Skype
Perskaičiau knygą, iškilo klausimų - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Perskaičiau knygą, iškilo klausimų

seksuali moterisSveiki, čia įdedu vyro, kuris perskaitė knygą: „Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos” ir jam iškilo klausimų.

Skrydis į Norvegiją ir atsitikimas klube (čia istorijos pavadinimas iš knygos)

Sunku susišnekėt klube dėl triukšmingos muzikos. Jei būtų tokia situacija, kurioje reikia daug bendrauti su vyru, bet veiksmas vyksta toje klubo vietoje, kur sunku susišnekėt, ką tada daryt? Tiesiog pasiūlyt nueit į kitą vietą pasikalbėt?

Teisingai, pasiūlyti kitą vietą. Todėl atėjęs į klubą tu turi nuo a iki z žinoti, kur galima susikalbėti, kur yra izoliavimo vietos, kur vyksta šokiai, kur baras, kur sofos, kur vieta, kurioje tu su ja galėtum pasimylėti.

Ji žaidė golfą, dabar vieniša ir širdy nelaiminga

Užsienyje juk turėjai angliškai šnekėti (Norvegijoje, Latvijoje). Ar nebuvo sunku pasakoti savo gyvenimo istorijas klubuose, vesti mokymus? Na nebent gerai kerti anglų kalbą J

Nekertu gerai anglų kalbos, bet turiu gerus kūno kalbos gestus ir žmonės greitai pagauna ką noriu pasakyti ir suvokia mane. Esmė yra kūno kalba.

Kai klubuose prieini susipažinti su vyrais, jie visada noriai bendrauja? Nereik ten kažko laužt iš jų, kad pradėtų pasakotis? Juk jeigu nelabai bus linkęs bendraut, tai nepaimsi tos jo panos 🙂

Taip, būna šaltų vyrų. Tačiau duodant komplimentą jiems apie tai ką  galima pagirti juose, jie nusišypso, pralinksmėja. Jeigu tavo požiūris eina iš to jog neiti su vyrais į konfliktą, o būti partneriais – tau išeis, tu sėkmingai tapsi partneriu su juo. Tu priėjęs ir parodysi iš karto jiems dėmesį, pakelsi jų vertę.

Kai tau jau stovi šokant su pana ir tarkim einat kur nors prisėt pailsėt, ir matosi tavo pasistojus šlangutė (net ir drabužiais tą sunku paslėpt), ir visi, kas pažiūri į tave mato, kad tau stovi 😀 ką tada daryt? Kaip užmaskuot tai? Ar tau px? 😀

Niekada netapsi viliojime geras, jei rūpės aplinkinių žmonių nuomonė. Jei bent vieno žmogaus nuomonė stovės aukščiau tavosios, tu netapsi niekuomet  geras. Vietoje to rekomenduoju, orientuotis į pačią moterį, kurią jūs viliojate ir nekreipti į aplinkinius dėmesį. Taip rezultatai pakils.

Vedimas Alfa Vyras mokymų Kaune ir Playboy zuikutis

„klausyk, Anakonda, žinau kad gali skaudžiai įkasti, jeigu su tavimi bus elgiamasi nekorektiškai.

Šiuos žodžius aš taip įsivaizduoju reikia sakyt atsisukus tiesiai į moterį, žiūrint jai į akis, rimtu veidu, žemu balso tonu. Jei klįstu dėl kažko, tai pataisyk 🙂

Teisingai mąstai, laikant stiprų akių kontaktą, su bad-boy šypsenėle (viena lūpa pakreipta į šoną, žiūri per kampą). Žodžiu tavo galvoje turi tupėti toks požiūris: „aš esu tas vyras, kuris atskleis visas tavo laukines fantazijas, vyras kuris žvilgsniu prirakins tave prie savęs, vyras, kuris išpildys tavo visas nešvankias svajones, vyras, kurio tu niekada neturėjai, vyras, kurio tu geidei visą savo gyvenimą, gyvenusi nuobodžiai su savo vyru, už kurio ištekėjai“

Kokius kvepalus patartum naudoti, kad būtų geras kvapas kaip pats sakai? 😀 kokius pats naudoji moterims viliot jei ne paslaptis? J

(aš naudoju FM su feramonais. Švogeris padovanojo. Užsipurškiu tik vieną kartą, kad nebūčiau bandantis sudaryti įspūdį savo kvepalais. Aš įspūdį sudarau savo bendravimu ir vidinėmis Alfa savybėmis, kurias nuo 0 išsiugdžiau.

Vyriškas pokalbis su jos drauge

Vienintelė vieta kur moteriai verta duoti komplimentų – lova

Kodėl tik lovoj verta duoti komplimentų?

Kiekvienas komplimentas jos vertę pakelia. Savęs klausk, ar tai kokį komplimentą pasakai – iškelia jos vertę? Numuša? Išlaiko toje pačioje vietoje? – rekomenduoju, jei nori sakyti komplimentą, stenkis jog jos vertė neišsipūstų. Išlaikyk ją toje pačioje vietoje. Jeigu ją iškelsi – ji praras tavimi susidomėjimą. Bet kartais tinkamoje vietoje tinkamu laiku pasakyti komplimentai – super. Viskas nuo situacijų. Nėra šablonų.

bet jei tarkim mergina gražiai stengiasi rengtis, išsičiusto taip sakant, tai norės komplimentų sulaukt turbūt, o jei tu nenorėdamas paklet jos vertės jai nk nesakai apie išvaizdą, tai ji nusimins, liks neįvertinta, ar ne taip?

Vietoje to rekomenduoju ieškoti komplimentų ir girti jos vidines savybes. Visi prieš tai buvę vyrai gyrė tą jos išvaizdą ir tą apsirengimą, kad jai nuo to jau įprasta darosi ir tai nekelia jai naujų būsenų. Savęs turi klausti, ar pasakytas komplimentas suteiks jai naujų būsenų ar ne?

O tu tą paną nusivesdamas į kažkokį valytojų sandėliuką, prieš tai jos nebuvai sexualiai lietęs ar bučiavęs? Nes taip po laižiako trumpo kad pana sutiktų čiulpt tai retas atvejis manau 😀

Buvau žinoma lietęs. Ir nuo to kaip jaučiau, kiek ji man leidžiasi, ir padariau šį sprendimą.

Šokant jei nori pabučiuot paną, tai geriau pačiam nueit 90 proc. Kelio, ir 10 palikt jai, ar varyt naglai iki galo tiesiai į jos lūpas įsisiurbt?

Kam nuomotis viešbūtį, jei galima išnaudoti savo kabinimo įgūdžius?

Paguldžiau ja iš priekio, sukryžiavau jos kojas ir visu svoriu į ją įėjau, giliai giliai.

Kas čia per poza? 😀 galima aiškiau?

Moteris guli priešais tave ant nugaros. tu kapeli jos kojas, sukryžiuoji jas per šlaunis ir įeini į makštį.

Viename iš knygos pristatymo video, sakei jog aprašysi automobilių statymo vietas prie klubų, bet kažkaip jų pasigedau kame reikalas?

Automobilį geriausia statyti iki 50 metrų tolimiausiu atstumu nuo klubo. Nes kitu atveju, kol jūs eisite link automobilio, ji gali pradėti grįžti ant loginio, ir vėl prisimins savo drauges ir nenuvesi iki mašinos. Iki 50 metrų, plius kuo tamsesnė vieta. Privalumas yra užtamsinti auto langai.

Toks asmeninins klausimas: dėl ko tu joms į vidų nenuleisdavai, juk su prezervatyvu būdavai? Čia kažkokią reikšmę turi kad nevaryt į jos vidų?

Dėl to, jog vis tiek geriausia yra apsidrausti. Galbūt bus plyšęs netyčiom prezervatyvas. Po to problemos. Man problemų nereikia. Geriau šiek tiek mažiau malonumo, bent jau užtikrintai saugiai.

Kam eiti su draugais į klubą, jei klube pilna kitų vyrų

Važiavome į vietinį Vilniaus naktinį klubą, kuriame renkasi turtingų tėvelių išsipusčiusios dukrytės.

Koks tai naktinis klubas? 🙂

Čia tik mokymuose šiuos pasakoju dalykus.

Kabinimas sumokiniu klube esančiame netoli namų

Kai jau myliesi su pana ir duodi jai komandas, tai reikia sakyt griežtai ir garsiai, ar užtenka normalaus atpalaiduoto balso tono?

Reikia tokio balso tono, per kurį jaustųsi, jog nedvejoji savimi. Jeigu tu suabejosi savo veiksmais, tai ir kitas žmogus suabejos tuo.

Ji ne tik kavos universitete norėjo sumanimi atsigerti

Nelysti prie jos pizės ir papų. Vietoje to, uždėti ranką ant jos galvos, parklupdyti ją ir liepti čiulpti.

Kodėl? Nes kai aš seniau lysdavau ten, jai greitai grįžta loginis mąstymas. Tu lendi prie jos pizės –

jai yra aišku kad tu ją išdulkinti nori.

Ar vietoj liepimo čiulpti tinka uždėt jos rankas ant savo eržilo?

Matai. Kiekviena situacija yra skirtinga ir tavo, kaip Alfa Vyro galva turi parinkti kas tiks tai situacijai ir ne. Tu iš manęs gauni žinias, bet ne šablonus. Būtent tavo protas turi parinkti kas tiks ir kas ne tiks tai situacijai. Galimas ir variantas, kad tiks uždėti ranką.

Ką daryt, kad pažastys taip neprakaituotų? Nes klubuose vis tiek karšta būna.

Pasitepk rexona, arba tuo kitu – specialu pažastim. Taip bus kvapas. Žmonėm daug svarbiau tavo kvapas. Moterims patinka prakaituoti vyrai. Bet nepatinka prakaituoti ir smirdantys.

Kokiomis temomis per pasimatymą nepatartum su merginomis kalbėtis? J

Čia irgi mokymuose tik.

O kaip dėl tų visų lytiškai plintančių ligų? Tu taip drąsiai jom tai į šikną, tai į burną, tai į makštį suvarai 🙂 apšviesk mane šituo klausimu 😀

Visuomet užsidėdavau prezervatyvą. Tačiau duodamas čiulpti, iš tikrųjų rizikuodavau. Vietoje tokių veiksmų, reikėtų šiek tiek su mergina pabendrauti, užduodant keletą klausimų, patikrinančių ją: „kokiais būdais saugaisi?“; „matau kad nori mane suvilioti, bet prieš tai: ar esi švari???“ – labiau žiūri kūno kalbos atsakymą, o ne pačius žodžius. Tikra teisybė yra kūno kalba, žodžiai kartais gali meluoti.

 Atsiliepimas apie knyga:

Iš  tikrųjų šita knyga tikrai gera, patiko skaityt, atrodė kad skaitau Hitmano dienoraštį (pats esu žaidęs to žaidimo visas dalis, ir man šitas tavo moterų viliojimas labai panašus į hitmano taikinių medžiojimą). Nes ir ten reikia turėt gerą taktiką, eksprontu viską galvot kad kiti nieko neįtartų, reaguot pagal situacijas atitinkamai 😀
Tik tai kad hitmane taikiniai būdavo nužudomi, o čia taikinys – išpist mergą 😀

Šiaip istorijos tikrai geros, skirtingos visos, daug ko išmokt galima 🙂

Beskaitant aišku kelis kartus pasistojo beveik ir būdavo vietom juokinga žiauriai 😀

Ieškokite tarp mūsų produktų knygos ŠOKĖJO MOTERŲ VILIOJIMO ISTORIJOS

Patarimai

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį