Skype
Pasididžiavimo ilgis erekcijos būsenoje apie 10-12 cm - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pasididžiavimo ilgis erekcijos būsenoje apie 10-12 cm

pasididziavimo ilgis erekcijos busenoje 12cmLabas, jau senokai kartas nuo karto aplankau tavo puslapi patrauklusvyras.lt labai naudingas, daznai rekomenduoju ir draugams, kai pastebiu, kad nesiseka bendrauti su merginomis.

Noreciau pagalbos vienu klausimu: nepaslaptis, kad dauguma vyru kompleksuoja del savo pasididziavimo ilgio ir bijo tureti lytiniu sanktykiu, tame tarpe ir as :/ Pasididziavimo ilgis erekcijos busenoje apie 10-12 cm.
Begalo buciau dekingas, jei padetum ispresti sia baime/kompleksa arba parasytum straipsni apie tai.

Tu geras pavyzdys!

Su pagarba, Tomas(20m)
Aciu

Sveikas, tai tau tuomet reikia orentuotis būtinai į mažesnio ūgio paneles ir smulkesnes. Todėl, jog jos turi mažesnę makštį. Kuo platesni klubai – tuo platesnė makštis. Nors ir pati makštis prisitaiko prie vyro penio, tačiau tai mažesnei panelei tavo penis atrodys didesnis.

penio didinimo budai 1Kitas dalykas – naudok pozas, per kurias jos jaučiasi, jog tavo penis įėjęs giliausiai (šuniuko poza ir kitos, kurias aš jau tik gyvai iš video per konsultaciją parodyčiau).

penio didinimo pratimai

 

Dar kitas dalykas, apskusk jį, kad neliktų plaukų. Kiekvienas tavo plaukas paslepia tavo penį. Apskusk taip, kad neliktų nei vieno plauko. Švaru, tvarkinga – seksualu. Apskustas jis atrodo ilgesnis ir didesnis, mažiau prakaituoja ir atrodo kur kas higieniškiau.

Bet nei vienas iš šių dalykų neveiks, jeigu tavo galva dirbs blogai. Jeigu tu savo galvoje turėsi tave ribojančius įsitikinimus. Tokį Beta vyro įsitikinimą, kaip: „mano mažas penis, dėl to jei nepatiks seksas su manimi“, reikia keisti į „Mano mažas penis, bet smūgis bus toks, kad ji šauks“.

Toliau, įsitikinimą: „sekso kokybė priklauso tik nuo penio ilgio“, – reikia keisti į Alfa Vyro „seksas jau prasideda kai aš prieinu ir susipažįstu su moterimi, nuo pat pirmųjų sekundžių, nuo mano žodžio labas, nuo mano kiekvieno žvilgsnio. Ir aš joje tokias emocijas sukelsiu, kad ji taip norės manęs, kad jai makštis varvės dar net nesulaukusi sekso“.

Kaip matai, įsitikinimai lemia, koks bus tavo pasitikėjimas savimi ne tik sekse, bet aplamai ir visame tavo gyvenime. Aš šiuos įsitikinimus mokymuose pakeičiu vyrams į vyro, kuris yra drąsus, sėkmingas, stiprus ir šluostantis kitiems vyrams nosis.

Visos vyrų problemos lovoje yra ne fiziologinės, o psichologinės

Kitas dalykas, tu turi suprasti moterų psichologiją. Didesnis penis nereiškia moterims – geresnis seksas. Tai reiškia didesnį vyro dominavimą. Didesnis – turintis daugiau galios. Turi suprasti kitus faktorius, per kuriuos galėtum didinti savo dominavimą lovoje. Apie juos aš tik mokymuose/konsultacijose.

Aš turiu visą aprašytą istoriją moters, kuriai buvo 27 metai ir ji aprašė kokie vyrai ją labiausiai veža. Bet šią medžiagą aš vėl naudoju tik per konsultacijas ir mokymus. Taip pat turi suprasti moterų anatomiją ir kokius jos gali gauti orgazmus. Taip pat žmogaus čiakras ir tantrą. Visą medžiagą mes su mokiniais nagrinėjam per mokymus. Aš kartais jaučiuosi kaip žmogaus Anatomijos mokytojas.

Jeigu tu vien tik tenkisiesi gyvuliniais inkstinktais, niekuomet nepasieksi stipraus ryšio su moterimi. Atmink, kad visi kiti, kurią tą pačią moterį supa vyrai, moka tik su ja susijungti per fizinius pojūčius. Alfa vyras geba ir per dvasinius. Todėl moteris prisiriša prie jo, nes jaučia jam stipriausią ryšį.  Alfa vyras su moterimi susijungia ne tik per fizinius pojūčius – gyvūliškus inkstinktus, bet ir meilę, atjautą, rūpestį ir t.t.

Beje:

Ir pamiršk apie 18-19 cm ilgio varpas.  Tokių pasaulyje vyrų populiacijoje yra vos 2 procentai.  Ir 83 procentai turi mažesnius nei 16 cm. Vidurkis yra tarp 13-15cm. Remiuosi Kinsey instituto tyrimais.

Ir aplamai pačios moterys eidamos į sekso žaislų parduotuvę perka ne 20 cm, o vidutinius 14-16cm – normalaus vyro ilgio varpas.  Pamiršk savo kompleksą apie penio ilgį. Čia yra nešvarus būdas užsidirbti porno puslapiams, apgaudinėjant vyrus. Alfa vyro elgesį geriausia demonstruoti ne per tavo pasididžiavimo ilgį, bet per elgseną ir veiksmus.

ir „Malenki chujok v pizde karaliok” (mažas bibukas pizdoj karaliukas)

ir „Kol vyras ant rankų turi bent vieną nenukirstą pirštą, jis moterį lytiškai patenkins”

ir nėra čia jokios problemos. Svarbu, kad stovi.

Tomas: jeigu man labiau patinka vidutinio sudejimo paneles, o ne zemos ir lieknos?

Patrauklus Vyras:

Sveikas, pamiršau visai. jeigu patinka vidutinio sudėjimo, tai ir bandyk jas. niekuomet nekabink ir nekalbink tas, kurios tau yra negražios. Aišku, pradžiai jeigu tu dar pasiraugauti nori įvairių, tai nereikia būti pedantu, reikia eiti per patirtis, bandyti, mylėtis, ragautis ir rinktis. Nedaryk iš nieko problemos. Jeigu ji yra išspręsk, jeigu jos nėra, – nedaryk problemos. 12cm yra normalaus ilgio varpa. Pas tas čiurkas tai išviso ten būna trumpi, ir kaip jie dauginasi?

P.S Jeigu nepavyks įveikti šio komplekso, ateik pas mane į konsultaciją. Susisiek su manimi https://www.patrauklusvyras.lt/kontaktai

Patrauklus Vyras

 

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį