Skype
Alfa vyras nesiekia kitų žmonių pripažinimo - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa vyras nesiekia kitų žmonių pripažinimo

alfa vyras nesiekia kitų žmonių pripažinimoRašau šį straipsnį atsikėlęs ryte. Draugė tepa sumuštinius, verda arbatą. Keliausime prie Neries. Sapnavau sapną su buvusiais klasiokais. Na bent vieno veidą tikrai atsimenu iš savo sapno. Nusprendžiau, kad šis sapnas turi būti paverstas straipsnio forma, nes tiek daugybė vyrų daro ir darys šią klaidą, kol galų gale ateis į protą.

Buvome su klasiokais klube. Aš stovėjau nuošaly ir mačiau kaip vienas mano klasiokas nusivedė vieną gražiausių mūsų klasiokių ir kitas užpavydėjęs puolė jį, užsikorė jam ant kaklo ir pradėjo muštis. Buvo samyšis, visi išsigando, merginos pradėjo rėkti. Aš puoliau klasioko draugą, kuris tariamai turėjo „užpuoliką“ užstoti ir tuo pačiu momentu įsakiau kitam išskirti juos. Gavosi kažkos samyšis ir greitai aš atsidūriau veidas su vedu su užpuoliku, kuriam aiškinau išsišiepusia komiška šypsena:

–          „ Taigi, aš esu Alfa Vyras, ne tu, juk žinai kad vedu mokymus, visi tai žino. Tai nebent jei tu nori tapti Alfa vyras, turi užsirašyti į kursus :D“. Kiti klasiokai aplinkui stovėjo ir juokėsi. Mačiau, kad ir pačio užpuoliko veide sukilo šypsena. Jie visi žinojo, kad po mokyklos baigimo aš užsiiminėju labai įdomia veikla.

Rimtu, susirūpinusiu balso tonu tam vyrukui aiškinau: „seni, bet rimtai, kam tu tai darai? Pavydi jos? Nėra planetoje daugiau kitų moterų? Tau reikai įrodyti, kad tu stipriausias? IR kas pasikeis nuo to? Ji tau pradės didesnę trauką jausti? Ne- ji tau pradės didesnę trauką jausti tuomet, kai tave pamatys su kita, šalia tavęs laiminga moterimi. Juk vyrui nereikia įrodinėti, kad jis kiečiausias ir gauti kitų pripažinimą. Dabar bet kuriam iš jūsų reikia gauti pripažinimą, kad jūs esate patys kiečiausi, vyriškiausi vyrai? Ne, jūs tai žinote giliai savyje ir jums nereikia kitiems įrodinėti..(tuo metu atsisukau į kitus klasiokus ir jiems sakiau). Kiti klasiokai linksėjo galva ir sakė: „taip, nes mes žinome, kad tokie esame“. Toliau aiškinau užpuolikui: „seni, aš pats dariau šią klaidą n laiko ir jokių rezultatų negavau“.. Tuomet jis pažiūrėjo į mano akis ir pasakė: „blemba ką aš darau, rimtai..“

Dar aiškinau toliau: „plius, kieno vertė kyla tuo momentu, kai vyrai pradeda peštis dėl moterų?“ – aišku moterų, jos pradeda jaustis lyg karalienėmis, kad čia dėl jų vyrai pešasi. Tai moterys turi peštis dėl mūsų. Mūsų visų vertė krenta. Mes atrodom, kai save nekontroliuojantys mažvaikiai, kuriem viena kažkokia lapė pavizgino uodegą ir bėgam palei jos sijoną su kitais muštis. Mes turime susidraugauti ir vystyti verslus bei pasirūpinti moterimis.“ Sapnas pasibaigė šiais žodžiais.

Atsikėlęs dar pagalvojau: „ar verta aprašyti šį sapną?“, bet nusprendžiau, jog bent dalis vyrų, kurie lankosi šiame puslapyje, skaito mano straipnius suvoks, jog tikras vyras niekuomet nesuabejoja savo vyriškumu. Jeigu ir ta kita moteris nuėjo su kitu vyru, tai reikia problemos ieškoti pačioje moteryje, jeigu aišku ji yra tavo draugė ir tuo momentu tave išdavė. Nes padarė su juo, padarys ir su kitu, kol neateis į protelį? Klausimas, kaip padaryti, jog moteris nenorėtų  eiti pas kitą vyrą? Atsakykite patys sau.

Pridėsiu. Vyro prigimtis jį šaukia gauti pripažinimą iš aplinkos (gauti pripažinimą, jog jis yra stipriausias, geriausias kažkurioje srityje ir t.t.). Gauti pritarimą iš moters (reiškia moters sutikimą, patikinimą, jog jis daro teisingai). Jeigu vyras to negauna, jis jaučiasi nepasitikintis savimi, dvejoja. Tiesa pasakius aš savo gyvenime negavau gerų rezultatų, kol gyvenau, kad gaučiau kitų žmonių pritarimą, įskaitant net savo šeimą. Jeigu tu darai kažką ir savęs paklausi prieš tai: „o ar patiks tai mano tėvams? Draugei?“ – tuomet savo kiaušus vairuoji ne tu pats, o tie žmonės, kurie stoja tarp tavęs ir tavo tikslų. Tikra laisvė ir pasitikėjimas savimi ateina tada, kai tu sieki savo tikslų ir tau reikia tik vieno žmogaus pritarimo ir pripažinimo. Klausimas –  kokio tai žmogaus? Tai pačio savęs. Tuomet tu tampi stabilus. Konstanta. Tavo tikėjimas ir pasitikėjimas savimi nesvyruoja nuo gavimo kitų žmonių pripažinimo, nuo gavimo moters pritarimo. Tu eini kiauriai, link savo svajonių ir sieki savo tikslus.

Gyvenime arba tu sieki savo tikslus arba padedi siekti kitiems jų tikslus

Patrauklus Vyras

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį