Skype
Tiesioginis merginų užkalbinimas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Tiesioginis merginų užkalbinimas

kaip uzkalbinti merginas gatvejeYra milijonai priežaščių kodėl tiesioginis užkalbinimas turi daug didesnį poveikį moteriai. Kai tu prieini ir pasakai:

–          „tu žiauriai karštai atrodai.. kojos, užpakalis.. krūtinė.. kuo tu vardu?“ – pasakyta stipria kūno kalba.

–          „Lilija“ – visa sustrikusi ir susijaudinusi.

Tiesioginis užkalbinimas arba tiesioginių intencijų parodymas sutrigdo moters emocinius daviklius. Tai pasakydamas, tu joje sužadini emocijas. Merginų genuose yra įrašyta atsakyti vyriškam užtikrintumui, vyriškumui. O kas yra vyriškumas? Tai sakymas to, kas tavo galvoje, visiškai nesistengiant nuslėpti savo emocijų. Tau ji karšta, tave veža – tą ir pasakai. O tada ir gauni efektą.

Aš pastebėjau, kad mano mokymuose mokiniai įdėję tiesioginius užkalbinimus, kurie rodo jų tikrąsias intencijas, gauna nepalyginamai geresnius rezultatus. Nes taip jie kalbėdami operuoja į moters emocinį mąstymą, o ne į loginį. Išeikit ir pabandykite užkalbinti tiesiogiai. Teisioginis kerta per  moters nesąmoninę smegenų dalį, netiesioginis lieka sąmoningoje moters smegenų dalyje.

Užalbindamas netiesiogiai tu realiai parodai, kad tavo vertė yra žemesnė. Tu ale klausi patarimo kažkokio, kuris visiškai tau nerūpi, arba kitos informacijos, kurios tau visiškai nereikia. Moterys supranta, ko tu čia atėjai ir ką tu čia darai. Tiesioginis užkalbinimas tau duoda galios ir vyriškumo. Tu parodai, jog ją pasirinkai iš visų kitų. O ji nuo to jaudinasi ir drebina kojytes.

Problema yra tame, kad vyrai nežino ir nemoka, kaip toliau su ja bendrauti po tiesioginio užkalbinimo. Kaip toliau išlaikyti dominavimą ir tą rėmą  – „Aš esu Vyriškas vyras ir pasirinkau tave“. Todėl jie mieliau renkasi netiesioginius užkalbinimus ir iš Vilniaus į Kauną važiuoja per Panevėžį. Aš savo mokinius paruošiu važiuoti tiesiai automagistrale iš Vilniaus į Kauną, be jokių apvažiavimų per Panevėžį.

Alfa Vyro dominavimas

Yra keletą svarbių taisyklių dėl tiesioginių užkalbinimų:

  1. Kalbėk tai ką galvoji

Jeigu tu pradėsi nuslėpti tai ką galvoji, nebūsi atviras, tai koks čia tiesioginis moters kabinimas? Tu užkalbinimai tiesiogiai, bet poto pradėjai slėpti savo intencijas ir moteris dabar prarado tavimi susižavėjimą, net tu dingai toks koks buvai iš pradžių, tu pasikeitei. Jeigu ji turi nuostabų kūną, tai ir sakai, kad ji turi nuostabias kojas, užpakalį. Su pasitikėjimu saivmi tai sakydamas, tu siunti pasąmoninę jai žinutę, jog tu jos esi nusipelnęs, tu ją išsirinkai iš kitų. Tu esi vyras, kuris renkasi moteris, o ne ieško kur randasi bankai ir klausia tokių nesąmonių moterų.

2. Liesk ją iš karto ir daug

Tiesioginis užkalbinimas yra bomba, kai tu dar panaudoji specialius lietimus. Prieini, paimi tvirtai jai už pečių, ir pasakai tiesiai šviesiai į akis, tai ką apie ją galvoji. Čia yra efektas. Dauguma jūsų galvoja, kad tokie užkalbinimai ją išgąsdintų. Galvojate dėl to, kad niekada nematėte tinkamo pavyzdžio, kuris jums parodytų, kokią galią ir poveikį turi tiesioginiai merginų užkalbinimai. Kai būname su mokiniai praktikoje, aš juos mokinu kaip įdėti kartu lietimus, kai jie užkalbina. Kokias moters vietas liesti, kad užkalbinimas turėtų maksimalų poveikį. Vėliau pats parodau pavyzdį, po kurio jų abejonės dingsta. Jie pamato, ką reiškia vyriškumas ir kiaušai. Tu turi kiaušus ir naudokis jais.

3. Tu turi būti su ja tiesiai-šviesiai visą laiką

Tiesioginis intencijų rodymas neapsiriboja ir nesibaigia ties užkalbinimu. Tu toks vyriškas, atviras ir nuoširdus su ja turi būti visą jūsų bendravimo laiką. Praėjusią savaitę mano vienam mokiniui su viena mergina – modelis 9/10 balų karšta atsitiko štai taip. Jie kartu žiūrėjo filmą ir tas modelis mergina pasakė: „aš ištroškau, labai gerti noriu“, mokinys atsakė jai: „tu turi kojas ir rankas“. Viskas. Patikėkite manimi, po tokių cirkų jus moterys daug labiau gerbs. Pagalvokite kiek prieš jus buvo asilėlių kurie viską darė dėl jos, slėpė savo jausmus, emocijas ir galų gale ją prarado?

Alfa Vyrąs moterų nepraranda, tai Alfa Vyrą moteris tik gali prarasti.

Pasitikėjimas savimi

Komentavimo galimybė išjungta.

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį