Skype
5 sekundžių taisyklė - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

5 sekundžių taisyklė

5 sekundžių taisyklę sugalvojau, kai buvau Akropolyje.  Aš ją išmėginau ir ji man labai patiko. Tiesiog, kai prieini prie merginos pasakai atsiprašau ir 5 sekundes šypsodamasis žiuri į ją… šypsena, kuri reiškia – man būtų įdomu su tavim susipažinti, jei tu to esi verta. Šypsena, kuri atspindi susidomėjimą, intrigą ir smalsumą, kas bus toliau…

Kodėl naudinga tai daryti? Visų pirma dėl to, kad per 5 sekundes  sumažėja pradinė įtampa ir baimė…ji šiek tiek nusiramina, nes dažniausiai merginos nesitiki, kad yra tokių savimi pasitikinčių vaikinų, kurie  gali lengvai prieiti ir susipažinti. Atslūgus įtampai ji ko nors paklausia…per pirmas 5 sekundes aš įvertinu ar ji man įdomi ar ji man patinka ir iš jos atsakymo matau ar norėčiau su ja toliau bendrauti…svarbiausia nebūti prisirišusiam prie rezultato, kad būtinai turiu gauti jos numerį…tiesiog įdedu pastangas susipažinti su patinkančia mergina, nes man tai smagu.

Svarbiausia atsiminti vieną dalyką, per pirmas 5 susipažinimo sekundes gali įvykti tik du dalykai. Su mergina bus arba smagu arba nuobodu. Jei bus smagu tu gerai praleisi laiką, o jei bus nuobodu, tiesiog mandagiai atsisveikinsi, palinkėdamas geros dienos ar vakaro.

Patarimai, Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį