Skype
Patrauklus Vyras, perskaičiau tavo knygą apie Ilgalaikius Santykius. Turiu klausimų - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Patrauklus Vyras, perskaičiau tavo knygą apie Ilgalaikius Santykius. Turiu klausimų

IMG_3106Klausimai apie ilgalaikius santykius:

1) „Draugystė neturi būti paskelbta oficialiai.“
Čia kalbi apie socialinius tinklus, bet realiai kuris kuriam turėtų pasiūlyt draugystę? Nes iš mano patirties tai moteris laukia kol jai pasiūlysi, o tu galvoji kad ji turi siūlyt, ir po to galvoji kad ai jau natūraliai draugaujam, po to pana sako kad net nepasiūliau su ja draugaut. Tai kaip čia gaunasi?
Vyras neturi versti moters su juo draugauti ir pamesti dėl jos galvą. Vietoje to reikia pradėti susitikinėti dažniau – t.y. du – tris kartus per savaitę ir vis dažninti susitikimų laiką. Tokiu būdu tu jai tapsi po truputį prioritetas numeris vienas, nes su tavimi laikas jai smagiausias. Ir automatiškai pradėsite draugauti. Neskubink, bet tuo pačiu nebūk šaltas.
2) Kodėl sakai kad gera moteris ta, kuri planuoja turėt vaikų, domisi jų auklėjimu? Juk jei vyras ir moteris nenori turėt vaikų tai kaip tik jie labai tinkami vienas kitam, ar ne? Ar čia galvojimas apie vaikus yra kažkoks pasąmoninis signalas vyrui, kad moteris gerai rūpinsis savo vyru (ir vaikais be abejo)?
Taip, tai pasąmoninis signalas vyrui. Aš šį signalą suvokiu sąmoningai. Kas pasiskaito knygų apie asmeninį tobulėjimą, geriau gaudosi šiuose dalykuose ir daugelį dalykų jau suvokia sąmoningai. Jei vyras ir moteris nenori turėti vaikų, tai galbūt jie galvoja apie įsivaikinimą. Viskas yra gerai jei tavo moteris nėra nusistačiusi prieš vaikus. Būna tokių moterų kurios nemėgsta vaikų, nes jie reikalauja daug dėmesio ir priežiūros. Yra moterys kurios laimę mato namuose ir yra moterys kurios laimę mato už namų. Kurią pasirinksi yra čia tavo asmeninis reikalas. Tačiau jeigu tu nori sukurti sėkmingą šeimą, užauginti tvirtus, sveikus, mokančius pasiimti iš gyvenimo tai ko jie nori, suėjęs gyventi su moterimi kuri laimę mato už namų – tau bus AMEN. Tu jausiesi nevyriškas, tu kabinsi namuose užuolaidas, skalbsi, plausi indus, o tavo moteris skraidys po pasaulį, šoks klubuose ir velnias žino ką išdarinės. Vidutinis – arba nesėkmingas vyras į santykius renkasi kuo gražesnę, profesionalas arba sėkmingas renkasi tą kuri neturi raudonų vėliavų ir kuri atitenkina jo esminiu reikalavimus. Vidutiniokai galvoja kad yra idealių moterų, profesionalai žino ir tiki – jog idealių niekur nėra. Tu tik gali pats apsvarstyti ko tau reikia ir kas ne taip svarbu. Ir rinktis pagal tai.
3) „Vienas mano draugas padarė klaidą, persikeldamas gyventi arčiau jos. Jis paliko daugybę savo draugų, jis net pakeitė savo darbą, tai gal jis dar nupirks gėlių saloną jai? Ne vyras paskui ją bėgioja, o ji paskui vyrą.“
Tai jei moteris pajaus, kad visada turi bėgiot paskui vyrą, tai ar ji norės tokių santykių? Merginos lygybės nori, kad ir vyras paskui jas kartais pabėgiotų, ar ne?

Šiandien su drauge sportavome lauke, kaip ir kasdien kiekvieną rytą. Ji vakar buvo pas savo draugę Jūratę (vardas pakeistas). Ten atėjo kita mergina (Deimantė – vardas irgi pakeistas), kuri guodės jog išsiskyrė sus savo vyru. Kai aš paklausinėjau Godos dėl ko ji išsiskyrė – tai priežastis pagrindinė buvo, santykiuose moteris stovi aukščiau už vyrą. Ji viskam vadovauja – nesąmonė. Alfa vyras visuomet viskam vadovauja todėl jis santykiuose jaučiasi Tikru Vyru, o ne pastumdėliu lepšiu. Ta draugė sakė: „kodėl jis tik kartą per mėnesį su manimi mylisi, nesuprantu kas jam darosi?“ – todėl jog ta moteris santykiuose slopina visą jo vyriškąją energiją. Ji jam vadovauja, nurodinėja, o jis kaip asilėlis laksto pagal kiekvieną jos žodį. Tai jis ir bijo imtis iniciatyvos, jis bijo jog ją blogai pamylės. Jis laukia iš jos iniciatyvos. Nes jam visuomenė sakė – tu moterį turi laikyti lygią. Tu niekuomet toks vyriškas nesijausi santykiuose, jeigu visam paradui vadovaus moteris. Ateitum pas mane, pagyventum, pamatytum kaip aš gyvenu su Goda ir tau viskas aišku būtu, kaip Alfa gyvena su moterimi ir kaip moteris jaučiasi šalia jo. Čia yra tavo pasirinkimas. Ne visi nori būti Alfa. Kitiem patinka kai vadovauja moteris – bet kai ateis į tos moters gyvenimą Alfa, ji pas jį nueis. Kodėl? Nes moteris moteriškiausiai jaučiasi prie stipraus, vadovaujančio, tvirto vyro.
4) „Vyrai daro klaidą, jie nebūdami pasimylėję su ja – siūlo jai draugystę.“
Na moteris nežinanti, ar tu su ja draugausi ar ne, nesileis taip paprastai įsitempiama į lovą, jai pirmiau reik žinot, kad jūs tikri draugai, tik tada jai lengviau mylėtis. Ar čia aš klystu?
Teisingai, tu turi sukurti saugumo jausmą joje. Kaip tai padaryti aš mokinu mokymuose. Jei siūlai draugystę, tu perduodi moteriai kontrolę. Ir jos atsakymas reguliuoja viską. Gausi tu tą seksą ar negausi. Tai nėra Alfa Vyro galia.

5) „Vieną kartą turėjau tokią merginą, kurią buvau paėmęs į kelionę dvi savaites į kultūrų mainus.“
Kas čia per kultūrų mainai? Galėtum plačiau?

Čia irgi tik mokymuose duodu tik šią info. Mokiniams suteikiu info, kur jie galėtų apkeliauti pasaulį su 70 procentu finansavimu. Aš pats nekeliauju, nes tai laiko atima ir pinigų. Tačiau tiem kas nori kelionių, pailsėti – aš duosiu šią informaciją. Turiu pažinčių, kurios suveda su šiais taškais.

6) Kaip išsiaiškinti ar moteris tau meluoja?
Tu šitoj istorijoj taip ir nepabaigei pasakot ar ji prisipažino, kad melavo ir nebuvo su jokiom draugėm išėjus, ar nemelavo? 🙂
Ji melavo. Ji jau ieškojo sau pakaitalo – t.y. kito vyro.

7) „Nelysk prie mano merginos“
Būtų įdomu žinoti, ką tu ten pasiūlei tiem bachūriukam, ko jie negalėjo atsisakyti ir davė tau savo kontaktus? 🙂
Čia irgi mokymuose. Mokymuose aš mokinu kaip reikia pasitikinčiai savimi bendrauti su kitais vyrais.

8) Skaičiau mokslininkų nustatytą faktą, kad seksu geriausia užsiimt 37 minutes, tipo tada jis labiausiai veža, o po to išblėsta ta aistra. Kokia tavo būtų nuomonė šiuo klausimu iš savo patirties? 🙂
Čia su glamonėm bus 37 minutės. Tai tikrai realistiški skaičiai. Panašiai tiek ir užtrunki. Nes po to jei per daug užsižaidi – nesiimi iniciatyvos, nežengi veiksmų, per daug tą pačia vietą lieti, – tai nesukeli naujų jai būsenų. Ir tuomet atsibosta. Vietoje to reikia žiūrėti kokai yra vidinė tarp jūsų energija. Ji krenta ar kyla? Ir atitinkamai elgtis.

Atsiliepimas apie knygą:

Labai gera ir naudinga knyga, kurioje aiškiai išdėstyta ko reikia, kad sukurtum gerą, stiprią ir įdomią šeimą. Ten aprašyta koks tu turėtum būti, ir kokią moterį išsirinkti ilgalaikiams santykiams, kad jūsų abiejų šeimyninis gyvenimas būtų darnus, tvarus ir sėkmingas. Labai įdomiai susiskaitė, matosi, kad autorius turi daug gyvenimiškos patirties, ir nepilsto kažkokių teorinių žinių, kurių nėra pritaikęs praktiškai.

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį