Skype
Edgaras - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Edgaras

Edgaro Alfa vyras mokymai ir šokių mokymaiDidžiausi blokai mane stabdę manajam gyvenime buvo:

1-Žemas ūgis (174cm);

2-Neturėjimas automobilio; 3-Nepasitikėjimas kalbint paneles kurios man iš ties patinka;

4-Nemokėjimas vesti moters šokyje; 5-Totalus susikaustymas bet kokioje vietoje kur yra daug moterų;

6-Žinių trūkumas apie tai koks turėtų būti tikras vyras;

7-Depresijos požymių turėjau;

8-Jėgų ir motyvacijos trūkumas siekt savo A tikslų, tų tikslų kurie man duos didžiausią naudą ateityje, dėl to jog per daug buvau apsikrovęs savo galvą nesėkmingais santykiais su moterimis ir baimė jog nesusirasiu tikrai geros, sau patinkančios moters į ilgalaikius santykius, bei ateityje šeimos kūrimą..

Alfa vyras mokymų dėka aš išsivadavau nuo visų šių blokų

 

TRUMPAI APIE MANE. Aš jau savo mylimam mieste. Pirmą kartą po ilgo laiko nakvojau namie. Nuotaika super ir nusiteikimas verčia eiti kiaurai. Egzaminą išlaikiau aukščiausiu balu per visą Airino mokymų ir mokinių istoriją bei buvau pirmasis kuris sugebėjo per pirmą dieną ir pirmą praktiką jau parsivesti namo paneles… 😛
Persižiūrėjau neseniai video kur buvo nufilmuoti visi mano mokymai, klaidos, nesėkmės, jų analizės bei teisingi ir sėkmingi sprendimai, tai vienu žodžiu – KIETAI. Jaučiasi pasikeitimas ir skirtumas – RYŠKIAI:

Pirmam video toks nepasitikintis, tylus balsas, akys laksto, dažnai nuleidžiamos žemyn, šiektiek sulinkus stovėsena ir poto bam, dviejų nr. gavimas iš dviejų tikrai gražių 8-9 balai panelių kurios pokalbio eigoje pasirodė jog turėjo vaikinus, bet tai manęs nesustabdė ir jas sudominau iki tiek, jog abi davė nr ir viena net matėsi jog ypač lauks mano skambučio ateityje, toks totaliai savim pasitikintis, taip stipriai jog per egzaminą padariau dar tai ko joks kitas vyras per egzaminą ar mokymus nėra daręs, tai yra – sustabdyti užkalbinti porą, kur vaikinas stipriai apsikabinęs savo gražią panelę net išsigando nuo tikrai labai gero Jiems pasiūlymo, nors pana ir spindėjo ir rodė susidomėjimo ženklus. 😛

Išvykus iš Airino neprabėgus nė 10čiai minučių, jau pačioje pirmoje stotelėje susipažinau su dviem labai išvaizdžiom ir fainom panelėm, deja jos važiavo vos dvi stoteles, tad nespėjau pasiimti nr, bet kai jos išlipo gailiai žiūrėjo į mane nuvažiuojantį, aš dar pamojavau, tai šypsenos iki ausų, malonu kai Tavo būtis aplinkinius daro laimingais. Likusias dvi stoteles kalbėjau su labai faina senole, jos Vardas Eleonora, matosi jog jaunystėje buvo graži ir protinga moteris, smagiai pasisnekučiavom likusias dvi stoteles, ji net manęs pati paklausė mano vardo ir jai taip buvo idomu su manim kalbėtis, jog vos nepražiopsojo savo autobuso. Pajudėjau link stoties, eidamas per perėją sutikau šalia einant kitą merginą, su kuria trumpai šnektelėjom, per tuos 50m per kuriuos mes kartu ėjom aš sužinojau iš kur ji, ką čia veikia, papasakojau apie save trumpai ir smagiai išsiskyrėm.

Stotyje susipažinau su dar dviem panelėm, viena važiavo kartu į tą patį miestą, todėl daviau jai darbo, tai yra nufotkint mane ji tai atliko puikiai, tačiau man reikėjo daugiau, dėl to su ja trumpai pabendravęs lėkiau į traukinį kur susipažinau su dar vienu žmogumi, su kuriuo smagiai pašnekėjus apie bendrą pomėgį, tai yra sportą, radom ir daugiau bendrų temų, kuriose mes netgi galbūt ateityje tapsim partneriais, apsikeitėm kontaktais bei ištempiau jį į lauką, jog mane dar kartą nufotkintų prieš išvažiuojant iš sostinės..

Kitą dieną darant tai ką suplanavęs, įgyvendinant savo planus užsukau ir maisto į artimiausią maximą, ten besiprekindamas susipažinau su dar dviem labai fainom panelėm, kurios akį patraukė dėl labai originalios kepurės pas pirmąją merginą ir jos draugės su sijonuku, tympomis, seksualiomis kojomis.. Joms patikau, jos šypsojosi, juokėsi, kalbėjo apie meilę iš pirmo žvilgsnio, gaila jog viena iš jų ryte išskrenda visam laikui į Olandiją, o aš jau turiu planų šiam vakarui.. Manęs laukia linksmi šokiai ir naujos pažintys su karštomis merginomis..

Va. Jau užsirašiau šiandien į sporto klubą. Ryt nuo ryto jau pradedu sportuoti. Vitaminai. Namie gamintas maistas ir sultys. Jokio (labai labai minimaliai) šlamštamaisčio. Soliariumas. Pažintys su panelėmis. Darbas prie verslo. Buvimas su vienu kitu geru draugu. Hobiai. Pomėgiai. Visapusiškas tobulinimasis. Viską sumuojant mano gyvenimas keičiasi ir pasikeis 180 laipsnių į gerą. Kiekvienam vyrui linkiu to paties, o juk pačioje pradžioje aš maniau jog esu kietas ir niekada nebuvau Beta, tačiau tik pamatęs Alfa vyro pavyzdį ir pats tapęs Alfa supratau jog anksčiau aš tiesiog klydau… ;))

INTRO VIDEO

SUSISIEKITE SU Patrauklus Vyras  DĖL MOKYMŲ:

KONTAKTAI

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį