Skype
Alfa Vyras pavydus? Ar moterys pavydi jo? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa Vyras pavydus? Ar moterys pavydi jo?

Teisingai atspėjai. Moterys pavydi ir pešasi dėl šio vyro. Kiek kartų matau klubuose ir kitose socialinėse vietose, kaip vyrai „rūpinasi“ „su kuo ji ten kalbėjo?“ „Kas jis toks?“ „Kodėl tu su juo kalbėjai?“.. Ir visa tai vyksta iš nepasitikėjimo savimi, kuris virsta pavydu. Tu negali sukontroliuoti moters, tu negali sukontroliuoti bet kurio kito žmogaus, tu gali sukontroliuoti tik vieną vienintelį žmogų – patį save.

Alfa Vyras kontroliuoja pavydą. Jis visada pagalvoja ir „pastato iš šono kamerą“ bei pažiūri, mano ar moters yra aukštesnė vertė, kai aš puolu klausinėti ir nutraukti jos pokalbį su kitu vyru. Žinai, kaip Alfa elgiasi tokiose situacijose? Jis ramiai leidžia jai kalbėtis su kuo nori ir pats kalbasi su merginomis, bet ne iš to principo, jog sukeltų jai pavydą.  Norėdamas sukelti pavydą, jis parodys, jog pats jaučiasi nesaugus savo kailyje.

Po vienos šokių pamokos aš, kartu su savo šokių grupioke, judėjau link vienos Salsos pasišokimų vietų Vilniuje. Atėjome į gan prabangų restoraną, kuris buvo nuspalvintas oranžine, raudona spalvomis. Restorane buvo padaryta nemažai vietos šokėjams. Keletas porų jau sukosi šokių aikštelėje ir liejo emocijas. Eidamas pajutau, jog šokių aikštelėje patiestas geras, specialiai šokiams skirtas parketas. Vieta man sudarė įspūdį.

Netoli šokių aikštelės stovėjo keliasdešimt staliukų, prie kurių sėdėjo susirinkę Salsos gurmanai. Nuėjome su grupioke pasidėti šokių daiktus ir ji pasakė, jog trumpam eina į tualetą. Tačiau tuo metu aš pajutau, kad kažkas ne taip. Tarp mūsų nebuvo geros nuotaikos keliaujant pasišokti į vietą, nes tuo metu šokių pamokose patirdavau daug streso. Todėl, kad šokių mokytojas labai skubėdavo, o mano partnerė buvo susirgusi ir man mokytojas neleisdavo atsivesti kitos merginos. Aš tiesiog stovėdavau ir žiūrėdavau, kaip kiti bandosi šokių žingsnelius su savo partnerėmis, o aš tik žiūriu.

Šokių grupiokė, nesijausdama visiškai gerai šalia manęs, specialai pasiprašė į tualetą. Iš tualeto išeidama ji „ale netyčia“ užkalbino kitą vaikiną ir nuėjo su juo pašokti. Tuo metu pasijutau tikrai šlykščiai ir teko pasistengti save sukontroliuoti. Sugalvojau štai ką: „pakviesiu aš irgi merginą šokti“. Išsirinkau iš visų merginų man labiausiai patinkančią, priėjau ir pasakiau: „Labas, kurio stiliaus salsą šoki?“

Mes iškeliavome šokti. Mergina, kurią pakviečiau šokti, mūvėjo elegantiškus aukštakulnius, dailią suknelę. Jos pečius dengė ilgi, gražūs, juodi plaukai. Po keleto sukinių šokių aikštelėje aš pamačiau, kaip į mane dirsčioja mano šokių grupiokė, kuri visai nesitikėjo, kad aš nueisiu pakviesti kitą merginą šokti.

Iš tikrųjų mano šokų grupiokė pasielgė negražiai. Tauri moteris būtų nestačiusi vyro laukti ir nesimaiviusi, kaip ji puikiai šoka su kitu vyru. Jeigu apkeistume roles? Kažin, ar ji būtų smagiai pasijutusi mano kailyje? Taip pasitikintis ir gerai besijaučiantis savo kailyje žmogus nesielgia.

Aš jos elgesį pateisinau, nes to šaltinis buvo mano ganėtinai prasta nuotaika einant pasišokti. Moteris gali ir turi rinktis leisti laiką su tuo vyru, su kuriuo nori. Esmė šios situacijos – kaip aš pasielgiau, kai ji nuėjo su kitu pašokti. Jeigu aš būčiau ėjęs ir bandęs paimti ją iš jo? Kokia toje situacijoje būtų buvusi mano vertė? Labai žema – Beta.

Alfa Vyras niekada nevaržo moters ir duoda jai laisvę. Jis niekada savęs nekaltina ir nesijaučia darantis kažką blogo bendraudamas su kitomis moterimis, nes jo moteris daro lygiai tą patį. Alfa Vyras jaučia, jog ne jis dėl moterų varžosi, o moterys dėl jo.

Alfa Pratimas

Bet kurioje situacijoje, norėdamas pasielgti tam tikru būdu, pagalvok, kokia bus moters vertė ir kokia tavo. Būk tikras, jog niekada tavo vertė nėra žemesnė. Tu – aukštos savigarbos vyras. Pažiūrėjimas į situaciją iš šono Tau leis priimti teisingą sprendimą.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

3 komentarai

 1. Aurimas:

  „Pažiūrėjimas į situaciją iš šono Tau leis priimti teisingą sprendimą.” Šitą atsispausdinsiu ir pasikabinsiu ant šaldytuvo. RImtai 🙂

 2. Tesingai Aurimai, nepamirsk ir tualete 😀

 3. Aurimas:

  Būtinai 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį