Skype
Alfa vyras mokymai ir mano tobulėjimas striptize - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa vyras mokymai ir mano tobulėjimas striptize

Alfa vyras mokymai ir striptizasŠeštadienio vakaras. Ir vėl aš ruošiu aprangas,vėl važiuoju sušokti striptizą mergvakariui. Alfa mokymai, praktika, darbas štanginėje, pasirodymų pasiruošimai nenueina veltui. Viskas atsiperka šimteriopai ir tai ne tik pinigine prasme.Su kiekvienu tokiu išvažiavimu aš augu ir tobulėju. Su kiekvienu pasirodymu nyksta mano baimes įtampos ir kompleksai.

Kad ir šį vakarą važiuojant stebėjau save, savo vidinę emocinę būseną. Ir ką jus galvojat? Aš ramus,savim pasitikintis. O kai prisimenu savo pirmą išvažiavimą, kaip visas virpėjau iš jaudulio…  Žinoma,kiekvienas mergvakaris skirtingas, pateikiantis savų netikėtumu. Kai pagalvoji juk kiekvieną kartą važiuoji į nežinią. Nežinau, kas mane pasitiks ir į kokią aplinką aš papulsiu. Ir šis būdas vienas geriausių lipant per save, įveikinėjant savo baimes.

Čia be bendravimo su žmonėmis, ypač su merginomis neapsieisi,todėl ši veikla skatina tobulinti bendravimo įgūdžius, domėtis psichologija ir pritaikyti Airino „Alfa vyras” mokymuose įgytas žinias. Kadangi Mergvakaryje būna daug merginų aš turiu žinoti, kaip bendrauti su grupelėmis.

Tiesa,man tai nėra pati lengviausia užduotis,bet jai nieko nedarysiu,nieko ir neturėsiu, nieko nepasieksiu, paprasčiausiai degraduosiu. Po striptizo pasirodymo aš atsipalaiduoju, nes perlipu per savo baimes, įveikiu kompleksus. Man tampa nesvarbu ką apie mane galvoja ir kaip į mane žiuri. Pasitikejimas savimi iškyla kaip ant mielių. Bendravimas su merginomis tampa daug malonesnis.
striptizo klubas kaune kaina

Striptizo šokėjas Kestutis

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį