Skype
Alfa Vyro mąstymas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa Vyro mąstymas

Mano kompanione, Alfa Vyre, tu dabar ketini dėti didžiules pastangas, jog pakeistum savo senas, nusistovėjusias galvoje nuostatas, stereotipus, kurie formavo tavo elgesį ir nedavė rezultatų. Ir tau, drauge, reikia diferencijuotis (išsiskirti) iš bandos. Jeigu mąstysi, kaip mąsto visi – turėsi lygiai tą patį, ką turi visi. Tu esi tas, apie ką visą dieną galvoji ir mąstai.

Jeigu tu fokusuoji dėmesį į neigiamus dalykus – esi neigiamas žmogus. Skleidi negatyvą ir aplinkui tave nenori būti tiek vyrai, tiek moterys. Jeigu tu mąstai ir stengiesi vengti kontakto su moterimi, bijai jos atstūmimo ar jaudiniesi, ką ji pagalvos kai padarysi tą ar aną, tu būsi drovus ir nelinkęs dominuoti – pasyvus. Tau nesiseks su moterimis.

Tavo mąstymas – mintys formuoja tavo kasdieninę energiją. Jeigu mąstai negatyviai, netiki savimi – prarandi motyvaciją, tuomet esi be energijos. Šiame skyriuje mes su tavimi išnagrinėsime Alfa Vyro mąstymo skirtumus iš pilkos masės ir jeigu tu tai įsisavinsi, tuomet suprasi, jog galima viršyti bet kokius tupinčius galvoje barjerus ir pasiekti viską gyvenime. Iš tikrųjų tai reiškia, jog tu gali turėti viską, apie ką svajoji. Tik tai pasiimti tau trukdo tavo neteisingas mąstymas.

Alfa Vyras supranta pagrindinius esminius tris dalykus, kaip išsiugdyti naują įprotį, kuris turi būti formuojamas nauju mąstymu:

Pasikeisti yra sunku.

Kai tu šį dalyką pripažinsi ir suprasi bei pradėsi netikėti marketingo šūdais – „ateik į šį seminarą ir išeik po jo pasikeitęs, jau su naujais įpročiais“. Tai neįmanoma. Alfa Vyras supranta, jog pasikeisti – tai reiškia užsikrauti ant savo pečių naštą ir dirbti dirbti ir dar kartą dirbti. Ir jeigu tu dirbi, vadinasi savyje gali pakeisti bet kokį elgesio modelį, formuojamą senos, pasenusios, niekam tikusios mąstysenos.

Bus dienų, kai tau bus sunku, bus dienų kai triumfuosi.

Alfa Vyras supranta, jog kiekvienas žmogus savo gyvenime turi baltų ir juodų dienų. Ir svarbiausia, jog tą juodą dieną nenukryptum nuo kurso – tikslo, tikėtum savo vidiniu pasitikėjimu savimi ir neleistum sau būti „tamponu“ – daužomu, tampomu supančios aplinkos. Alfa vyras supranta, jog blogos dienos – kaip nuotaika – praeina, tai nėra amžina ir tuoj ateis baltos dienos. Alfa Vyras save motyvuoja ir neleidžia išmušti savęs iš tikslo.

Norint pasikeisti – reikia laiko.

Tik Beta tiki, jog per naktį, po seminaro galima pasikeisti. Alfa pripažįsta ir pasako sau: man po seminaro reikės daug dirbti, panaudoti gautas žinias ir tuomet su veiksmais ateis ir rezultatai. Psichologiniais tyrimais buvo nustatyta, jog išsiugdyti žmogui naują manierą – elgesį ar įprotį, dirbant kasdiena po truputį, reikia 21 dienos. 21diena = pasikeitimas. Ką reiškia dirbti truputį kiekvieną dieną? Tai ne kas kita, kaip save programuoti.

Greičiausi pasikeitimai vyksta kai žmogus yra programuojamas per matomąjį, girdimąjį ir jaučiamąjį pojūčiūs. Pavyzdžiui, aš visada norėjau būti Alfa Vyras eidamas gatve. Svajojau ir norėjau eiti išsitiesęs, tvirtai, tvarkingai, visiškai nebijoti laikyti akių kontakto su moterimis bei aplinkiniais žmonėmis. Žinai, kaip aš tai pasiekiau? Darbu.. Dideliu darbu į save.

Aš programavau save. Aš įsivaizdavau save kaip Alfa Vyrą einantį gatvę ramų, užtikrintą, pasitikintį savimi – programavimas per vaizdinį žmogaus pojutį.

Į diktofoną įsirašiau programuojančius žodžius: “Aš esu Alfa Vyras, tikiu savimi ir nebijau laikyti akių kontakto su moterimis ir vyrais.. Aš puikiai jaučiuosi savo kailyje.. Moterys mane mato, atkreipia dėmesį ir nori pažinties su manimi.. Jos svajoja, jog jas užkalbinčiau ir įsileisčiau jas į savo gyvenimą”.. Eidamas gatve, užsidėdavau ausinuką ir man ausyse skambėdavo šie žodžiai – programavimas per girdimąjį žmogaus pojūtį.

Gatvėje pabandžiau nesidrovėti ir pabandyti pašokti. Šokdamas rankas vedžiau pilna amplitude į šonus, užėmiau daug vietos lauke, mano galvoje įsijungė drovinimosi programa „į tave žiūri žmonės, ką jie pagalvos apie tave?.. kaip tu atrodai… jiems nepatinka kaip tu šoki, tučtuojau liaukis..“. Pašokau vieną, antrą, trečią ir ketvirtą kartą.. Programa buvo galutinai išjungta, kai pamačiau ir pajutau, jog savo kailyje jaučiuosi puikiai, o žmonės į mane visiškai nekreipia dėmesio. Jie yra per daug paskendę savo problemose.

Alfa Vyras kiekvieną dieną dirba ir stengiasi savyje išsiugdyti kuo daugiau gerų, duodančių rezultatų įpročių ir jis žino, jog visa jo sėkmė priklauso ne nuo to, iš kokios šeimos jis kilęs, kokius fizinius duomenis turi – aukštas, žemas, plonas ar storas, su kokiais sugebėjimais ir talentais gimė. Alfa supranta, jog visa sėkmė gyvenime priklauso nuo to, kaip jis sugeba valdyti savo emocijas (nepasiduoti, motyvuoti save, tikėti savimi) ir kaip jis sugeba valdyti kitų žmonių emocijas.

 

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

3 komentarai

 1. Aurimas:

  Super! 🙂 Geriau jau skaityti Šokėjo straipsnius, kad ir po 20 kartų, nei visą dieną (yra ir tokių) sėdėti demotyvacijoje, pavyzdžiui. Kas geriau, kai tave motyvuoja ar demotyvuoja? m? Man tai geriau, kai motyvuoja 😉 Ir pilnai sutinku su aprašytom mintim – niekas per dieną ar dvi nepasikeis, tam reikia laiko, darbo ir užsispyrimo! 😉

  • Teisingai 🙂 ar irgi dziaugiuos, kad yra tokei skaitytojai kaip Aurimai, Tu :). Taip, Media mus tik demotyvuoja, tikrai neskatina pozityvumo, nes niekam jis neidomus, niekam neidomu kitu zmoniu gyvenimai, kazkokios sekmes, daug idomiau ir geriau pamatyti kaip kitas koja nusipjove.

 2. auris:

  sokejas pagarba tau kad daliniesi su ziniom su kitais. aisku ju visi gali gaut ir kitur, bet tokie zmones kaip tu paded uzvest ant kelio. aisku tik tuos kurie iesko butent tokiu ziniu. Aciu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį