto dėmesį.

Tomas su Elmu užkalbino ir suviliojo dvi paneles ant suoliuko. Šios užrašė savo kontaktus, o mano mokinys visą tai matė ir kartu su manimi tai analizavo. Buvo ko pasimokyti. Kiekvienas naujas žmogus – kaip nauja knyga. Tik reikia mokėti ją skaityti.

Po to aš su Elmu prie Salento klubo „pričiešinome“ dvi paneles, taikliai pataikydami į jų poreikius. Kokie buvo tų panelių poreikiai mes čia neatskleisime. Tačiau, taikliais klausimais, kaip pardavimuose, gali atkapstyti iš moterų tau reikiamos, daug duodančios informacijos ir pasiūlyti tai, ko jos negalėtų atsisakyti.

Gyvenimo būdas

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį