Skype
Abejingumas moterims - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Abejingumas moterims

Viena iš dažniausiai daromų klaidų susipažįstant su merginomis – įkyrumas ir perdėtas dėmesys jai.

Įsivaizduokite, prie Jūsų kiekvieną kartą klube ar gatvėje prieina merginos, kai Jūs kalbatės su draugu ar kur nors skubate. Atsistoja per pusmetrį nuo Jūsų, atsisuka į Jus visu kūnu ir ima klausinėti apie Jūsų gyvenimą devynių klausimų per minutę greičiu. Kaip jaustumėtės? Tikriausiai ne kaip… Po kelių minučių greičiausiai paprašytumėte jos apleisti Jūsų kompaniją. Žinote, dėmesį galima patraukti ir be klausimų. Patys „profesionaliausi“ „natūralai“ nieko per daug neklausinėja, o tiesiog bendrauja ir laukia, kol jos pačios juos ims „kabinti“. Kas nuostabiausia – tai įvyksta.

Vyrai turi labai gerą savybę – visur siekti kažkokio tikslo, kažkokio rezultato. Jiems būtinai galų gale turi kažkas įvykti, o ypač bendravime su merginomis. Jeigu jau priėjo prie merginos, tai tikisi gauti „kažko“. Ar tai bus bučinukas, ar telefono numeris, o gal kas daugiau – neaišku, bet kažkas turi būti. Aišku, daugelis pastebėjo, kad tais atvejais, „kai nieko nereikia“, tai viskas ir įvyksta savaime. Tai kaipgi pradėti taip elgtis? Paklauskite savęs tokio klausimo: „jeigu turėčiau 20 merginų, kaip elgčiausi?“. Žinoma, reikia turėti „kiaušinių“ taip pasielgti, kaip nusprendei. Jeigu jos telefono numeris Jums reikštų tiek pat kiek sniego gniūžtė čiukčei, tai tikriausiai turėtumėte jų tiek, kad neturėtumėte kur jų dėti. Šita „problema“ vėliau ima kelti galvos skausmą, bet ji taip pat padaro Jus išrankiu, o mergaitės tai vertina.

Iš vieno lovelaso esu girdėjęs tokius žodžius: „jeigu bernai būtų abejingi moterims, tai turėtų būti seminarai, kurie vadintųsi „Kaip sumažinti dulkinimasį per pus, kad liktų laiko pamiegoti“. Tad pamirškite „būtinąjį rezultatą“ prieinant prie jos, atsipalaiduokite ir būtinai mėgaukitės momentu ir savimi, o taip pat ir bendravimu su ja. Nekreipkite per daug į ją dėmesio ir neuždavinėkite daug klausimų. Jeigu neturite ko pasakyti, tai padėkokite už pokalbį ir nueikite, o ne stovėkite kaip nebyli, spoksanti statula. Juk galite būti tiesiog draugiškas ir į pačią gražiausią kompanijos merginą ne tik nekreipti dėmesio, bet ją dar ir šiek tiek paerzinti? Su pastaruoju atsargiai, esu persistengęs gal kokį milijoną kartų! Jeigu būsite pakankamai įdomus, ji palaipsniui pati ims Jus kalbinti, nes nėra pratusi prie šaltumo.

Išvada: bendravimo pradžioje neuždavinėti daugybės klausimų.

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį