Skype
Alfa Vyro aistra gyvenime. 2dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa Vyro aistra gyvenime. 2dalis

Ir aš tau, mano Alfa kompanione, rekomenduosiu eiti Vyro, apimto aistros  gyvenime keliu. Toks vyras niekada savyje nemirs. Toks vyras jaus gilų, vidinį pasitenkinimą ir pasitikėjimą savimi. Toks vyras galų gale bus labai laimingas gyvenime ir įtrauks moterį į savo laimingą gyvenimą . Šalia tokio vyro būdama moteris irgi bus laiminga. Moteris – vyro veidrodis. Vyras yra nelaimingas – moteris nelaiminga. Vyrui pilnos kelnės laimės – moteriai taip pat.

Alfa Pratimas

Kategorizuok savo tikslus:

 1. Fizinis pajėgumas – sportas ir dieta (kovojimas su geležimi ar reiškimasis kitoje sporto šakoje suteiks tau aistros gyvenimui ir jis taps daug reikšmingesnis tau)
 2. Psichinis – išsilavinimo tikslai. Kokiame dalyke nori gilinti žinias? Kokio dalyko atstovai (-ės), autoriai (-ės), tau kelia didžiausią emociją ir simpatiją. Kas tau gyvenime yra autoritetai?
 3. Dvasinis – psichologinė vyro stiprybė
 4. Šeimos/santykių – ieškai Alfa moters? Ar po kolkas tik norisi kuo daugiau pasiragauti moterų? Galbūt nori būti tik vienas? Nusistatymas kokios nori moters, sustiprins tavo žaidimą.
 5. Jėgų atgavimas – kokiais būdais žadi padaryti savo gyvenimą linksmą?
 6. Karjera – kaip planuoji užsidirbti pinigus?
 7. Bendradarbiavimas – su kokiais žmonėmis (vyrais ir moterimis) tau reikėtų bendradarbiauti, norint pasiekti savo tikslų?

Apsibrėždamas tikslą, apsibrėžk vertę ir naudą, kurią gausi jį pasiekęs ir skausmą (pastangas), kurias teks sumokėti. Pvz.

Tikslas: nebebijoti niekada gyvenime daugiau merginos atstūmimo.

Skausmas: teks pasiruošti, ką aš paklausiu priėjęs prie merginos, taip pat reikės žinoti kaip tęsti pokalbį. Teks daug bandytis ir teks susimauti. Pradžioje aš daug klysiu, bet su kiekvienu priėjimu baimė mažės ir po daugelio sėkmingų priėjimų aš jau nebebijosiu moters atstūmimo.

Malonumas: daugiau niekada nedvejosiu pamatęs man patinkančią merginą einančia gatve, stovinčią autobusų stotelėje ar parduotuvės eilėje. Aš sugebėsiu susipažinti bet kur ir bet kada, mokėsiu jas sudominti. Aš jausiu nežmonišką pasitikėjimą savimi ir daugiau man niekada nekainuos nervų, kai mergina nenorės eiti į pasimatymą arba neatsakys į mano rodomą dėmesį, neatrašys į žinutes. Aš turėsiu merginų pasirinkimą ir ji pati norės pirma pas mane grįžti, nes supras ką prarado. Aš niekada daugiau nebelakstysiu paskui moteris.

Išmokęs bendrauti su merginomis, aš jausiuosi socialinėse situacijose daug laisvesniu. Gebėsiu daryti didesnę įtaką tiek merginoms, tiek vyrams. Bendravimo menu pasitelkęs aš pasieksiu daug greičiau savo tikslus gyvenime. Bendravimo meno pagalba aš mokėsiu bendradarbiauti su vyrais ir puikiai bendrauti su moterimis. Aš turėsiu daug draugų ir subalansuotą gyvenimą. Kiekvieną savaitgalį aš gausiu pasiūlymų iš draugų, pakvietimų prisijungti, nes jiems bus smagu būti šalia manęs, nes aš būsiu atsipalaidavęs ir puikiai juokausiu. Aš tapsiu  Alfa Vyru.

Šokėjas

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį