Skype
Alfa Vyro Socialinis Statusas. Socialinis Suvokimas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa Vyro Socialinis Statusas. Socialinis Suvokimas

Sveikas, sveikinu su pavasariu :). Akys raibsta nuo gražių užpakaliukų? 🙂 Tikrai malonu pažiūrėti, kaip lietuvės merginos save prisižiūri. Mintyse šie žodžiai – už tat ir smagu gyventi Lietuvoje. Motyvacijos įdeda :). Niekur kitur nėra tokio grožio, kaip Lietuvoje.

Mano pasirinkta tema yra apie socialinį suvokimą ir jo svarbą. Turbūt tu net nenutuoki, kaip tai yra svarbu vyrui. Aš, kai supratau vieną esminį dalyką, į gyvenimą žiūrėjau dar paprasčiau. Esminis dalykas – moterys yra įkalintos būti visą gyvenimą kiek įmanoma gražesnėmis, o vyrai kiek įmanoma turėti aukštesnį socialinį statusą. Žinok, nebe reikalo moterys, taip stengiasi gražiai atrodyti. Viskas dėl vyrų.

Tas pats ir mes vyrai, nė nesuprasdami stojame į aukštąją mokyklą, stengiamės baigti rimtą specialybę, susirasti rimtą ir gerą uždarbį duodantį darbą arba patapti verslininkais. Tada norime gražaus BMW ar kitos markės automobilio. Vėliau namą pasistatyti ir t.t. Visi šie dalykai, realiai, yra daromi vėlgi dėl moterų. Kaip moterys stengiasi būti gražiomis, taip mes stengiamės turėti socialinį statusą.

Socialinį statusą būtent ir kuria šie dalykai. Tavo darbas ar tai verslas. Jeigu tu esi bosas savo darbe ir visiems vadovauji – tu įgyji Alfa statusą darbe. Samdome darbe niekada neįgysi Alfa statuso. Moterims yra labai patrauklu, kada vyras turi Alfa Vyro statusą darbe. Ne veltui sekretorės mylisi su bosais.

Socialinį statusą, taip pat kuria tavo automobilis. Moterys žiūri ir dar kaip žiūri, kokį tu automobilį vairuoji. Jos pačios net nesupranta, kaip joms netiesiogiai į pasąmonę yra pasakomą ar tas vyras aukšto socialinio statuso ar žemo.

Socialinį statusą, kuria tavo pripažinimas tarp tavo draugų ir ar kam tu esi autoritetas? Jeigu mergina bendraudamas su tavimi, jaučia, kaip tavo draugai tave gerbia ir spaudžia tau ranką, tai iš ties tampa labai patraukli savybė. Moteris automatiškai tave dar labiau pradeda gerbti ir tu jai tapti dar patrauklesniu vyru.

Socialinį statusą taip pat kuria tavo apranga. Klasikinis stilius, balti marškiniai, tvarkingos kelnės, švarūs batai, kaklaraištis – kuria tavo įvaizdį, kuris moteriai į pasąmonę siunčia signalą – tai vyras aukšto ar žemo socialinio statuso? Studentiški drabužiai: sportbačiai, apiplyšę džinsai, maikė, stilius –  „mišrainė“ nekuria aukšto statuso.

Tačiau nereikia taip galvoti, jog dirbdamas prastą darbą ar  paprastai atrodydamas,  tu gali neturėti moters. Aš pažinojau vieną savo draugą, kuris dirbo Norfoje – pagalbiniu darbuotoju, arba kitaip tariant „gruščiku“. Tačiau, jo mergina buvo pametus galvą dėl jo.  Nes žinai dėl ko? Dėl to, jog nepaisant jo visų trukumų, jis buvo TIKRAS VYRAS šalia jos.

Noriu pasakyti tik vieną dalyką, kad viršuje išvardinti dalykai, kuria milžinišką potraukį moterims. Vyrui tai pasiekti, reikia įdėti milžiniškų pastangų. Vyras tada tampa ypatingai patraukliu vyru.

Savo visus trūkumus (o idealaus vyro žemėje nėra. C. Ronaldo ir betkoks kitas vyras turi trukumų ir nėra idealus.) mes galime kompensuoti savo tinkamu elgesiu.

Taigi vyrai, dirbame, augame su kiekviena diena, o negulime ant lovos išsidrėbę ir nemaukiamę alų, ar stotyje prašome pinigų. Tačiau stengiamės įgyti kuo aukštesnį socialinį statusą ir padaryti laimingą tą išrinktąją :).

Stay Alpha!,

Pagarbiai, Šokėjas

Patrauklumas, Straipsniai

1 komentaras

  1. Aurimas:

    Geras straipsnis. Viskas aisku, kaip diena. Bereikia tik nuo teorijos kazkaip pereiti prie praktikos, prie tu graziu pateliu, skant… 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį