Skype
Alfa ir Beta sprendimas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa ir Beta sprendimas

Sveiki vyrai, vieną penktadienio vakarą nuvykau pas merginą. Faktas buvo kaip blynas – pasimylėsime, bet taip neatsitiko. Skaitykite toliau.

Kadangi bendravau su mergina tokiame rėme: „nesitikėk iš manęs draugystės, su manimi tik geras laikas“. Jau kartą buvome su ja pasimylėję ir štai po poros savaičių ji parašo man ir pasiūlo susitikti. Renkuosi iš trijų merginų. Pasirinkau ją ir padariau klaidą..

Atvykstu pas ją į namus. Pavedžiojame šuniuką lauke, kurį ji labai myli. Žingsniuojame toliau link jos namų. Mergina gyvena iš ties neblogam name: „naujas, atrestoruotas daugiabutis“. Štai jau nuo susitikimo pradėjau jausti, kad ji kažko susiparinus, kažkas ne taip. Klausykite toliau.

Panelė pasuka raktą, atrakina spyną ir įeiname į namus. Priešais mane atsiveria virtūvė sujungta su svetaine. Toliau koridorius ir miegamasis. Ten buvo jos kambarys. Svetainėje nužingsniuoju pašildyti vyną ir atsisėdame svetainėje. Situacija pavirto į šuns auklėjimą. Jis vis pastoviai ką nors nuo stalo norėjo paimti, apvuostyti mane, loti ir ši komiška situacija tapo tikrai nejuokinga ;D. Jis mums trukdė. O aš parodžiau kad man tai nepatiko. „Jeigu pas tave atvažiuoja svečias – skirk jam dėmesį ir pasirūpink kad tokių nesąmonių nebūtų“.

Panašus dalykas vyksta, kai moterys myli labiau savo augintinį arba vaikus, nors vaikai būna abiejų arba nuo kito vyro. Tuomet vyras pasijunta nereikalingas. Tokios moterys dažnai praranda vyrus, arba vyras nueina į kairę, nes jo poreikiai nėra patenkinami.

Sėdime toliau, o ji visai atšalo ir aš pajutau, kad riekia keisti kažką. Čia atėjo metas: arba padarysi alfa sprendimą arba beta. Faktas buvo aiškus, tą ir gerai jaučiau: šiandien nepasimylėsime, nes ji visa ne nuotaikoje ir visiškai tyli.

Štai Jums Beta sprendimas, kurį padariau aš, nes tuo momentu nesugalvojau Alfa: pasilikti pas ją ir vargiai kažko tikėtis, t.y. žaisti jos realybę, galbūt bandysi su ja pasikalbėti, bet tai nedavė jokių rezultatų..

Alfa sprendimas: paskambinti kitai merginai, jog ši privažiuotų, susirinkti daiktus, pasakyti jai „išsitrink mano numerį, daugiau neberašyk. Ką tu mane visai asilu laikai? Buvo dar dvi merginos, kurios norėjo šį vakarą su manimi praleisti, o tu visiškai nesi verta to“ ir išeiti bei švęsti savaitgalį toliau :).

Iki

Šokėjas

Gyvenimo būdas

2 komentarai

 1. Mindaugas:

  cha cha cha! cia geras straipsnis seni.. pati pasikviete ir nezino ko is taves nori, su moterim daznai taip buna, nezino pacios ko nori.. salyginai cia kaip ir naturalus bruozas.. atsimenu as tokia turejau kuri niekaip nezinojo ko nori is manes ir is musu santykiu.. nzn kur jinai dabar yra..kaip ir sakiai tokios praranda vyrus.. tavo vietoje gal buciau bandes atsikratyt (geraja prasme) suns kiek imano anksciau nes suo siko reikala ir tada atgaivint romantika aistra ir slinkt link tikslo gal kas gavesi dar butu, gal ta nuotaika pasitaisius butu, nes kaip suprantu suns nesamones jus tik vargino ir blaske ir tolino nuo tikslo.. nors tas tavo sugalvotas alfa sprendimas yra tikrai neblogas :DDD cia ziaurus toks truputeli, bet tikrai naudingas.. su kai kuriom motterim netgi butinas.

  • „tavo vietoje gal buciau bandes atsikratyt (geraja prasme)” – ;DD sakiau as jai ji uzdaryti, taciau butu suo cypes ir neiseje. Suprantama – jaunas suo :D.

   Vienas dalykas dar cia: mylek viska ir sutark su viskuo, kas jai ypatingai yra svarbu, tai gali buti jos geriausia drauge, suo ar dar kazkas. Nes tai jai reiksminga ir jeigu tu pykstiesi su tuo, praktiskai pykstiesi su ja pacia.

   Ypatingai sis dalykas geriausiomis ju draugemis yra, kur kai jos lieka abi, tai tave apkalbineja, kur „gerojo drauge” gali vairuoti jusu santykius, jei mergina silpnos nuomones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį