Skype
Alfa Vyras yra pasiruošęs sėkmei - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa Vyras yra pasiruošęs sėkmei

Pirmasis žingsnis viršyti tavo limitus, tupinčius galvoje, yra pasiruošimas. Geras pasiruošimas duos didžiausią galimybę laimėti. Šie „Alfa Vyras” pratimai, kuriuos tau duodu, būtent ir yra šiuo tikslu, kad tu pasiruoštum sėkmei, laimėjimui. Ir tiek, kiek dirbsi, investuosi į save, tiek ir laimėsi, tiek ir būsi sėkmingas. Tik Beta vyrai kaltina pasaulį ir išorinius dalykus dėl jų nesėkmės. Taurus ir brandus žmogus visų pirmą žiūri į save ir prisiima atsakomybę sau. Tai Alfa Vyras.

Kai žmogus išnagrinėja visas situacijas, kas begali nutikti priėjus prie moters, baimė dingsta. Baimė yra užmušama. Nes tu žinai, ką sakysi priėjęs, kaip tęsti pokalbį, kaip reaguosi, jei ateis jos draugas, jei ji nenorės duoti savo telefono numerio, kaip reaguosi, jei ji nenorės sustoti ir t.t. Mokymų metu aš vyrams atlieku simuliatorių – jie pasibando iš šalies „ant manęs“, o aš pažiūriu, ką jie daro blogai. Aš juos paruošiu sėkmei. Mes ištaisome kūno kalbą, balso toną, kalbą ir t.t. Tuomet sėkmė negali neateiti. Mes esame jai pasiruošę. Todėl tu, mano Alfa vyras kompanione, taip pat pasiruoši sėkmei.

95 procentai nesėkmių viliojimo srityje susidaro iš netinkamo pasiruošimo. Dauguma vyrų patingi pasiruošti, apgalvoti, susikurti bent mini kabinimo planą. Jie neria „plika galva“ ir žiūri, kas gausis. Prieš jų akis iššoka nekontroliuojama situacija, jie jos nesuvaldo, pasimeta, ir sėkmė sprūsta iš rankų. Alfa Vyras yra pasiruošęs sėkmei. Sunku pratybose – lengva kare.

Alfa Pratimas

1. Ką sakysi priėjęs prie merginos?

2. Kaip tęsi pokalbį?

3. Kaip elgsiesi? Tik kalbėsi su ja ar kažką darysi?

4. Ką darysi, jeigu netyčia išlįs iš kažkur jos vaikinas?

5. Ką darysi, jeigu ateis draugė? Dvi draugės?

6. Ką darysi, jeigu ateis vyras, bet tai bus tik jos draugas?

7. Ką darysi, jeigu ji nenorės užrašyti savo telefono numerį?

8. Kaip stengsiesi ją sudominti?

Alfa Vyras apgalvoja visas situacijas, kiek įmanoma daugiau galimų variantų, ir sutrypia baimę. Alfa tiki, jog sėkmei reikia pasiruošimo. Pasiruošk šiais klausimais ir į priekį, mano Alfa kary!! Pasiruošimui Tau gali padėti mano knyga „Kaip suvilioti moterį. Teisingas Vyro mąstymas”. Aprašas čia

Šokėjas

Patarimai

1 komentaras

  1. Aurimas:

    Puikus straipsnis ir pratimas 🙂 visada būti geriau pasiruošus, negu aklai nerti, pritariu 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį