Skype
Alfa Moteris? Tai, ko reikia vyrui ir jo sėkmei? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa Moteris? Tai, ko reikia vyrui ir jo sėkmei?

Gyvenime susidursi su tūkstančiais situacijų, kuriose bus žmonių ir tau teks įsilieti į grupeles. Dar daugiau, jeigu rimtai užsiimsi šiuo reikalu, suvoksi vieną dalyką, kad gera mergina (geras laimikis) niekada nebūna viena. Ji būna arba su drauge, arba draugų ratelyje, kuriame dažniausiai yra vyrų. Gera mergina niekada prie tavęs neprieis ir neužkalbins. Daugiausia, ką ji gali padaryti – pasiųsti tau ženklą. Ji numes daiktą, pažiūrės, pašnabždės draugei į ausį apie tave, bet niekada neprieis.

Alfa moteris, ta, kurios tau reikia, turi subalansuotą savo gyvenimą. Ji neapsiriboja viena drauge, kaip apsiriboja Beta moteris. Alfa moteris turi stiprų ir didelį socialinį ratą. Ir kas svarbiausia, seni, Alfa moteris turi draugių, kurios irgi turi aukštą, patrauklią vertę – savigarbą. Vaidinasi, „nepavykus su ja”, tu gali likti jai draugas ir susipažinti su jos draugėmis – Alfa moterimis. Kiekvienas žmogus turi savo socialinį ratą, vyras ar moteris – nesvarbu. Ir tai reiškia tau naujas galimybes tiek verslo partnerių plėtimui, tiek Alfa Moters suradimui.

Alfa moteris rūpinasi savo išvaizda, visos iki vienos Alfa moterys kažką sportuoja – fitnesas, aerobika, šokiai ar dar kas. Jos supranta, kad vyrus traukia ne makiažo sluoksnio storis, bet jų figūra. Jos žino, jog vyrai, skirtingai nei jos, pamatę moterį, žiūri jai į kojas, po to žvilgsnis kyla į viršų – užpakalį, ir tik tada ateinama prie veido.

Alfa moteris supranta, kaip reikia su vyrais bendrauti. Ji suvokia, jog niekada nepatarinėk vyrui, kai jis neprašo patarimo, nenurodinėk jam ir gerbk jo pasirinkimą bei palaikyk jį. Alfa Moteris supranta ir suvokia, kodėl vyrai lenda į „uolas“ ir stengiasi problemas spręsti patys, be niekeno pagalbos. Šio tipo moterys suvokia, jog Marse, iš kur buvo kilę vyrai, siūlymasis pagalbos, kai to niekas neprašė, buvo kito pažeminimas. Taip buvo rodomas nepasitikėjimas, nuvertinimas jo jėgų.

Tuo tarpu Veneroje, iš kur moterys kilusios, siūlymasis pagalbos be prašymo buvo pagarbos ženklas. Alfa Moterys supranta vyrų poligamišką kilmę ir žino, jog lovoje neužtenka gulėti ir nieko nedaryti. Alfa Moteris žino, kaip vyras myli „Blow – jobą“ ir stengiasi, kad jam būtų kuo geriau. Kai jam gerai, jai irgi gerai. Atsiprašau už vulgarumą, bet čia akivaizdi tiesa.

Šio tipo moterys supranta, jog vyrai skiriasi nuo jų ir jų pirminiai emociniai poreikiai yra visai kitokie:

Vyro  pirminiai emociniai poreikiai:

 1. Pasitikėjimas vyru (nenuvertinimas jo jėgų, vertinimas jo sprendimų, nenurodinėjimas)
 2. Pripažinimas (jis nori, kad juo didžiuotųsi, pagirtų jo pergales, atliktus darbus, pripažintų)
 3. Įvertinimas (jis nori, jog jo pastangas moteris įvertintų)
 4. Gėrėjimasis (nori, jog juo stebėtųsi, žavėtųsi ir gėrėtųsi dėl jo alfa charakterio savybių)
 5. Palankumo (moters pasitenkinimo išraiška vyro elgesiu)
 6. Padrąsinimo (padrąsintas jis labiau stengiasi, tai suteikia jam pasitikėjimo savimi suteikti moteriai garantijas, kad tikrai ją myli ir gerbia)

Moters pirminiai emociniai poreikiai:

 1. Rūpinimasis (tuomet ji jaučiasi mylima)
 2. Supratimas (kai vyras klausosi moters su užuojauta ir susilaiko nuo komentarų, jai daug lengviau išreikšti savo jausmus ir pasijusti išgirstai bei suprastai)
 3. Pagarba (kai vyras bendrauja su moterimi įvertindamas jos teises ir poreikius, ji jaučia iš jo pusės pagarbą)
 4. Atsidavimas (žinodama esanti svarbiausia jo gyvenime, moteris pradeda juo gėrėtis)
 5. Patikinimas (vyras patikina moterį, turint teisę elgtis taip, kaip ji nori)
 6. Garantijos (garnatijos moteriai sako, kad ji ir toliau yra mylima)

Alfa Moteris supranta, jog vyro pirminiai emociniai poreikiai yra kitokie ir vyrui reikia duoti ne tą, ko ji tikisi gauti iš kitų sau, bet to, ko reikia vyrui. Duoti tą, ką trokšta vyras – reiškia būti Alfa Moterimi.

Tik atmink, vyre, bet kokiu atveju, kad ir kokia būtų aukšta moters vertė, taviškė turi būti bent trupučiu aukštesnė, kad ji jaustųsi už tave silpnesnė – moteriška. Būsi silpnas, greita Alfa Moteris susuks tave į Beta vyruko pančius ir kontroliuos kaip mažą šuniuką.

Alfa moters ieškoti tikrai verta. Su tokia moterimi ne tik kaifas būti, nes ji supranta vyrus, bet kai su tokia moterimi susidedi , tai gaunasi vietoje keturių – penki. Vyras turi 2 ir moteris turi 2. Kai sueina gyventi kartu ir vienas kitą palaiko, ketvertukas pavirsta penketu ir gyvenime abu gali daug daugiau pasiekti bendradarbiaudami ir palaikydami vienas kitą.

Straipsnį rašydamas rėmiausi knyga „Vyrai iš marso, moterys iš Veneros“.

Daugiau apie tai sakityk knygoje „Moters svajonė – Alfa Vyras”

Šokėjas

Gyvenimo būdas

4 komentarai

 1. Andrius:

  Teisingai, Airinai, reikia padirbėti su klaidom, stilistika ir jei bus gerai padirbėta, tada pakelt į dausas:)

 2. Vilius:

  Žinau ,kad alfa vyrų Lietuvoje tik nedidelis procentas. O koks procentas alfa moterų? bent jau preliminariai.

  • Viliau, tiksliai negaliu pasakyti, čia tik spėliojimai. jų yra nedidelis procentas, nes tokia moteris turi būti apsišvietusi psichologine, benravimo su priešinga lytimi literatūra, rūpintis savimi ir jausti savo vertę. Čia į šį klausimą geriau galėtų atsakyti pati moteris, jau nebe pirmoje jaunystėje ir suprantanti kas yra Alfa Moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį