Skype
Rinkis draugus - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Rinkis draugus

rinkis draugusApie tave galima viską pasakyti paėmus artimiausius tavo 5 draugus, surašius ką tie tavo draugai veikia, kiek jie yra gyvenime pasiekę, koks yra jų požiūris ir tikėjimas, ir kaip jiems sekasi su moterimis. Jeigu jie silpni, nemoka kabinti merginų – nenuostabu kad ir tu esi silpnas ir neišmanantis moterų viliojimo meno. Kodėl? Kadangi kai tu būni su savo draugais, tu daliniesi su jais mintimis, tu matai jų pavyzdį ir jeigu jie lopai, tu tampi irgi lopas.

Nori paspartinti savo asmeninį tobulėjimą? – turėk kiaušus atsirinkti draugus ir būti tik su stipriais

Teisybė yra ta, kad mes būdami prie kuklių žmonių, nejučiomis patys tampame kuklūs. Todėl nesinori prie tokių būti. Atsiribok nuo tų, kurie siurbia tavo energiją. Tu pavyzdžiui susitinki pilnas energijos, pozityvus ir po 5 minučių bendravimo su savo „draugu“ tu lieki išsiurbtas – tave tai stabdo. Aš turiu vieną tokį pažystamą, kuris ale vaizduoja save rimtą išeinant užkalbinti merginas ir man tas jo rimtumas nepatinka. Moterų kabinimas gatvėje yra fun dalykas. Jo idealogija prasilenkia su mano. Aš jaučiu, kad jis mane nesupranta, kad mes per daug skiriamės ir mums gaunasi šūdas. Mums neina kabinti merginų kartu. Mums tik eina kabinti būnant atskirai. Tuo tarpu aš turiu tokį Liūūūtą draugą, su kuriuo mūsų požiūriai, elgesys lyg brolių, mes lyg viena šeima, Liūtų šeima, kuri medžioja strategiškai kaip komanda.

Vakar, po 4-5 valandos medžioklės mieste su savo Liūūūtu draugu, aš visiškai buvau nepavargęs. Ar tu gali įsivaizduoti? 5 valandos praktikos ir nepavargęs… Juk šis merginų kabinimas yra toks varginantis psichologiškai. Mum vakar sekės. Ir padarėme tokių video, kur bus visiems Lietuvos vyrams vertė. Bet čia tik ateity…

Laikykis atokiau nuo tų žmonių, kurie bando sumenkinti tavo idėjas ir tikėjimą

Esmė tame, kad tu savyje turi atrasti tos kovinės galios. Žmogus turi dvejos rūšies energijos – meilės ir kovingosios. Jeigu tu negali žmogui pasakyti tiesiai šviesiai, kad nenori susitikti, negali pasakyti, kas tau nepatinka jūsų draugystėje, negali pasakyti žodį „Ne“, tavyje trūksta tos kovinės energijos. Tu per daug švelnus. Sakyk „Ne“ arba duok į galvą, jei neklauso, ginkis, smūgiuok, konfliktuok, nebijok, būk stiprus. Kartais yra gerai parodyti pyktį. Valdomą pyktį.

Mūsų visuomenė ir žmonės nori gyventi gyvenimą pilna meilės. Maždaug mums į galvą yra varoma idealogija – visi mes lygūs ir su kiekvienu turime gražiai elgtis. Pasaulis yra gražus, visi geri žmonės, niekas nevagia, nežudo ir t.t. Ne, čia tik taip pasakose. Realiam pasaulyje, kuriame tu savo šikną laikai, laimi tik stipriausi. Išgyvena tik Alfa Vyrai. Betos krenta. Moterys glaudžiasi prie Alfa Vyrų. Ir…

Pinigai lieka tik pas stipriausius žmones

Pas silpnus žmones pinigai neužsibūna. Jų silpnas charakteris, baimė neleidžia pinigams užsibūti. Aš savo mokiniams duodu patarimą. Nori užsidirbti pinigų? Sutark gerai su pinigus turinčiais žmonėmis, būk jiems naudingas. Gryžtam prie draugų..

Daugiausia draugų turi tik stipriausi. Nes visi nori glaustis prie stipraus, prie to, kuriam sekasi. Tokia šlykšti tiesa. Dar kartą – žiūrėk kokie aplink tave draugai?. Jeigu nevykėliai, tau yra du variantai:

  1. Okey, būk su tais nevykėliais, kurie tave stabdo, trukdo tau tobulėti ir patikėk manimi tu nedaug nuo jų pakilsi. Nes supranti, jeigu tu ir pakilsi, jie prie tavęs pradės  jaustis ne kaip. Jie būna su tavimi dėl to, kad tu esi tokios pat socialinės padėties, gyvenimo būdo ir todėl jūs suprantate vienas kitą. Tuo tarpu, jeigu tu pasikeisi, pajausi kaip tavo ir draugų požiūriai prasilenkia, kaip tavo mintys jau gimdo pinigus, o jie stovi vietoje. Ateis laikas, kai tu su jais neturėsi apie ką kalbėtis. Susitikimas su jais praras prasmę. Taigi nenorėdamas to, tu nesikeisi arba keisiesi tik iki tam tikros ribos, kad dar galėtum su jais sutarti. Bet tu nepasikeisi, tu vistiek liksi koks ir tavo draugai.
  2. Atsiriboji nuo jų, normaliai pradedi tobulėti. Tuomet jie tave kviečia susitikti, o tu pradedi meluoti ir nesusitikti. Jie galų gale sužino, kad tu kabini merginas mieste, kaip koks debilas. Tada jie taves universitete ar mokykloje ar darbe klausia: „mačiau merginas kabinai mieste??aaaa?“. Tu bandai išsivartyti, jautiesi ne kaip, patiri dižiulį diskomortą ir galvoji „naxui aš tai darau? Kam man to reikia?“ ir jeigu esi stirpus tu lieki tobulėjimo procese ir išlipi iš bandos arba tave jie įtraukia atgal į tarakonų bliudą. Tu nebekabini merginų daugiau meiste, nelipi iš komforto zonos ir grįžti pas draugus.
  3. Tu esi protingas ir taip atsiriboji nuo savo „bičiulių“, kurie kabutėse tau padeda tobulėti, kad tu su jais jau net nebegyveni kartu, nesimokai, mataisi labai retai ir retkarčiais. Galų gale jie visai dingsta iš tavo gyvenimo. Taip padariau aš ir esu be galo laimingas. Aš dabar pats sprendžiu, kas – kada – kur – kiek su manimi būna. Tai yra Alfa vyro gyvenimo būdas. O tai yra laisvė, už kurią aš sumokėjau daug.

Ką rinksiesi tu?

Gyvenimo būdas

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį