Skype
5/5 blondines uzkalbinimas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

5/5 blondines uzkalbinimas

Važiavau į Londono miesto centrą šalia “Covent Garden” stoties pakalbinti merginų. Netruko ilgai surasti tinkamą merginą, su kuria norėčiau pakalbėti. Ji buvo žemesnio ūgio nei aš, maždaug apie 1,73 m, liekna, jauna, mergaitiška ir labai įspūdingomis ir gražiomis akimis ir tai atrodė kad ji turi nuostabų gyvenimą.

Ji vilkėjo klasikine suknelę ir ėjo į pokalbį del darbo, ji niekur neskubėjo priejimo metu. Ejau kalbinti mergina per saulėtą, karštą vasaros dieną ir buvau apsirengęs tinkama alfa vyro drabužiais – švarku, marškiniais, kelnėmis ir batais, tai buvo vienas iš privalumu todėl nereikėjo leisti laiko ieskoti kitu vietu jeigu butų lyja.

Man asmeniškai geriausia vieta tai kalbinti lauke. Aš užkalbinau ją ir panaudojau keletą metodų, kad galėčiau tęsti pokalbį, kuriuos išmokau per PV mokymus internetu ir gyvus mokymus. Pirmiausia lėtai priejau prie jos ir pradėjau eiti su ja, todel kad galečiau išvengti isgazdinti ja, jei tai daryciau greitai beveik garantuoju, kad ji nekalbės su manimi. Ji priėmė mane ir mes pradėjome kalbėtis.

Pradzioje sakiau jai kad ji atrodė labai gražiai ir apsimeciau, kad eidamas pirkti dviračių įrangos pamaciau ja ir uzkalbinau. Kalbėjimo temos buvo pomėgiai, studijos, šokiai ir darbas. Mano pasakojimai taip pat buvo tokie, kaip aš pradėjau šokti salsą, kokia buvo mano dabartinė darbo vieta ir kur studijavau.

Neseniai ji baigė universitetines studijas ir ieškojo darbo. Čia ji ilgai gyveno. Atrodė, kad jai buvo malonu bendrauti su manim. Išmokau iš šio priejimo, kad turiu daugiau šansų su ja susitikti ateityje ir geriau prisitaikyti prie situacijų, kad vėl kalbėčiau su ja, turiu kalbėti ilgiau tarkim turejau palaukti jos kol ji baigs darbo pokalbi.

Is jos gavau numeri sakydamas: „Pasakyk man savo numerį, kviečiu tave nuveiti Salsos šokių pamoka“. Ji pasakė savo numerį ir aš išsaugojau jį mobiliajame telefone. Ji buvo 5/5 mergina. Artėjant priėjimo pabaigai, ji labai stipriai prie manes priartejo ir norėjo mane pabučiuoti.

Man buvo sunku tuo patikėti nes tai įvyko labai greitai, todėl nesiėmiau jokių veiksmų. Manau, kad tai buvo didžiausia mano klaida, nes jos emocijos tada drastiškai pasikeitė, tačiau supratau kad turiu labiau stengtis skirti papildomą dėmesį ir būti budriam, nes gali nutikti bet kas.

Aš galvojau, kad po to, kai užkalbinau ja supratau kad turime daug panašumų, nes mano tautybė ir jos ir panašios panašios tai turime dang bendrumu su lenkija ir rusija, pavyzdžiui, valgyti tą patį maistą pavyzdziui kaip šakoti.

Pagarbiai,

Patrauklusvyras.lt mokinys M. S.

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį