Skype
Alfa Vyro humoras - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa Vyro humoras

Humoras – numeris vienas atveriantis bendravimo kelius tiek tarp vyrų tiek tarp moterų. Dauguma vyrų per rimtai žiūri į gyvenimą, ypatingai į situacijas, kuriose jie kalbina moteris. Tai tarsi mirties – išlikimo klausimas. Stipriosios lyties atstovas, kuris sugeba iškraipyti realybę, pažiūrėti kitu kampu į pasaulį, turi daug didesnę įtaką bendravime su žmonėmis nei nesaugus savimi nepasitikintis vyras.

Taigi humoras yra ne kas kita, kaip pabėgimas ir ištrūkimas iš savo nesaugumo jausmo. Norėdamas juokauti žmogus privalo savo pačio problemas padėti į šoną ir pastebėti aplinką, žmones, ją pamatyti kitaip, kaip nemato kiti ir interpretuoti visiškai kitaip. Tokiu būdu interpretavus, taip kaip nesitiki žmonės, padaromas jiems siurprizas. Siurprizas priverčia klausytojus kikenti.

Komedijos yra ne kas kita kaip observavimas, pastebėjimas aplinkos ir perdėjimas bei išpūtimas. Tu pamatai tai, ko nemato kiti ir surandi būdą kaip gali visą tai išpūsti. Viskas prasideda nuo pastebėjimo. Jausk, matyk ir interpretuok aplinką kitaip nei kiti ir išlavinsi humoro jausmą. Juokautojais negimstama, juokavimo kaip ir patrauklumo išmokstama.

Tai yra įgūdis priverčiantis tavo asmenines mintis palikti pašonėje ir svetur pastebėti žmones, ką jie daro, kaip jie apsirengę, kokia jų emocinė būsena ir t.t. Labai svarbu yra suprasti, jog moterims nepatinka humoras, kuris jas žemina. Anekdotuose ir juokeliuose naudojami žodžiai šliundra, kekšė visiškai yra nepriimtini silpnosios lyties atstovėms. Venerietės visą gyvenimą nenori jaustis bet kokioje situacijoje paleistuvėmis, šliundromis ar kekšemis. Pavyzdys būtų toks:

Moteris skrenda lėktuvu į vienuolyną tapti vienuole. Tačiau oro ryklys pradėjo nefunkcionuoti ir vienas jo variklis susprogo. Pilotas pajutęs, jog nebekontroliuoja lėktuvo, išėjo į kabiną ir pasakė: „Ponios ir Ponai, užsisekite diržus  ir pasiruoškite dūžiui, mes krentame ir vandenyną“. Vienuolė iš galo pradėjo kliedėti: „Aš per jauna mirti.. Aš nenoriu mirti.. Aš dar noriu pasijusti tikra moterimi šalia tikro vyro“. Išgirdęs vienuolės žodžius priekyje sėdintis vyras atsistojo ir dideliais žingsniais nužengė prie jos. Aukštas stambus vyras pradėjo atseginėti savo marškinių sagas, apnuogindamas raumeningą krūtinę. Vyras nusisegė marškinius. Viena ranka laiko juos, kita paima vienuolei už rankos: „Tu nori pasijusti kaip tikra moteris?“, vienuolė „taip“, vyras „čia imk ir išlygink juos“.

Jeigu šį nuotykį papasakojus tinkama intonacija, gera kūno kalba, galima prajuokinti žmones. Tačiau jeigu mes gale įdėsime: „čia imk šliundra ir išlygink juos“ – tai tikrai nebetaps moterims juokinga klausytis. Žemindamas venerietes, rodai jog pats savo kailyje nesijauti saugiai. Moterys yra psišlykštėjusios vyrais, kurie stengiasi pažeminti jas, norėdami prajuokinti aplinkinius. Tai yra tik paviršutininškas desperatiško Beta vyro elgesys. Taigi tokių žodžių, kaip „kalė“, „šliundra“, „valkata“, „kekšė“ ir t.t. savo Alfa Vyro žodyne nenaudok. Tai tau nepridės vertės.

Pats sakomas humoras turi sietis kiek įmanoma su tavimi. Tai neturi būti iš kažkur nuskaityta ar išmokta. Jeigu sugebėsi padaryti savo humoro jausmą, potraukis moterų šalia tavęs išaus, kaip atominės raketos į orą. Humoras – afrodiziakas paruošti moterį seksui. Daug juokų, emocijų – įjungia jas seksualiai.

Vieną kartą mokykloje manęs matematikos mokytoja paklausė:

–          „ Vaikai, paprastas Jums galvosūkis. Kiek liks varnų, jeigu iš penkių varnų nušovėme 3?“ – seksualiu sijonuku vilkinti „matematikos žinovė“.

–          „nė vienos varnos neliks“ – atsakiau.

–          „hmmm, kodėl taip galvoji?“ – nepatenkinta atsakymu susirūpino mokytoja.

–          „tai jeigu tris nušovė, tai kitos nuskris ir nebeliks nei vienos“ – paaiškinau.

–          „hmm.. matai kaip tu mąstai, man patinka..“ – linkčiodama galva pritarė moteris.

–          „mokytoja, parke sėdi trys panelės. Visos turi nusipirkusios „čiupa čiups“. Viena iš jų tik uosto jį, antroji – liežuviu liečia, o trečioji – čiulpia. Kuri iš jų vedusi?“ – uždaviau „galvosūkį mokytojai.

–          „hmmm.. turbūt trečioji?“ – susimasčiusi primerktomis akimis atsakė „žinovė“

–          „ ne mokytoja, pirmoji panelė, bet man patinka, kaip jūs mąstote..“

Šokėjas

Patrauklumas

1 komentaras

  1. Aurimas:

    Moteris yra ištekėjusi, Airinai, o ne vedusi…suprantu, kad vaikystėj gal supainiojai, bet dabar, tikiuosi, šios klaidos nebedarai… 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį